شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - masoudsadeghi - 2012-07-24 08:36 AM

فلکه ده دی به سمت بیمارستان سینا سمت راست آقای ملک جعفریان نخجیر3 خشک به شرط تیر 5میلیونKhansariha (256)

RE: نخجیر 3 - Arashmoghaddas - 2012-07-24 10:21 AM

(2012-07-24 08:36 AM)masoudsadeghi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فلکه ده دی به سمت بیمارستان سینا سمت راست آقای ملک جعفریان نخجیر3 خشک به شرط تیر 5میلیونKhansariha (256)

قیمت کارکردش تو چه رنجی هست؟

RE: نخجیر 3 - esijoon - 2012-07-24 10:45 AM

(2012-07-24 08:36 AM)masoudsadeghi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان بعد این نخجیر 3 به قیمت 5 میلیون رو با مجوز میدن یا اینکه باید مثل سهمیه دولتی اسلحه از رده خارج تحویل بدی تا مجوز بدن؟

گرفتن مجوز این سلاح های آزاد چه شرایطی داره؟

RE: نخجیر 3 - Arashmoghaddas - 2012-07-24 10:59 AM

تا جایی که من میدونم به 5نسخه کپی از کارت ملی و شناسنامه و کارت پایان خدمت یا معافیت(5 کپی از هر کدام) و 12عدد عکس 3*4 ضمینه سفید و یک معرف مورد تایید مراجع قضایی دارید در ضمن باید هیچگونه سابقه کیفری هم نداشته باشید.

RE: نخجیر 3 - esijoon - 2012-07-24 11:12 AM

یعنی مثلا منی که تا حالا اسلحه نداشتم میتونم این نخجیر 3 رو آزاد بخرم و راحت مجوز بگیرم؟؟؟؟؟؟

نمیگن باید حتما یه اسلحه اسقاطی تحویل بدم؟

کسی که الان اسلحه ساچمه زنی داره و هنوز 3 سال از مجوز اسلحش نگذشته میتونه این نخجیر رو بخره و راحت مجوز بهش بدن؟

RE: نخجیر 3 - amirjoon - 2012-07-24 11:33 AM

(2012-07-24 11:12 AM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی مثلا منی که تا حالا اسلحه نداشتم میتونم این نخجیر 3 رو آزاد بخرم و راحت مجوز بگیرم؟؟؟؟؟؟

نمیگن باید حتما یه اسلحه اسقاطی تحویل بدم؟

کسی که الان اسلحه ساچمه زنی داره و هنوز 3 سال از مجوز اسلحش نگذشته میتونه این نخجیر رو بخره و راحت مجوز بهش بدن؟

براي خريد سلاح آزاد نيازي به تحويل اسلحه اسقاطي نيست...
طبق قوانين شما ميتوني سه قبضه تفنگ ساچمه زني-گوله زني و خفيف داشته باشي..
سلاحي كه به صورت سهميه دولتي تهيه كرده باشيد براي انتقال جواز بايد سه سال ازش گذشته باشه..

RE: نخجیر 3 - Arashmoghaddas - 2012-07-24 11:44 AM

همینطور که کاربر عزیز amirjoon گفتند هیچ احتیاجی به سابقه قبلی برای خرید سلاح آزاد نیست من خودم بالاترین تفنگی که تا حالا داشتم دیانا350 بوده ولی الان میخوام گلوله زنی بخرم و تنها مشکلم قیمت خیلی بالاش هست و اگر بتونم در حدود 3میلیون پیدا کنم حتماً میخرم.

RE: نخجیر 3 - kordan - 2012-08-22 12:05 AM

بچه ها سلام
من يه سوالي برام پيش اومده كه تو تاپيك برنو هم مطرح كردم ولي جوابي نگرفتم
چرا با وجود نخجير 3 كه يه سلاح نو هستش و تو ايران هم ميشه تهيه كرد
چرا برنو يا ام 1 اينقدر طالب دار با اينكه سلاح خيلي قديمي هستش
مرسي Khansariha (8)

RE: نخجیر 3 - mhrSB - 2012-08-22 12:18 AM

به خاطر زیاد بودن و محمات ارزون و این که امتحانشان را پس دادن چه تو جنگ و چه تو بقیه موارد.یه مثال میزنم خوب دقت کنید(البته اگه چرت و پرت بود ببخشید)مثال چرا فورد موستانگ این همه طرف دار داره خوب ماشین های خیلی بهتری از موستانگ هست دلیلش اینه که در طی سالیان متمادی خودش را در دل هواداران جا کرده به نظر من هم برنو براش همچین اتفاقی افتاده اگه دوباره تولید کنن همه مشتاق خریدن هستن.

RE: نخجیر 3 - Intervention - 2012-09-05 11:30 PM

در مورد فشنگ ما یک اشنا داریم که مرمی خارجی میخره و فشنگهای ایرانی را دوباره خودش پر می کنه و خیلی هم راضیه