شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ali-pianist - 2011-06-14 05:48 PM

سلام به دوستان

من امروز یک دوربین simmons 3*9*32 گرفتم , قیمت 300 تومن که به گفته فروشنده ( خ فردوسی) آمریکاییه و 1 سال هم ضمانت کرد, میخواستم بدونم که کسی تاحالا بااین دوربین کار کرده یا نه؟!؟!

ظاهرا آنتی شوک و .... هستش, اگه اطلاعاتی در موردش بدید ممنون میشم Khansariha (399)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-06-14 07:35 PM

(2011-06-14 05:48 PM)ali-pianist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان

من امروز یک دوربین simmons 3*9*32 گرفتم , قیمت 300 تومن که به گفته فروشنده ( خ فردوسی) آمریکاییه و 1 سال هم ضمانت کرد, میخواستم بدونم که کسی تاحالا بااین دوربین کار کرده یا نه؟!؟!

ظاهرا آنتی شوک و .... هستش, اگه اطلاعاتی در موردش بدید ممنون میشم Khansariha (399)

اوه اوه اوه
امیدوارم از پاساژ نیکان طبقه دوم اقای کرمانی نگرفته باشید
اون دوربین که روی چشمیش هم نوشته مگ .22
مخصوص سلاح خفیف هست
ساخت چینه
قیمتش تو اینترنت زیر 50 دلاره
Khansariha (214)
قبلا تو همین سایت در موردش بحث کردیم
میتونید مطالب رو سرچ کنید
در ضمن قیمت دوربین هم تو سایت امازون موجوده

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ali-pianist - 2011-06-14 07:40 PM

دقیقا از همون جا گرفتم, پس تا کجا رفته تو پاچم!!!Khansariha (367)

این که میگید خفیف یعنی مخصوص بادی نیست؟!؟!؟!

قبلا اونجا رفتید؟؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Ali - 2011-06-14 07:46 PM

دیگه دادا سهیل اینجوری گفت تا دیر نشده یه چاره پیدا کن،اگه مخصوص خفیف باشه روی بادی بدلیل اینکه لگد دوطرفه داره هم به عقب هم به جلو زودتر خراب میشه!دوستان وقتی میخاید خرید کنید مارکهائی رو که همه استفاده کردند مثل لیپرز و سنترپوینت و اینا رو استفاده کنید!

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ali-pianist - 2011-06-14 08:09 PM

بچه ها یکی هست به من بگه چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

این مغازه کرمانی ط 2 پاساژ از اون کلاهبرداراست, دوربین simmons 22mag رو به من داده 300 , میتونم این مدل رو جای دیگه پیدا کنم و براش ببرم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!؟!!!!

تر خدا راهنمایی کنید, خیلی خیلی گرون داده احساس بدی دارم

گفته اگه پیدا کردی بخر برام بیار و پولتو بگیر.....................

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mohsen1982 - 2011-06-14 08:36 PM

بچه ها خواهشا تو خريد به حرف فروشنده ها توجه نكنيد حرفهايي از قبيل من ضمانت ميكنم. تو فاكتورمينويسم . يه فاميلمون برده خوب بوده. خودم دارم استفاده ميكنم همش كشكه وترفندهاي فروشندگي .بهترين راه تحقيق تو هرجنسي نه لوازم شكار پرس وجو از مصرف كننده است نه فروشنده .هيج بقالي نميگه ماست من ترشه !!
از طريق اين سايت يا سايتهاي ايراني وخارجي ديگه ميتونيد بهترين انتخاب روبا مناسبترين قيمت داشته باشيد.

دوربين سنترپوينت فكركنم تهران وشيراز باشه . ليپرز هم از طريق بچه ها پيگيري كنيد گيرمياد.Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - craftsman - 2011-06-14 09:10 PM

علي آقا يه چيزي بگم ناراحت نشيد
شما كه عضو اين سايت هستيد اينهمه تاپيك و پست درباره دوربين خونديد چرا همچين اشتباهي كرديد؟
بارها گفتم دوربين 3 ميليوني سواروسكي شايد نتونه روي يه ديانا 350 دوام بياره!چون اون براي كار ديگه اي ساخته شده شما با رولزرويس نميتونيد زمين شخم بزنيد!
كرماني كه ميفرماييد بنده مدتهاست ميشناسمش مغازه ش كه از دود سيگار مثل سوناي بخاره و ادعاش ميشه بدجور
ايشون براي تعويض يه لنز دوربين ژاپني من با يه لنز چيني خودش ده سال قبل 3000 تومن گرفت!باصطلاح طاق زديم
يه بار ديگه دوربين بردم پيشش كه يه طرفش تار بود صبح تا ظهر علافم كرد آخرشم نتونست درستش كنه گفت اين همينجوري بهتر نميشه!!15 هزار تومن اجرت گرفت براي كاري كه انجام نداد!!
دوربين سيمونز كه شما با اين قيمت خريديد ميتونستيد بجاش يه ليپرز ورداريد!يا يكي از دوستان دوربين گامو رو به قيمت اروزني تو همين سايت گذاشت واسه فروش يا حداقل يه اعلام ميكرديد تو همين سايت
اون دوربين شما براي 22 ريمفاير مگنوم بايد باشه به احتمال خيلي زياد حتي روي گلوله زنيهاي قوي كه دوربين بنر يا تاسكو و دوربينهاي درپيتي دوام ميارن اين دوربين دوام نمياره!!
دوربينو اگه استفاده نكرديد با كسر قيمت بهش پس بديد اگه استفاده كرديد و يه جاي ديگه نوي اونو پيدا كرديد ممكنه بهونه هاي بني اسراييلي بياره مثلا بگه اين تقلبيه مال من اصلي بود!!!اينجور زياد هستن

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ali-pianist - 2011-06-14 09:10 PM

حالا این دوربینی که من گرفتم (simmons 22mag) که تا کجا سرم کلاه رفته , برای استفاده بادی خوب نیست و نیاز به تنظیم زیاد داره یا اینکه مشکلات دیگه ام داره؟!؟!؟!؟!

اگه میدونید بگید, چون خیلی دلمو زده و باهاش حال نمیکنم
(2011-06-14 09:10 PM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علي آقا يه چيزي بگم ناراحت نشيد
شما كه عضو اين سايت هستيد اينهمه تاپيك و پست درباره دوربين خونديد چرا همچين اشتباهي كرديد؟
بارها گفتم دوربين 3 ميليوني سواروسكي شايد نتونه روي يه ديانا 350 دوام بياره!چون اون براي كار ديگه اي ساخته شده شما با رولزرويس نميتونيد زمين شخم بزنيد!
كرماني كه ميفرماييد بنده مدتهاست ميشناسمش مغازه ش كه از دود سيگار مثل سوناي بخاره و ادعاش ميشه بدجور
ايشون براي تعويض يه لنز دوربين ژاپني من با يه لنز چيني خودش ده سال قبل 3000 تومن گرفت!باصطلاح طاق زديم
يه بار ديگه دوربين بردم پيشش كه يه طرفش تار بود صبح تا ظهر علافم كرد آخرشم نتونست درستش كنه گفت اين همينجوري بهتر نميشه!!15 هزار تومن اجرت گرفت براي كاري كه انجام نداد!!
دوربين سيمونز كه شما با اين قيمت خريديد ميتونستيد بجاش يه ليپرز ورداريد!يا يكي از دوستان دوربين گامو رو به قيمت اروزني تو همين سايت گذاشت واسه فروش يا حداقل يه اعلام ميكرديد تو همين سايت
اون دوربين شما براي 22 ريمفاير مگنوم بايد باشه به احتمال خيلي زياد حتي روي گلوله زنيهاي قوي كه دوربين بنر يا تاسكو و دوربينهاي درپيتي دوام ميارن اين دوربين دوام نمياره!!
دوربينو اگه استفاده نكرديد با كسر قيمت بهش پس بديد اگه استفاده كرديد و يه جاي ديگه نوي اونو پيدا كرديد ممكنه بهونه هاي بني اسراييلي بياره مثلا بگه اين تقلبيه مال من اصلي بود!!!اينجور زياد هستن

گفتم بهش ولی دوربینو پس نمیگیره , راهی هستش که خیلی زیر قیمت بفروشمش؟

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - craftsman - 2011-06-14 09:30 PM

بستگي به شانس شما داره!و البته جيب مبارك اگه دلتون براي300 تومن نميسوزه ببنديد روي تفنگ شانستونو امتحان كنيد!البته پيشنهاد عاقلانه اي نيست
دوستاني كه پي سي پي دارن يا اگه خودتون داريد ميتونيد با خيال راحت ازش استفاده كنيد اما روي فنريها حتي 54 كه سيستم ضد شوك داره هم توصيه نميكنم.
مشكلاتي كه پيش مياد قبلا درباره ش بحث زياد شده.رتايكلش ممكنه پاره بشه قطعات داخليش شل بشن عدسيها از جا دربيان و...كه در هر صورت اگه يكي از اين مسايل پيش بياد دوربين بايد دل و روده ش بيرون ريخته بشه كه حداقل 150 الي200 تومن ضرر تو گلوش گير كرده!!!متاسفانه
اصولا خفيفها منجمله 22 مگنوم لگدي ندارن كه بشه گفت خيلي رو دوربين تاثير بزاره من روي شاتگان كاليبر16 دوربين تاسكو چيني بستم با اولين شليك دوربين بهمراه پايه ش كه چسب دوقلوي آلماني زده بودم كنده شد و خورد تو پيشونيم اما دوربينش سالم موند مجبور شدم پايه دوربينو پيچ و جوش بزنم و بجاي اون دوربين يه رددات بستم كه با اون دوربين طاق زدم خدا رو شكر تا بحال هيچ مشكلي نداشتم چه موقع شليك ساچمه چه چهار پاره چه تك گلوله
الانم يه دوربين روسي دارم با بدنه فولادي و رتايكل حك شده عكسش تو تاپيك يك ايده براي پي سي پي تو همين سايت هست يه ديانا 350 مگنوم هم دارم كه شايد بيشتر از يكسال كار كرده و نرم شده اما جرات بستن دوربين روي تفنگمو ندارم حاضر نيستم ريسك كنم.بجاش يه دوربين معمولي 32*4 روش بستم كه اگه خراب هم بشه دلم نسوزه

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - arash1324 - 2011-06-15 03:07 PM

(2011-06-14 09:53 PM)ali-pianist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اینو برای bsa comet میخوام استفاده کنم, حتی رو اینم جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست من
از اين موضوع واقعا ناراحت شدم كه اين فروشده ها اين قدر بي رحم اند كه حتي به كسي كه اطلاع كافي از يك جنس نداره سواستفاده كرده و جنس شان را به قيمت بيش از اون چيزي كه ارزشش هست مي فروشند من بجاي شما باشم مي رم شكايت مي كنم بدليل گرونفروشي و تقلب ( فروش جنس تقلبي به جاي اصلي ) همين كوتاه آمدن مشتريانه كه روز به روز افراد سودجو بيشتر شده و جيبشان پرتر