شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات ساخت کشور چین (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- موضوع: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 (/showthread.php?tid=100)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - سید علی - 2013-08-06 08:10 AM

سلام نه داداش نپرسیدم

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - N.Sniper - 2013-08-13 02:41 AM

سلام و درود خدمت همه دوستان
بالاخره بعد از سه یا چهار روز اکانت من مورد تایید قرار گرفت!!!!!!Khansariha (367)
قیمت B3-1 الان چنده؟البته درجه یک؟
و اینکه برد مفیدش چقدره؟میشه پرنده هایی مثل کبک رو باهاش زد؟
کالیبر 4.5 بهتره یا 5.5 ،چرا؟
ببخشید هنوز نیومده کلی سوال کردم;)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - mhrSB - 2013-08-13 02:56 AM

(2013-08-13 02:41 AM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود خدمت همه دوستان
بالاخره بعد از سه یا چهار روز اکانت من مورد تایید قرار گرفت!!!!!!Khansariha (367)
قیمت B3-1 الان چنده؟البته درجه یک؟
و اینکه برد مفیدش چقدره؟میشه پرنده هایی مثل کبک رو باهاش زد؟
کالیبر 4.5 بهتره یا 5.5 ،چرا؟
ببخشید هنوز نیومده کلی سوال کردم;)
سلام دوست عزیر
قیمتش فکر کنم باید حدود 130،150 باشه(نوع درجه یکش گیر بیاد عالی هست)
برد مفیدش برای چه شکار؟برای کبک!!!بهتره برای شکار کبک با قنداق تفنگ برین شکار،بدین شکل که قنداق را بلند کرد و محکم بکوبین توی سرش و وقتی گیج میزنه برین زبحش کنیدKhansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266) خوب اما خارج از شوخی شما از لحاظ تئوری بیش از 15 متر نمیتوانید کبک را بکشن(با بی3)و از لحاظ عملی هم که باید روی مسافت 10 متر حداکثر حساب کنید که ساچمه بتوانه بکشتش و توی طبیعت هم نمیشه به یک کبک وحشی 10 متر نزدیک شد.پس اگه هدفتون شکار کبک هست باید سلاح دیگه ای را انتخاب کنید.بی3 فقط به درد شکار گنجشک سانان و تفریح میخوره.Khansariha (135)
و کالیبر 4.5 هم مناسب تره چون قدرت این اسلحه 7 ژول هست و برای سلاح های بادی زیر 20 ژول کالیبر 4.5 مناسب تره و افت تیر کمتری داره.تازه قیمت ساچمه 4.5 هم نصف 5.5 هست.و کلا به صرفه تره.
سوال پرسیدن بهتر از نا آگاه بودن هست.Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - N.Sniper - 2013-08-13 10:04 AM

ممنون mhrSB عزیز
من علاقه خیلی زیادی به شکار و سلاح و... دارم اما تا حالا تفنگی نداشتم بیشتر واسه اینکه فرصتشو نداشتم و در مورد تفنگ بادی چیزی نمیدونم و شاید کلا یکی دو هزار تا تیر باهاش زدم که اونم تفنگ خودم نبوده.
حتی میتونم بگم اطلاعاتم در مورد سلاح جنگی خیلی بیشتر از بادی و شکاریه،پس فعلا در مورد سلاح بادی و شکاری سوالای مبتدیانه زیادی دارم و حالا حالا ها مزاحم شما و بقیه دوستان هستم:Khansariha (256)Khansariha (8)
(اینم بگم که تو این سه چهار روز هر چی فروم در مورد سلاح های بادی و شکاری بوده رو خودم)
منم بیشتر واسه تفریح میخوام ،گفتم حالا یه کبکی هم بزنیم که روششو نمیدوستم (همون زدن تو کله کبک با قنداقKhansariha (126) )
با توجه به اینکه قدرت خیلی بالایی نداره بهتر نیست از کالیبر 5.5 استفاده بشه که تخریب بالاتری داره؟میزان افت تیر به نسبت 4.5 خیلی زیاده؟
توی این رنج قیمت سلاح زیر تاشوی مناسب تری پیدا میشه؟(غیر از دست دو های ترک،"دست اول میخوام")

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - سید علی - 2013-08-13 10:05 AM

سلام دوست من
بله قیمتش بین 130تا 150 هست توجه داشته باش که مارک Hلوز شانگهای اصلش هست
برد مفیدش درحالت استاندارد20 تا30 مترهست اما اگه تقویتش کنی 40تا 50 متر البته این اسلحه در حالت تقویت شده توفاصله 25تا30 متر کبک رو میزنه
من خودم تو فاصله 30 متراون موقه ای که هنوز تقویتش نکرده بودم کفتر زدم ترکید
اما درباره کالیبر،کالیبر 4/5 این اصلحه بهتره واگه شما میخوای کبک بزنی همین 4/5 خوبه چون تواین مدل برد ودقتش دوبرابر
یک عکس هم میزارم که اعضای همین سایت با این تفنگ خرگوش زدن وتو قسمت تصاویر شکار گذاشتن تاخیال شما راحت بشه
[تصویر: 13534434492.jpg]
کاری بود ما در خدمتیم داداشKhansariha (8)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - N.Sniper - 2013-08-13 10:29 AM

واقعا چند روز معطلی ارزش اینجا رو داشت،ممنون از پاسخ های سریع همه دوستانKhansariha (8)
با تفاسیر خیلی عالیه
اگه تقویت بشه دقتش افت داره؟چقدر افت داره؟
بازم ممنون

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - payaaaaam - 2013-08-13 12:24 PM

سلام به همگی
منم یکی از این مدل دارم با کالیبر 5.5 .مدل H دارم که فکر کنم کیفیتش از بقیه بهتره(واقعا مدل H هست یا نه رو دیگه نمیدونم ولی به عنوان H خریدمش)
قدرتشو نمیتونم دقیقا بگم چقده ولی واسه سرگرمی جواب میده.از فاصله 10-15 متری قوطی فلزی ایستک رو سوراخ میکنه ولی بیشتر وقتا از اون طرفش نمیزنه بیرونKhansariha (69)
فکر نکنم واسه شکار مناسب باشه

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - سید علی - 2013-08-13 12:25 PM

سلام
حرف دوستان درمورد تقویت درسته
اما منظور من از تقویت،تعویض فنر فابریک بافنر مخصوص همین اسلحه که ساخت کارخانه نخجیر ایران هست وروی کارتونش هم نوشتهb3-1
یک عکس میزارم تامتوجه بشی
[تصویر: 13082013296.jpg]
چون این فنر با استاندارد ساخته شده ولعاب کاری خوبی داره وهمچنین سیستم ماشه تفنگ تحمل فشار این فنر روداره
خلاصه داداش
بعد از خرید اسلحه،باخرید یک فنر جمع کن فولادی،یک فنر نخجیر آمل شکل عکسی که گذاشتم واگه دوست داشتی یک واشر سر سیلندر کمپرس
وتعویضش میبینی که چقدر قدرت،دقت،وبرد اسلحه زیاد وخوب شده

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - mhrSB - 2013-08-13 01:48 PM

(2013-08-13 10:04 AM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون mhrSB عزیز
من علاقه خیلی زیادی به شکار و سلاح و... دارم اما تا حالا تفنگی نداشتم بیشتر واسه اینکه فرصتشو نداشتم و در مورد تفنگ بادی چیزی نمیدونم و شاید کلا یکی دو هزار تا تیر باهاش زدم که اونم تفنگ خودم نبوده.
حتی میتونم بگم اطلاعاتم در مورد سلاح جنگی خیلی بیشتر از بادی و شکاریه،پس فعلا در مورد سلاح بادی و شکاری سوالای مبتدیانه زیادی دارم و حالا حالا ها مزاحم شما و بقیه دوستان هستم:Khansariha (256)Khansariha (8)
(اینم بگم که تو این سه چهار روز هر چی فروم در مورد سلاح های بادی و شکاری بوده رو خودم)
منم بیشتر واسه تفریح میخوام ،گفتم حالا یه کبکی هم بزنیم که روششو نمیدوستم (همون زدن تو کله کبک با قنداقKhansariha (126) )
با توجه به اینکه قدرت خیلی بالایی نداره بهتر نیست از کالیبر 5.5 استفاده بشه که تخریب بالاتری داره؟میزان افت تیر به نسبت 4.5 خیلی زیاده؟
توی این رنج قیمت سلاح زیر تاشوی مناسب تری پیدا میشه؟(غیر از دست دو های ترک،"دست اول میخوام")
سلام(اسمم محراب هست)
خوب من اصولا یک نسخه برای اکثر افرادی که تازه میخواهند به دنیای سلاح بادی وارد بشن دارم.و اون این هست که یک تفنگ چینی بخرن تا دستشون راه بیفته و ببینند ایا واقعا اسلحه میخواهند که بعدا بیشتر هزینه کنند و یا نه!Khansariha (226)
منم اولش اطلاعاتم در ضمینه سلاح های نظامی خیلی خیلی بیشتر از سلاح های شکاری بود،اما به مرور زمان عوض شده و الان اطلاعاتش تفنگ هاش شکاریم بیشتره.Khansariha (256)
خیر اتفاقا برعکس باید کالیبر کوچک تر انتخاب بشه که افت گلوله کمتری داشته باشین و نفوز هم بیشتر بشه.
چیز بهتری که حقیقتش پیدا نمیشه.و فقط همین را میشه انتخاب کرد.Khansariha (226)
برای تقویت هم به نظر من میشه تقویتش کرد(درجه 1 ها را که با خیال راحت تری میشه تیون کرد)و فقط همون محافظ فنر(پشتی)پلاستیکی هست که نمونه فلزیش هم پیدا میشه و بقیه قطعات هم همگی فلزی هستن و تحمل فشار بالاتر را دارن.منم روی بی3 فنر قوی تر انداختم(از قصد فنر قوی تر براش نگرفتم)و از فاصله نزدیک جوری پرومگنوم 4.5 را له میکنه که انگار 54 داره پرومگنوم 5.5 را له میکنه.متاسفانه کرنو گراف ندارم تا بتوانم دقیق بگم چقدر انرژی داره.اما منم میگم همون جور که دوستان گفتن شما واشر ها و فنرش را اگه عوض کنید قدرت بیشتری میده(برای دقت هم هنوز فرصت گروپ گیری دست نداده،اما دقتش رضایت بخش بود)
برای شکار کبک هم اگه خوب و در جای مناسب کمین کنید تا پرنده حسابی نزدیک بشه امکانش هست و کار نشد نداره،فقط 1 الی2 تا کبک بیشتر نمیتوانید شکار کنید،چون زود در میرن(میگم 2 تا چون توی معضی از مناطق حیوانات به سلاح دولول شرطی شدن و با شلیک دوم میپرن)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - سید علی - 2013-08-13 02:13 PM

ممنون محراب جان فقط اگه میشه یک عکس از اسلحه خودت بزار ببینیم بازاج کاریش چکار کردی
یا علیKhansariha (48)Khansariha (39)