شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
همه چیز درباره ی چوک - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: تجهيزات سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=55)
+--- موضوع: همه چیز درباره ی چوک (/showthread.php?tid=786)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

RE: همه چیز درباره ی چوک - rezajf - 2013-10-20 05:37 PM

(2013-10-20 09:11 AM)mahadikhatir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان
سوالي داشتم ممنون ميشم راهنمائيم كنيد
من تفنگ دولول ترك با ماك لازر مگنوم روهم دارم.چوكي كه از ابتدا روش نسب بود براي لول بالا 3 و براي لول پائين 5 هست
1- بهترين چوك براي لول بالا و پائين براي شكار پرنده به خصوص اردك و غاز چيه؟
2- آيا چوكهاي موجود در بازار (مثلا آكار) براي اسلحه من قابل استفاده هست يا نه؟
3 - اگه نتونم از چوكهاي آكار استفاده كنم از كجا چوك خودشو تهيه كنم؟
با تشكر از همه دوستان

از دوستاني كه چوك آكار دارند يه دونه قرض بگير و به گفته آقا كيوان اگه نرمال بسته شد و قسمت پايين چوك و داخل لول فضاي خالي نماند كه مشكلي نيست(احتمالا بخوره چرا كه اكثر سلاح هاي ترك پلت فرم هستند)
اگه نخورد از سايت هاي خارجي (تركيه) پيدا كن و بگو مسافرهاي تركيه برات بيارن و فكر نكنم ورود اون به كشور مشكل قانوني داشته باشه

RE: همه چیز درباره ی چوک - mahadikhatir - 2013-10-21 11:37 PM

(2013-10-20 10:07 AM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چوك رو از روى اسلحه باز كن دوتا عكس ازش بزار تا بشه گفت كه ميشه از چوكهاى آكار استفاده كنيد يا نه با اگه رزوه ش پايين چوك باشه و دنده ريز باشه به احتمال زياد با چوك آكار يكيه
اینم عکس از چوک.البته با موبایل انداختم یکم کیفیتش کمه شرمنده
[ [img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
رزوه بالای چوک و ریز هم نیست. ممنون از دوستان خوبم

RE: همه چیز درباره ی چوک - dieselpower - 2013-10-22 01:23 AM

نه داداش متاسفانه با این اکارها که الان تو بازار هست یکی نیست یکی از اسلحه فروشها میگفت یه سری از اکار های قدیمی چوکهاش این شکلی که شما عکس گذاشتی بوده ولی خود من ندیدم ولی چند مدل اسلحه ترک دیدم که چوک این شکلی میخورند و چوک این شکلی هم توی اصفهان من دیدم و هست لاکن همونا هم یا باید اندازه گیری دقیق شوند و با چوکهای خودتون مقایسه کنید یا باید طبق گفته اقا رضا ببندین توی لول و تست کنید تا مطمئن بشید همینجوری نخرید چون الان خیلی گرون هم شده اند

RE: همه چیز درباره ی چوک - mahadikhatir - 2013-10-22 11:11 AM

(2013-10-22 01:23 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه داداش متاسفانه با این اکارها که الان تو بازار هست یکی نیست یکی از اسلحه فروشها میگفت یه سری از اکار های قدیمی چوکهاش این شکلی که شما عکس گذاشتی بوده ولی خود من ندیدم ولی چند مدل اسلحه ترک دیدم که چوک این شکلی میخورند و چوک این شکلی هم توی اصفهان من دیدم و هست لاکن همونا هم یا باید اندازه گیری دقیق شوند و با چوکهای خودتون مقایسه کنید یا باید طبق گفته اقا رضا ببندین توی لول و تست کنید تا مطمئن بشید همینجوری نخرید چون الان خیلی گرون هم شده اند

ممنونم دوست عزيز.امروز ميرم فردوسي يه چرخي بزنم.اميدوارم بتونم تهيه كنمKhansariha (214)

RE: همه چیز درباره ی چوک - mahadikhatir - 2013-10-22 09:17 PM

امروز بعد از کلی(2 ساعت) گشتن تو فردوسی موفق شدم چوک مورد نظرم رو پیدا کنم.البته تکش رو نداشتن مجبور شدم بسته 5تائیشو بخرم.بقیمت 88 هزار تومن.ولی چون نیاز داشتم از خریدم راضی بودم.فقط هم یه جا از این چوکها داشتن.
از همه دوستائی که با راهنمائی خودشون کمکم کردن ممنونم.تا یادم نرفته یه دونه هدشات هم خریدم اونم 70 هزار تومانKhansariha (214)Khansariha (219)

RE: همه چیز درباره ی چوک - PANAHI - 2013-10-28 06:41 PM

سلام خدمت دوستان عزیز وگرامی.

من احتیاج به یه دست چوک کامل برای تفنگ پنج تیر دارم ازدوستانی که موجود دارند یا جایی سراغ دارند ممنون اطلاع بدند

ضمنآ تفنگ پنج تیر کرال ترک هست.

RE: همه چیز درباره ی چوک - HiTLER - 2013-10-28 07:37 PM

چك واسه سلاحهاي ترك كرال كم شده به علت اينكه رزوه چك بالا هست و رزوه بقيه چك ها مثل آكار كه فراوان ديده ميشه پايين هست متاسفانه به هم نميخورن.

RE: همه چیز درباره ی چوک - torun - 2013-10-28 10:15 PM

جنب PANAHI اگه رزوه بالا باشه طرفای ما پیدا می شه چند روز پیش ست چهار تایی شو گرفتم 100 تومن در ضمن لوله افزایش طول 15 سانت هم داشت که اونم 100 گرفتم

RE: همه چیز درباره ی چوک - PANAHI - 2013-10-28 11:53 PM

سلام

بله دوست عزیز از لطف شما ممنون بله رزوه بالا می خوره یه ست خوب نیاز دارم من بچه خوزستان هستم نمیدونم سمت شما کجاس.

اینجا هست ولی باکیفیت نیست .

تشکر آقای torun.
سلام

تشکر دوست گرامی آقای Hitler ممنون

RE: همه چیز درباره ی چوک - mohammad4917 - 2013-10-29 08:31 PM

دوستان سلاحهای موبایل چوک وقتی چوک بهش وصل نباشه لولش سیلندره؟؟؟؟؟؟؟؟؟/