شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات ساخت کشور چین (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- موضوع: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 (/showthread.php?tid=100)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - Marksman - 2012-12-03 05:26 PM

(2012-12-03 04:59 PM)shahpour نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-02-06 06:46 PM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تفنگ خيلي خوب نيست اما جون ميده براي تبديل شدن به خفيف:P

من یه صحبت کوچیکی تو همین بحث تفنگای چینی کردم راجب به همین خفیفی که شما کردین برو بچ سه ستاره به بالا منو سرویس کردن.Khansariha (290)Khansariha (172)

کی بروبچ سه ستاره شمارو سرویس کردن شاهپور جان؟؟Khansariha (219)

من یه تذکری دادم بنا به مصالح انجمن.اون پستی که شما نقل قول کردی مال خیلی وقت پیشه.اون موقع یه سری حساسیت هایی که الان وجود داره وجود نداشت.بله همه می دونیم چه خبره.ولی برادر هر چیزی به جای خودش... همین جوری هم خیلی مسایل زیر ذره بین و بسیار شکننده هست.بیاین دیگه خودمون خرابترش نکنیم.این همه موضوع!! حالا چرا شما اینقدر علاقه به این کاری داری که نه عاقبت داره نه مجازه من نمی دونم.ما هم به عنوان ناظم اگه تذکری میدیم مطمئن باشین به خاطر دشمنی با شما نیست بلکه خیلی مسایل رو باید در نظر بگیریم.Khansariha (8)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - shahpour - 2012-12-03 05:39 PM

کی بروبچ سه ستاره شمارو سرویس کردن شاهپور جان؟؟Khansariha (219)

من یه تذکری دادم بنا به مصالح انجمن.اون پستی که شما نقل قول کردی مال خیلی وقت پیشه.اون موقع یه سری حساسیت هایی که الان وجود داره وجود نداشت.بله همه می دونیم چه خبره.ولی برادر هر چیزی به جای خودش... همین جوری هم خیلی مسایل زیر ذره بین و بسیار شکننده هست.بیاین دیگه خودمون خرابترش نکنیم.این همه موضوع!! حالا چرا شما اینقدر علاقه به این کاری داری که نه عاقبت داره نه مجازه من نمی دونم.ما هم به عنوان ناظم اگه تذکری میدیم مطمئن باشین به خاطر دشمنی با شما نیست بلکه خیلی مسایل رو باید در نظر بگیریم.Khansariha (8)
[/quote]
ما مخلص شمام هستیم-ولی دادشه گلم آدم وقتی وارد یه جایی میشه همون اول بزنن تو حالش قبول کن که خیلی ذوق مرگ میشه آدم-تازه فقط شما نبودی که داداش.ولی خوب میدونم شمام حق داری-من خودم یه زمانی محیط زیست سرباز بودم میدونم چی میگی-بازم اگه حرفی زدیم که ناپخته بود شرمنده همه رفیقاKhansariha (256)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - javadrezaei - 2012-12-29 12:29 PM

من هم یک زیر شکن دارم خیلی با حاله . حتی از کرال هم بیشتر قبولش دارم. میخام واسش دوربین بگیرم لطفا راهنمایی کنید

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - mhrSB - 2013-01-02 04:08 PM

(2013-01-02 03:41 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت تمامی اعضای این انجمن.منdetonatorهستم و ورود خودم رو تبریک میگم!(بگذریم)
بعضی از تفنگای چینی که اسم ندارن رو چه جوری بفهمیم اسمشون چیه؟(خودم دو تا دارم که اسم ندارن)
از چند تا تفنگ فروشی پرسیدم ولی هرکی یه چیز میگه.Khansariha (226)Khansariha (367)

امیدوارم بتونم در کنار شما پیشکسوت بشمKhansariha (219)

سلام و ورودت به این انجمن را تبریک میگم.Khansariha (8)
معمولا از شکل ظاهریشون میشه پی برد چه سلاحی است.این فقط برای اونایی است که روش چیزی ننوشته و کارتنش نیست.(چون روی کارتن اسم سلاح را درج میکنند)
البته بعضی از چینی های تقلبی هم هستن که اونا را حتما باید از شکل ظاهری تشخیص داد(بعضی از شرکت های چینی تقلبی چینی میزنند که اسم های عجیب قریب داره)اما معمولا همه زیرتاشو ها یه b3 یا 1-3 و یک حروف دیگه به جای بی داره که شناختنش اسونه.
اگه توانستین عکسی ازشون بزارین میتوانم بگم کدوم مدل چینی هست.
Khansariha (8)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - mhrSB - 2013-01-04 05:30 PM

(2013-01-04 05:15 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز از یکی از آشناهام که تو ((مدیریت حمل سلاح و مجوز و اینجور چیزا ))کار میکنه پرسیدم:
-اینو میشناسی؟
گفت:اینو از کجا پیدا کردی؟اینکه ساخت خودمونه!یعنی 80% چینیه...بقیه اش واسه ایران.
ولی وقتی داشتم میخریدم طرف گفت چینیه...عبرتی باشه واسه من که از جاهای معتبر بخرم.Khansariha (367)

اوه اوه اوه پس از اونا است.Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
شنیدم اصلا چیز جالبی در نیامده بوده.خدا بهتون صبر بده خخخخخخخخخ
اگه اسلحه دیگه دارین که هیچ اما اگه ندارین بهتره کم کم برین تو فکر اسلحه خریدن.Khansariha (8)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - sabergholamian - 2013-01-05 12:28 PM

سلام دوستان_آيا ميشه پيستون تفنگاي چيني رو با پيستون ديانا21يا25عوض كرد تا باواشر پيستون ديانا مشكل واشراي چيني حل بشه؟به نظرم مقدارقابل توجهي از نيروي فنر تو تفنگ چيني از دست ميره به خاطر اين نوع واشرا_برخلاف مكشي كه نشون ميدن هنگام آزاد شدن سريع فنر نميتونن پرس هواي خوبي انجام بدنو از نهايت قدرت فنر استفاده كنن_اما واشراي گامو و ديانا طوري هستند كه هنگام آزادشدن فنر و فشار زياد به ديواره سيلندر بيشتر فشار ميارن كه تا جايي كه ممكنه فشار از دست ندنو انرژي بيشتري به ساچمه بدن_ميزان قدرت يه ساچمه به فنرو واشرپيستونو خان بستگي داره_واي اين همه روضه خوندم حالا ميشه پيستونو عوض كرد؟ميخوره؟شرمنده ياعلي

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - javadjk - 2013-02-19 10:08 AM

سلام دوستان گل مي خام براي يكي از دوستام يه چيني زيرتاشو 5.5 بگيرم ميگه 150 كاركرده خوبه يانه؟؟؟؟؟

اصلا ارزش خريد داره يا نه؟؟؟
تو اين رنج قيمت ديگه چي گيرم مياد؟؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - mehrdadjan - 2013-02-19 10:29 AM

(2013-02-19 10:08 AM)javadjk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گل مي خام براي يكي از دوستام يه چيني زيرتاشو 5.5 بگيرم ميگه 150 كاركرده خوبه يانه؟؟؟؟؟

تو اين رنج قيمت ديگه چي گيرم مياد؟؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام دوست عزیزKhansariha (8)
گرون میگه ارزش خرید نداره فکر کنم بشه یه دست دو ترک بگیریKhansariha (226)Khansariha (256)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - tirdad - 2013-02-19 12:24 PM

(2013-02-19 10:08 AM)javadjk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو اين رنج قيمت ديگه چي گيرم مياد؟؟؟؟‎:

دوست عزیز، سلام
قیمت بی3 نو الآن اگه قنداق چوبی باشه و سیستم نشانه روی معمولی، بین 90 تا 100 هزار تومن هست. در ضمن اگه میخواید دوستتون از مشورت با شما راضی باشه حتما کالیبر 4.5 این تفنگ رو براش بگیرید.
با 150 تومن تو این رنج قدرت گامو دلتای کار کرده انتخاب خوبیه.
کاش این صحبتا تو تاپیک مشاوره میشد.
ارادتمند.
Khansariha (8)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - javadjk - 2013-02-19 01:01 PM

از همه دوستان تشكر مي كنم كه منو راهنمايي كردن...
بابت تاپيك بي جا هم عذر ميخام....
اخه بخش مشاوره توي ساير محصولات بود نديدمش...Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)