شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - cordoba - 2011-09-18 02:36 PM

از همين شكل ها ميزنه حالا شما ببين شايد من اشتباه كنم و مدل فرق كنه.
اين سايتش حتما كليپ ها شو ببينيد: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اينم اون مدل: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: نخجیر 3 - ahmad1373 - 2011-09-18 05:25 PM

منظورم این بود که من تا حالا اسلحه های بلینی رو ندیدم نه اینکه شما اشتباه میگی.

کوچیک همه!Khansariha (8)

RE: نخجیر 3 - slug - 2011-09-19 09:09 AM

البته مي دونم كه به موضوع تاپيك ربطي نداره و با عرض معذرت از مديران محترم ولي صحبت از بنلي شد،دو تا كليپ واقعا ديدني از اين اسلحه فوق العاده آمريكائي دارم ولي حجم زيادي دارند و نمي دونم چه جوري آپ مي شه كرد،با picofile نمي شه،اگر راهي داره راهنمائي كنيد تا آپ كنم،واقعا ديدنيه.

RE: نخجیر 3 - ALIANA-54-T06 - 2011-09-19 09:50 AM

(2011-09-19 09:09 AM)hunter50 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته مي دونم كه به موضوع تاپيك ربطي نداره و با عرض معذرت از مديران محترم ولي صحبت از بنلي شد،دو تا كليپ واقعا ديدني از اين اسلحه فوق العاده آمريكائي دارم ولي حجم زيادي دارند و نمي دونم چه جوري آپ مي شه كرد،با picofile نمي شه،اگر راهي داره راهنمائي كنيد تا آپ كنم،واقعا ديدنيه.
این دو هم برای حجم بیشتر از 20 MB هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: نخجیر 3 - slug - 2011-09-19 11:36 AM

علي جان تا الان كه موفق نشدم،بازم سعي مي كنم.حجمشون خيلي بالاست.

RE: نخجیر 3 - Intervention - 2011-09-20 08:32 PM

دوستان عزيز در باره نخجير 270 حرفهاي ضد و نقيض زيادي شنيده ميشه اول اين تايپيک دوستان از دقت اين تفنگ تعريف کردند اما نخجير 3 در بين شکارچي ها به يابوي افسار گسيخته معروفه و شنديم حتي تو 100 متري هم دقت خوبي نداره البته نميدونم از چه فشنگي و چه وزني استفاده کردند دوستاني که دقت خوب از اين اسلحه گرفتند اگر کمي بيشتر توضيح بدهند ممنون ميشم.

RE: نخجیر 3 - slug - 2011-11-09 12:48 PM

دو تا عكس از سلاح مورد علاقه خودم كه به زودي به دستم خواهد رسيد(البته اين عكس مدل سفارشي است)

RE: نخجیر 3 - craftsman - 2011-11-09 01:35 PM

جناب هانتر50
با عرض پوزش بخاطر صراحت و رك گويي خودمKhansariha (8)
يكي از زشتترين قنداقهايي كه تا بحال تو عمرم ديدم همين قنداقها بود كه تو نمايشگاه هم ديده ميشد!
متاسفانه دنيا داره به سمت زيبايي پيش ميره اسلحه سازي ما داره سير قهقرايي رو طي ميكنه!
كجاي دنيا اين مدلي قبضه ساختن؟!يه چاله درست كردن كه معلوم نيست از تفنگهاي چه قرني اقتباس شده!
من در هيچ تفنگي تا بحال نديدم جايي كه بند اول انگشت شست قرار ميگيره رو شطرنجي كنن!!!!
من اگه همچين تفنگي رو بخرم همون ساعت اول قنداقش رو تو شومينه ميندازم كه يكم گرم بشم!!قيافه ش شده عين اسباب بازي بچه ها خواستم يه چيزي به طراح اين قبضه بگم .....كه اينجا جاي گفتنش نيست
همون قنداق قديمي رو گرفتن با اره برقي براي يه چاله ميدون درست كردن اسمشو ميزارن سفارشي!!!
براي اينكه زيبايي قنداق رو بهتر متوجه بشيم كافيه يه نگاه به قنداق ودربي ماركv بندازيم كه در عين سادگي بينهايت زيباست
در تفنگهاي گلوله زني اگه دقت كرده باشيد قسمت پشت گلنگدن خميدگي قبضه شروع ميشه اما در قنداق ايراني يه 5 سانت صافه و بعدش قبضه شروع ميشه اينم يه مورد ديگه از ايرادات طراحي قنداق
خلاصه بگم صرفنظر از دقتش كه جاي سوال و ابهامه شكل ظاهريش يه افتضاح به تمام معنيه قنداقهاي ساده ش يكم بهتر بود

RE: نخجیر 3 - slug - 2011-11-09 01:47 PM

كاملا درسته جاويد جان
اسلحه من ساده هست و از حالا براي تعويض قنداقش هماهنگي لازم رو كردم و مدل دلخواهم رو هم انتخاب كرده ام.اما در مورد خود سلاح يه ضرب المثل هست كه ميگه وقتي ننه نيست بايد با زن بابا ساخت.ما كه اينجا دستمون به ودربي نمي رسه(البته پارسال يه دونه ودربي مگنوم 300 قيمت كردم مي گفت 70 ميليون تومان ناقابل) بايد با همينها بسازيم.
ولي دوست من يك مسئله ديگري هم هست.وقتي فراخوان داده ميشه كه صنعتگران و اونهائي كه دستي بر آتش دارند بيان و همكاري كنن براي بهبود كيفيت سلاحهاي ساخت داخل،و كسي نمي آد يا وقتي مياد هزار جور عشوه مياد و مي خواد بيرون كار رو به نام خودش و با هزينه 100 برابر انجام بده،وضع همينه كه مي بينيد،وگرنه شما بهتر از من مي دونيد كه چقدر متخصص داريم اما حيف....بگذريم.Khansariha (8)

RE: نخجیر 3 - ahmad1373 - 2011-11-09 01:54 PM

درسته!
یه ضرب المثل دیگه هست که میگه:

تو حوضی که ماهی نیست غورباقه سالاره! خخخخخ