شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
pcp جدید از کمپانی cometa - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: pcp جدید از کمپانی cometa (/showthread.php?tid=10)

صفحه ها: 1 2 3

RE: pcp جدید از کمپانی cometa - nakhjir - 2015-09-23 07:54 PM

درود بر شما
دوست عزیز از لوله و نوع خان کشی و گام خانها، هم اگه امکان داره مقداری توضیح بدید. لوله چند سانتیمتر هست؟ و وزن سلاح رو نیز بفرمائید
سپاس

RE: pcp جدید از کمپانی cometa - garshasb - 2015-09-23 08:21 PM

(2015-09-23 07:54 PM)nakhjir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر شما
دوست عزیز از لوله و نوع خان کشی و گام خانها، هم اگه امکان داره مقداری توضیح بدید. لوله چند سانتیمتر هست؟ و وزن سلاح رو نیز بفرمائید
سپاس
درود
وزن با مخزن ۴۰۰cc
۳/۲ کیلو هست
لوله دقیقا ۴۶ سانت خان کشی دارد، راست گرد هست و در دفعه بعدی برای تنظیف تعداد خان رو خواهم شمرد ، یا ۸ یا ۱۲ خان هست.
لینک مشخصات و تست با انواع ساچمه رو جهت اطلاعات بیشتر گذاشتم، مجدد لینک رو کپی میکنم،
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: pcp جدید از کمپانی cometa - garshasb - 2015-09-23 09:36 PM

[تصویر: xole_img_20150923_221549.jpg][تصویر: 521u_sdc14074.jpg][تصویر: 2m15_sdc14073.jpg][تصویر: gqc6_sdc14072.jpg]
عکس اخر مربوط به رفتارشناسی هست.
تست انتخاب ساچمه و گروپ 60 متر عکسهای اول و دوم هستند.
ارادتKhansariha (8)

RE: pcp جدید از کمپانی cometa - nakhjir - 2015-09-24 10:13 AM

سپاس از شما، استاد گرامی آیا این اسلحه پیچ تنظیم قدرت داره؟ چون در پست های قبلی دو نوع قدرت با تعداد شات متفاوت براش قید کردید؟ و اگر هم امکان داره قیمت تمام شده این اسلحه رو هم ذکر کنید.

RE: pcp جدید از کمپانی cometa - garshasb - 2015-09-24 10:34 AM

(2015-09-24 10:13 AM)nakhjir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سپاس از شما، استاد گرامی آیا این اسلحه پیچ تنظیم قدرت داره؟ چون در پست های قبلی دو نوع قدرت با تعداد شات متفاوت براش قید کردید؟ و اگر هم امکان داره قیمت تمام شده این اسلحه رو هم ذکر کنید.
استاد؟!؟!
بله دارای پیچ تنظیم قدرت هست،
تفنگ ۴/۵ و دوربین ۱/۵ میلیون، قابلتم نداره دادا، تو ایران فکر کنم دو قبضه از این تفنگ موجوده که یکیش دست من هستKhansariha (8)

RE: pcp جدید از کمپانی cometa - garshasb - 2015-10-28 06:53 PM

رگولاتور cometa
نکته جالب ازادی فنر بشقابیها و انداره بسیار کوچک ان میباشد.
حکایت فلفل نبین چه ریزه ... هست. این رگولاتور قادر هست تا 170 شات رگوله بینن 29j.......30j ارایه کنه. البته بوسیله ولوم قدرت تا 44j میتونه قدرت بگیره.

[تصویر: f90f_img_20151028_012217.jpg]

RE: pcp جدید از کمپانی cometa - garshasb - 2015-11-11 09:14 PM

توی این چند روزه سرم خلوت بود شروع کردم به دستکاری رگولاتور که چیز خوبی از اب در اومد، ابتدا حجم مخزن کوچکترین رگولاتوری که دیدم رو اندازه گرفتم که تقریبا ۱/۳ فضای کپ رو گرفته که شامل دو سیلندر و یک مجارای ارتباطی رویهم پنجاه cc میشد، که به حجم مخزن اضافه میکند،درمرحله بعدی فنرها رو به ترتیبی که خواهم گفت مرتب کردم و سوزن رو کمی بالاتر اوردم.
سیزده عدد فنر بشقابی بود که هفتاش به طرف ششتاش بود خخخخخ که اصلا برام قشنگ نبود واسه همین دو دو جفتشون کردم اخری رو دوتایی گذاشتم ))()()()()()(
تلورانس تو بازهای یک خشابی به یک متر و یا کمتر رسید و sd حوالی ۲ هست!!!
نه خشاب سیزده تایی که میشود ۱۱۷ شات
شروع فشار 3000psi یا 204bar
پایان فشار 110bar
ساچمها وزن شده jsb18/14
داده ها بر واحد fps بودند که به جهت درک بهتر به واحد mps تبدیل گشتند لذا ارقام دارای اعشار بوده و تا دورقم بدون گرد کردن اورده شده است.
درضمن تا فشار ۴۰ بار هم شاتها رگوله هستند منتهی از فشار ۸۰ بار به پایین قدرت افت ۱۰ ژولی دارد ولی باز هم شاتها رگوله و منظم هستند.
خشاب اول ۱_۱۳
۲۲۸/۲۳_۲۲۸/۶۹_۲۲۸/۶۳_۲۲۸/۶۰_۲۲۹/۲۴_۲۲۹/۴۲_۲۲۹/۵۱_۲۲۹/۱۴_۲۲۸/۹۰_۲۲۸/۶۹_۲۲۸/۵۳_۲۲۷/۷۷_۲۲۸/۶۹
تلورانس زیر ۱/۸ متر بر ثانیه
خشاب دوم ۱۴_۲۶
۲۲۸/۰۲_۲۲۸/۹۹_۲۲۸/۷۸_۲۲۸/۰۲_۲۲۸/۹۰_۲۲۸/۹۳_۲۲۸/۲۳_۲۲۸/۲۶_۲۲۸/۲۳_۲۲۸/۳۵_۲۲۸/۶۶_۲۲۸/۲۶
تلورانس ۸۸سانتیمتر بر متر !!!
خشاب سوم ۲۷_۳۹
۲۲۸/۳۲_۲۲۸/۴۷_۲۲۸/۰۲_۲۲۷/۷۱_۲۲۷/۴۱_۲۲۷/۳۸_۲۲۶/۸۶_۲۲۸/۲۶_۲۲۷/۸۹_۲۲۷/۸۳_۲۲۸/۱۱_۲۲۸/۲۹_۲۲۷/۷۱
تلورانس حدود ۱/۵ متر بر ثانیه
خشاب چهارم ۴۰_۵۲
۲۲۷/۹۹_۲۲۷/۵۰_۲۲۸/۱۱_۲۲۸/۱۴_۲۲۷/۱۳_۲۲۷/۵۳_۲۲۸/۲۹_۲۲۷/۸۹_۲۲۸/۲۳_۲۲۷/۳۸_۲۲۷/۵۳_۲۲۷/۷۱_۲۲۸/۲۳
تلورانس حدود نود سانت بر ثانیه !!
خشاب پنجم ۵۳_۶۵
۲۲۷/۶۲_۲۲۷/۲۸_۲۲۷/۰۷_۲۲۷/۱۳_۲۲۶/۵۵_۲۲۶/۸۹_۲۲۶/۶۱_۲۲۷/۰۴_۲۲۶/۷۴_۲۲۶/۵۲_۲۲۷/۰۷_۲۲۶/۶۴_۲۲۷/۰۷
تلورانس حدود یک متر بر ثانیه!
خشاب ششم ۶۶_۷۸
۲۲۶/۷۴_۲۲۶/۶۱_۲۲۷/۲۵_۲۲۷/۳۸_۲۲۶/۸۰_۲۲۶/۵۸_۲۲۶/۰۳_۲۲۶/۴۰_۲۲۶/۰۷_۲۲۶/۱۳_۲۲۵/۸۵_۲۲۶/۳۷_۲۲۵/۵۵
تلورانس ۱/۸ متر برثانیه
خشاب هفتم ۷۹_۹۱
۲۲۵/۹۷_۲۲۵/۸۵_۲۲۶/۶۴_۲۲۶/۵۲_۲۲۶/۱۹_۲۲۶/۲۲_۲۲۷/۷۷_۲۲۶/۷۴_۲۲۶/۹۲_۲۲۶/۱۳_۲۲۵/۹۴_۲۲۵/۵۲_۲۲۵/۳۰
تلورانس ۲/۴ متر بر ثانیه
خشاب هشتم ۹۲_۱۰۴
۲۲۵/۶۴_۲۲۵/۸۳_۲۲۵/۵۲_۲۲۴/۷۲_۲۲۴/۸۴_۲۲۴/۸۵_۲۲۴/۱۸_۲۲۴/۳۶_۲۲۴/۴۲_۲۲۴/۳۹_۲۲۴/۷۵_۲۲۵/۲۴_۲۲۴/۹۷
تلورانس ۱/۶ متر بر ثانیه
خشاب نهم ۱۰۵_۱۱۷
۲۲۴/۵۷_۲۲۴/۳۳_۲۲۵/۰۰_۲۲۴/۵۷_۲۲۴/۳۶_۲۲۴/۶۳_۲۲۴/۳۶_۲۲۴/۳۶_۲۲۳/۹۳_۲۲۴/۳۳_۲۲۴/۱۱_۲۲۴/۶۶_۲۲۴/۴۰
تلورانس زیر نود سانت بر ثانیه !!
متاسفانه تعداد بالای شات اجازه نداد ادامه بدهم تا همینجاهم این تفنگ عالی زده و برام اثبات شد تنگی هست که به ظرافت قطعاتش خوب اهمیت داده شده که نتیجه اینچنینی میدهد ولو نتیجه به علت دستکاری تفنگ باشد.
ارادتKhansariha (8)

RE: pcp جدید از کمپانی cometa - DAGGER - 2015-11-11 09:29 PM

جناب گرشاسب
تو یکی از فرومهای خارجی رگولاتور مورد استفاده سلاح کومتا ؛ مدل پینت بالی ninja معرفی شده بود و بالنسبه از دقت و نواخت شات راضی بودند و در مورد قیمت این سلاح کمی نامتعارف قلمداد شده بود

mobile

RE: pcp جدید از کمپانی cometa - garshasb - 2015-11-11 09:50 PM

سلام اقا بهروز
منظورشون از پینت بالی چی بود؟ شاید بخاطر بزرگ بودن مخزن رگولاتور کوچک این تفنگ این اسم رو گذاشتند،عکس رگولاتور رو گذاشتم ، اندازه ماشه تفنگه ، سوزن تخلیه و ورود هوا فنرهای بشقابی البته استیل و رزوه و اورینگهای مربوطه، میشه دیتیل اون فروم رو اینجا کپی کنید و یا حداقل لینک دسترسی بشرط اینکه الزام برای عضویت نداشته باشد را بزارید؟ خیلی دلم میخواد ریویو خودمو با یک ریویو دیگه مقایسه کنم یا حتی از انواع چیدمانهای فنر خبردار بشم، البته اگر بزرگواری کنیدKhansariha (8)
ارادت

RE: pcp جدید از کمپانی cometa - DAGGER - 2015-11-12 12:21 AM

جناب گرشاسب
تو ری وی یو فیلم موقع معرفی به پینت بالی بودن رگولاتور اشاره میکنه ، البته از دید من یه مزیت هست چون از رگولاتورهای بیرونی محسوب میشه و براحتی قابل تنظیم و تغییر و سرویس شدنه و pcp های ممتاز جدید الان از سیستم رگولاتور بیرون مخزن بهره میبرن

[تصویر: Ninja_Paintball_HPA_Tank_Regulator_-_4500_psi.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و در این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم ری وی یو سایت gatewaytoairguns
هست