شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: دوربین هدفگیری (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- موضوع: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن (/showthread.php?tid=41)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - ALIANA-54-T06 - 2011-08-14 12:17 PM

(2011-08-14 01:33 AM)460magnum نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دوربینهای لیپرز و سنتر پوینت...ایا تو informaition دوربین نوشته شده انتی شوک ؟یا شوک پروف یاخیر؟من تو سایتش چیزی ندیدم....
چرا محمد جان آنتی شوک هم هست به پلت فورم و تستهاش دقت کنید . Khansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ضمن بسیار مناسب فنریهاست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تمام فایلهای PDF دوربین لیپرز هم خدمت شما محمد جان Khansariha (214)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - unique - 2011-08-14 12:37 PM

(2011-08-14 01:33 AM)460magnum نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دوربینهای لیپرز و سنتر پوینت...ایا تو informaition دوربین نوشته شده انتی شوک ؟یا شوک پروف یاخیر؟من تو سایتش چیزی ندیدم....

من يك عدد دوربين bsaمدلsweet17خريدم.روش نوشته شوك پروف وواتر پروف وفوگ پروف.به نظر دوستان بدرد ديانا52 ميخوره؟
ولي يه خورده سنگينه.

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mohsen1982 - 2011-08-14 12:53 PM

دوست عزيز به صرف داشتن واژه shock proof نميشه مطمئن بود بهتره يه سر به سايت bsa بزنيد ببينيد اين تفنگ براي باديهاي فنري مناسب هست يا خير

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - عبدالرحمن - 2011-08-14 12:58 PM

bsa دوربین بسیار خوبی هست میشه روش حساب کرد ..
دوستان شنیدم کارخونه لیپرز دیگه دوربین تولید نمیکنه برای تفنگ بادی .. صحت داره ؟Khansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - Benjamin_Marauder - 2011-08-14 05:35 PM

(2011-08-14 12:17 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا محمد جان آنتی شوک هم هست به پلت فورم و تستهاش دقت کنید . Khansariha (214)

در ضمن بسیار مناسب فنریهاست

تمام فایلهای PDF دوربین لیپرز هم خدمت شما محمد جان Khansariha (214)

ممنون aliana عزیز و دوستانی که جواب دادند.......همچنین اون دوست عزیزی که گفته بود برای دیاناش این دوربین خوبه یا نه......به نظر من با توجه به این توضیحات دوستان قطعا دوربین خوبیه........امروز با سمسار زاده تماس گرفتم..می گفت یک مدل hawke داره 3_9*32
290 حدودا"..........سنتر پوینت هم داشت.........
خوب با این اوضاع فکر کنم دیگه واجب 100% شد یک لیپرز زوم بالا واسه تفنگم بگیرم.......پارسال سر همین دوربین خراب شدن 1 ماه از فصل شکار رو از دست دادم.......
اگر دقت کرده باشید که چرا تعداد کبوترها در تهران انقدر زیاد شده ..دلیلش همین 1 ماهی بود که نتونستم برم........Khansariha (98)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - rabinhood - 2011-08-14 06:37 PM

سلام به همه اساتید و 460magnum عزیز
دوستان من اهل اصفهان هستم و ستترپوینت 3-9*32 را از فروشگاه سمسار خریدم.قیمتش 165 بود که من 5 تخفیف گرفتم

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mohsen1982 - 2011-08-14 06:42 PM

دوست من دوربين خوبي خريدي ولي تا 20 روزپيش حدود130 تومن بين بچه ها خريدوفروش ميشدKhansariha (8)

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - rabinhood - 2011-08-14 06:57 PM

(2011-08-12 03:18 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-08-12 01:29 PM)civil661 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به دوستان .من دنبال دوربین سنتر 3-9*32 یا لیپرز 3-9*40 هستم از کجا میتونم تهیه کنم؟
خوب دوست من این مشکل خیلی هاست و متاسفانه این دو برند کمیابند البته طاهرا مغازه سمس اصفهان قراره بیاره اگر شما یا دوستان دیگه یوقت جای سراغ داشتید در اینجا اعلام و دوستان دیگه هم خبر دار کنید . Khansariha (256)

من چند روز پیش از سمس 32*3-9 خریدم!! 160 تومان

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - mohsen1982 - 2011-08-14 06:59 PM

سمس يكمي گرونفروشه

RE: دوربین در سلاح بادی و گلوله زن - sorena - 2011-08-15 10:40 AM

سلام منم هنوز منتظر سمسارم برا لیپرز به نظر شما میاره یا انتظار بیهودست