شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات ساخت کشور چین (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- موضوع: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 (/showthread.php?tid=100)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - parsian_csp - 2011-04-09 11:40 PM

با سلام
اون دوستمون ( alinozad) که گفته بودن فنر تفنگشون رو هم عوض کردن و خیلی قوی شده می خواستم ببینم چه فنری انداخته روش
ممنون می شم راهنمایی کننن .

با تشکر .

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - saeedaria - 2011-04-09 11:43 PM

علی آقا فکر کنم زده تو کار قایق رانی و کمتر اینجا زیارتش میکنیم.براشون پیغام خصوصی بذارید.حتما در اولین فرصت جوابتون رو میدن

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - reza - 2011-04-12 07:46 PM

با این تعاریفی که دوستان کردند یه چینی 62 گرفتم کالیبر 4.5
دقتش هم خوبه و هم اینکه برا شکستنش زور نمیبره و به تبع اون لرزش دست هم ایجاد نمیشه.
کرالی که گرفتم خیلی سنگین شکسته میشه و خیلی زور میبره بخاطر همین تا یکی دو دقیقه بازوم ریلکس نمیشه و لرزش دست دارم.

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - Don Corleone - 2011-04-12 08:11 PM

mobarak bashe agha rezaKhansariha (219)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - persiankiller - 2011-04-12 08:12 PM

(2011-04-12 07:46 PM)reza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقتش هم خوبه و هم اینکه برا شکستنش زور نمیبره و به تبع اون لرزش دست هم ایجاد نمیشه.
کرالی که گرفتم خیلی سنگین شکسته میشه و خیلی زور میبره بخاطر همین تا یکی دو دقیقه بازوم ریلکس نمیشه و لرزش دست دارم.

چند خرییدید دوست عزیز-فنرشو عوض کردید؟برد مفیدش چقدره؟

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - reza - 2011-04-12 11:30 PM

(2011-04-12 08:12 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-04-12 07:46 PM)reza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند خرییدید دوست عزیز-فنرشو عوض کردید؟برد مفیدش چقدره؟

48 تومان قیمت زده بود ( درجه یک هست و درجه دو هم 35 تومان داشت که کمر شکن نبود چون دوستان گفتن خطرناکه و تابلو بود که زیاد کار نمیکنه نگرفتم)
ولی چون کرال رو هم از اون گرفته بودم با زور چونه 40 تومان گرفتم.
یه دوربین هم گرفتم 15 تومان روش نصب کرد ولی خیلی چپه هست و اصلا درست نمیزنه

در مورد فنر هم چون سر در نمیارم و از یکی دو نفر هم پرسیدم سردرنیاوردن ترسیدم سرم کلاه بزارن ندادم تعویض کنن فعلا

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - reza - 2011-04-15 12:12 AM

امروز رفتم فنر رو پرسیدم تعمیرکار گفت فنر رنجر داره ولی جور نمیاد و بهم نشون داد که فنر رنجر از فنر چینی بزرگتر هست ( البته قطرش یکی بود و فقط طول رنجر از چینی بزرگ بود). و فروشنده گفت اگه اینو بندازم ماشه نگه نمیداره زودی در میره و زود زود میشکنه.
دوستانی که فنر چینی عوض کردن چه فنری روشون انداختین؟ آیا اون فنرا هم از چینی بزرگ بود یا همون اندازه بودن؟

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - Ali - 2011-04-15 03:46 AM

سلام.چون معمولا زیاد میپرسند که چینی مو چیکار کردم و نکردم یه بار یگه توضیح کامل میدم:
-فنر دیانای 6 تومنی.
-طبق گفته تعمیرکار تعویض پیستون و واشر.
یه عالمه هم روغن ریخته بود بطوری که لوله رو به سمت پائیین میگرفتی چکه میکرد و مجبور شدم همونطور بذارم تا تخلیه!بعد از اتمام روغنهای اضافی و بیش از حد برد و قدرتش خیلی خوب و اگه بگردید عکسهاش توی سایت هست که با رنجر 1000 مقایسه و تست کردم.قنداقشم مشکی کنی خفن تر میشه.
سعید جان تا اعزام به خدمت Khansariha (256) دورادور درخدمتتون هستیم...شماها با بادی کار کنید من میرم تو خدمت کلاش دست میگیرم Khansariha (232)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - craftsman - 2011-04-15 08:07 AM

به به چشم ما به ديدار علي خان مشهدي روشن شد!!!
Khansariha (48)
تو رو خدا چيزي نگيد دوباره ميره سه ماه بعد مياد از من گفتن بود هااااا!!
Khansariha (8)
آقا رضاي عزيز
فنر رنجر همچين بهتر از فنر چيني كه روي تفنگتونه نيست!اگه بخاطر تبليغاتش نبود هيچكس حاضر نبود فنر ساخت تركيه ببنده رو تفنگش!!!اگه ميخوايد فنرشو عوض كنيد فنرهاي5-6 تومني بهتره شركت نخجير آمل هم فنر توليد ميكنه كه كروم كاري شده بد نيستند يا حداقل ميدونم از فنر رنجر بهتره.
فنر بلند رو با بريدن چند حلقه ميشه كوتاه كرد اگه قطرشون برابر باشه ميشه در تفنگ چيني كار گذاشت.اما توصيه ميكنم اينكارو نكنيد.چون سر پيستون چرميش خيلي زود كوبيده ميشه و خاصيتشو از دست ميده و اينكه ماشه هاي جديد كيفيت خوبي ندارن ضريب اطمينانش كم ميشه.
اگه قصدتون تمرين تيراندازي و احيانا آموزشش به وزير جنگه كه با همين تفنگ بسازيد كه بهترين گزينه ست(وقتي به هدف نميزنه ميتونيد كارشناس بشيد و كلي كلاس بزاريد اما خودتون هيچوقت امتحان نكنيد)
فراموش نكنيد تفنگ كمرشكن خصوصا اين مدلها با دوربين خيلي خوب نيست با شكاف درجه و مگسك كار كنيد گاهي همين تفنگها اونقدر دقيق هستند كه باعث تعجب آدم ميشن!
اگه واقعا قصد داريد تفنگتونو تيونينگ كنيد براتون خيلي هزينه و كار ميبره بجاي اينكار بگرديد تفنگ خوب پيدا كنيد دست دوم گاهي تفنگهاي خوبي پيدا ميشه تو همين سايت دوستان ديگه تفنگهاي خوبي رو به قيمت مناسب و گاهي زير قيمت هم فروختن نمونه آخريش آقا مهرشاد تفنگشو 300-400 زير قيمت گذاشته براي فروش!يا مدلهاي ارزون ديانا رو بصورت نو بخريد يكم هزينه بيشتر بنظرم ميارزه كه لذت ببريد از تيراندازيتون.
اما براي تازه كارها بهترين گزينه همون چيني 62 هست.و شايد بگم تفنگيه كه اكثر دوستان منجمله خودم شروع تيراندازيشون با اين تفنگ بوده و خاطرات دارن ازش!!من وقتي خريدم قيمت نوش 4200 تومن بود!!

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - Ali - 2011-05-03 02:45 PM

چینی به این خوشگلی حیف نیست ادم رنجر بگیره؟
[تصویر: _2.jpg]
[تصویر: B3_2100_II.jpg]
[تصویر: B_3_Stock7.jpg]
[تصویر: DSCF0084.jpg]
فقط یه خطر داره اونم در رفتگی ماشست که طرف انگشتش ناکار شده بود،برای اونم میشه یه طرح زد و با سوراخ کردن یه قفل اضافی برای جلوی فنر تعبیه کرد.