شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تكلول ايرانى آرش - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: تكلول ايرانى آرش (/showthread.php?tid=1722)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

RE: تكلول ايرانى آرش - hunter extreme - 2024-02-04 01:18 AM

(2024-01-17 04:02 AM)alisalimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانKhansariha (48)
وقت بخیر
چند روز پیش با مراجعه به اسلحه فروشی های مجاز شهر یه اسلحه آرش با لوگو کاوه خراسان و زاج مات دیدم که یه چیزی توجه من رو جلب کرد اونم این بود که در ظاهر و حتی در عکس به نظر قطر لوله بیشتر از مدل های قدیم به نظر میرسه آیا همچین چیزی ممکنه؟!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادم رفت ازش عکس بگیرم ولی دقیقا همین بود

سلام و درود

تجربیاتی که از این اسلحه در طول مدت ده سال داشتن براتون به اشتراک میزارم.این اسلحه ابتدا

بنام یکی از اعضای خانواده سری اولش ( اهرم سفید)خریدیم که بعدا سلاحی بنام خودم خریدم ولی خیلی جاها تو ش*ک ارگاه اکثر

مواقع بدلیل سهولت حمل نقل بهمراه میبردم .یه سری عیب هایی داره که باید با سلیقه برطرفش کنید وگرنه ازش نامید میشوید

اولینش فنر و سوزن سلاح که براش از جنس بهتر تراشیدم و جایگزین شد

۲. مگسک سلاح بسیار بسیار کوتاه هست و در هوازنی و یا تیراندازی سرعتی به مشکل برمیخورید که من با نمونه بلندتر
موجود در بازار (دقت کنید قطر رزوه یکی باشد و اگر رزوه بلندتر بود کمی ازش بتراشید ) و جهت اصلاح خط دید تعویض کردم که نتیجه بسیار عالی شد

۳. اصلاح پد فابریکی با نمونه ضخیم تر جهت شلیک نرم تر به انتخاب خودتون میتونید پچ مایر یا فالکون استفاده کنید

۴. این سلاح بعد از شلیک سالی ۱۵۰-۲۰۰ فشنگ بعد این مدت یکبار لقگیری شد .

امیدوارم بدرتون خورده باشه .