شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات ساخت کشور چین (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- موضوع: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 (/showthread.php?tid=100)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - mojinjo - 2013-02-20 01:15 PM

(2011-04-09 08:56 PM)brave_dragon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من زیاد دل خوشی از لوله ثابت ها ندارم (به خصوص چینیش)چون یکی از دوستام موقع گذاشتن ساچمه انگشتش داغون شد (ماشه اش خود به خود آزاد شده بود)54به خاطر محافظی که مانع این حوادث میشه قبولش دارم Khansariha (48)

دوست عزیز چشم بسته غیب میگی؟!؟
چینی رو با 52 دیانا مقایسه میکنی؟

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - rezakaraj - 2013-04-12 03:17 PM

عکس تفنگی که من بازسازی کامل روش انجام دادم چینی مدل b3 نیستش یک مدل قدیمی تر از اون هستش که بچه های هم نسل ما بیشتر دیدنش این مدل زیر تاشو هستش ولی پیستون و ماشه اون مثل مدل های 61 یا 62 و فاقد ریل دوربین میباشه
سخت ترین قسمتش ایجاد تغییرات در قنداق های نخجیر ایرانی برای هماهنگی با این مدل چون قنداق این مدل در بازار یافت نمیشد.(خیلی گشتیم) به نسبت مدل های جدیدتر از استحکام بالاتری برخورداره مخصوصا در قسمت لوله من چند تا نمونه از این سلاح دیدم که همگی 4.5 بودند.کاش از ظاهر اولیش عکس میگرفتم تو مایه های تفنگ گوهر اقا محراب.الان باهاش میشه راحت در نوشابه رو تو 10 متری باهاش زد.
[تصویر: 13657665781.jpg]

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - seasonhunt - 2013-04-12 03:28 PM

(2013-02-20 01:15 PM)mojinjo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-04-09 08:56 PM)brave_dragon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من زیاد دل خوشی از لوله ثابت ها ندارم (به خصوص چینیش)چون یکی از دوستام موقع گذاشتن ساچمه انگشتش داغون شد (ماشه اش خود به خود آزاد شده بود)54به خاطر محافظی که مانع این حوادث میشه قبولش دارم Khansariha (48)

درسته این چینی های زیر تاشو ارزش خرید ندارند من خودم هم شاهد گیر کردن انگشت دوستم بودم ولی معمولا من هرکسی را که میخواد تازه تفنگ بادی بگیره دیدم زیرتاشو میخره امیدوارم برای هیچ کسی این مشکل پیش نیاد چون واقعا انگشت رو داغون میکنه.

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - tirdad - 2013-04-12 04:54 PM

(2013-04-12 03:28 PM)seasonhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-20 01:15 PM)mojinjo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درسته این چینی های زیر تاشو ارزش خرید ندارند من خودم هم شاهد گیر کردن انگشت دوستم بودم ولی معمولا من هرکسی را که میخواد تازه تفنگ بادی بگیره دیدم زیرتاشو میخره امیدوارم برای هیچ کسی این مشکل پیش نیاد چون واقعا انگشت رو داغون میکنه.

دوستان این پستی که دنبالشو گرفتین و دارین با خودتون میارین مال 2سال و 2روز قبله :))
الآن شما هیچ بی3 رو پیدا نمی کنین که ضامن خودکار ماشه نداشته باشه و این ضامن اینقدر هم تو کارش جدیه که بعد از کوک کردن تفنگ به هیچ رقم بدون شلیک کردن نمیشه فنر رو آزاد کرد.

ارادتمند دوستان گل

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - mhrSB - 2013-04-12 07:10 PM

اقا رضا خیلی عالی شده،موفق باشین.Khansariha (8)
ای کاش بتوانم دوباره بی1-3 خودم را سرپا کنم(زاج کاریش که خراب شد اعصابم را خورد کرده و میخواهم چند روز بزارمش کنار و بهش فکر نکنم).Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
اما هر وقت کامل شد عکس هاش را در همین تاپیک میزارم(یه کفشک قنداق چرم هم براش درست میکنم دقیقا مثل 54)البته میخواهم زیر چرم یه فوم بزارم تا نقش پد گونه را هم ایفا کنه(برای همین پایه دوربین بلند خریدم)و هم بهش پد ضربه گیر بدم،تا چیزی از نمونه های بی3-3 کم نداشته باشه.Khansariha (226)
خیلی به این اسلحه مدیون هستم،چون تیراندازی را با این یادگرفتم و هم خیلی در حقش کم کاری کردم(بیشتر به خاطر بی تجربه گیم توی بچگی ها بود و توی این 10 سال خیلی اذیت شده و الان باید جبران کنم)Khansariha (172)Khansariha (172)
اقا مسیح خدا بگم(چی کارتون نکنه)یعنی چه جوری شما را موفق کنه خخخخخخخ(یه وقت ناراحت نشین)Khansariha (8)
باور کنید اون گوهر مال خودم نبوده و نیست و فقط دارم برای پسر عموم تعمیرش میکنم،انشاالله دوباره دستم برسه تکمیلش میکنم(الان دست خودش هست)و با یه قنداق 62(نخجیر امل)میکشمش توی کار تا دوباره کار کنه.

اقا تیرداد هم درست میگن،بی3 ها خیلی وقته که این ضامن خودکار را دارن و به هیچ وجه رد نمیکنند.الان هم که مال خودم را باز کردم و قطعات سلاح را بیرون ریختم،دیگه به یقین رسیدم که اصلا رد نمیکنه(البته قبلا عکس از اون سیستم ضامنش گرفته بودم و در صفحات قبلی تاپیک هست)
کارش هم اینه که وقتی دسته کوکینگ میاد پایین یه تیکه فلز میره و جلو ماشه را میگیره که ماشه عمل نکنه(خیلی خیلی سعی کردم وقتی دسته کوکینگ پایینه شلیک داشته باشه ولی نشد)Khansariha (226)
اگه سوالی در رابطه با این سیستم ضامن هست من در خدمتم.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - miladshafiei - 2013-05-30 07:15 PM

با سلام از دوستان کسی اسلحه بی3 رو کرنوگرافی کرده ؟ میخوام بدونم دقیقا چند ژول قدرت دارن ؟ مرسی

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - arash1324 - 2013-07-22 08:41 AM

(2013-07-21 06:45 PM)aliss نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام وخسته نباشد به همه دوستان
من علی هستم از مشهد یک 6 سالی هست یه تفنگ B3-1 دارم ازش خیلی راضی هستم اما چند وقتی بود پرت میزد برای همین بازش کردن دیدم فنر جمع کنش شکسته رفتم تعمیرگاه یک فنر جمع کن فولادی و یک فنر نخجیر براش گرفتم اسلحه رو خوب روغن کاری کردم وبستم اما بعضی اوقات هدفش بهم میریزه البته اینم بگم که یک دوربین لیو پلد از قدیم روش هست میشه کمکم کنید ببینم مشکلش از تفنگ هست یا از دوربین در ضمن از ساچمه نوک تیز دنیا هم استفاده میکنم عکس تفنگ رو هم میزارم.
ممنون:khansariha (226
سلام و درود Khansariha (8)
عكس ها مشكل دارند .
روغن هايي كه به داخل سيلندر تفنگ به قسمت واشر سرپيستون ريخته شده مي تونه تاثير داشته باشه . ساچمه هم موثر هست .

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - mojinjo - 2013-07-30 01:28 PM

با سلام خدمت دوستان.من یه سلاح چینی چند وقت پیش به دستم رسیده که خیلی قدیمیه. هر چه قدر هم که سرچ کردم مثلش رو ندیدم.چیزی که برام خیلی عجیبه اینه که بعد از تقریبا 30 - 40 سال که از عمرش میگذره این سلاح با وجود اینکه خیلی ازش استفاده شده و اصلا رنگ تعمیر هم به خودش ندیده، با هین حال بسیار قوی هست. به طوری که ساچمه گامو از ده متری پودر میشه.می خواستم اگر کسی از دوستان اطلاعاتی در مورد این سلاح داره به ما هم بگه و این که میشه قطعاتشو گیر آورد؟ مثل مگسک؟نکته بعدی و مهمتری که این سلاح داره اینه که با همه قدرتی که داره، اما صدای بسیار کمی داره.در حد یه بشکن!!!
اینم عکساش
ممنون از راهنماییتون

[تصویر: 13751776781.jpg]
[تصویر: 13751776792.jpg]
[تصویر: 13751776803.jpg]

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - سید علی - 2013-07-31 03:18 PM

سلام
من توی یک اسلحه فروشی تو شهر خودمون ازاین مدل یک دونه دیدم اونم خیلی قدیمی به نظر میرسید فکر کنم مال جنگ جهانی دوم بودKhansariha (8)Khansariha (219)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - mojinjo - 2013-08-06 02:13 AM

(2013-07-31 03:18 PM)aliss نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من توی یک اسلحه فروشی تو شهر خودمون ازاین مدل یک دونه دیدم اونم خیلی قدیمی به نظر میرسید فکر کنم مال جنگ جهانی دوم بودKhansariha (8)Khansariha (219)

قیمت نداد؟