شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات ساخت کشور چین (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- موضوع: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 (/showthread.php?tid=100)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - KRALMAGNUM - 2014-01-03 10:59 PM

(2014-01-03 01:57 PM)marshalPcP نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان عزیز ..
من یه چند تا سوال دارم امیدوارم اساتید اهل فن بهم یه جواب درست و حسابی بدن ( رو راست و بدون اغراق ) اگه درست نوشته باشم خخخخخخKhansariha (48)

ببینید دوستان من زیاد اهل شکار و تیراندازی و چمیدونم حدف زنی نیستم ... اما بدم هم نمیاد یعنی در حد اینکه روزهایی که تو خونه هستم گاهی جهت دست گرمی باهاش تیراندازی کنم ...

میخواستم ببینم قدرت این اسلحه چند ژول هست ؟؟؟ قدرت واقعی /

برد این سلاح چند متر هست ؟؟ برد نهایی / یا کلا مفید

میشه روی این سلاح دوربین سوار کرد یا نه ؟؟ چه جور دوربینی که تنظیمش بهم نریزه ...

مدل B3-3 این سلاح تو فردوسی گیر میاد یا نه ؟؟؟

یه مختصر توضیحات کلی میخوام .. ممنون از شما

سلام قدرت این اسلحه 7-8 ژول هست

اگر زاویه 45 درجه یا 27 درجه بگیری تا 100 متر میرسه.برد مفیدش من تا 40 متری کفتر باهاش انداختم

اره میشه دوربین 70 80 تومنی زوم ثابت روش جواب میده

این مدل حتما تویه فردوسی گیر میاد.

توضیح که بالا دادن دیگه جایی توضیح نمونده خخخخ شوخیKhansariha (8).

یا علی

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - marshalPcP - 2014-01-03 11:32 PM

(2014-01-03 10:59 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-03 01:57 PM)marshalPcP نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان عزیز ..
من یه چند تا سوال دارم امیدوارم اساتید اهل فن بهم یه جواب درست و حسابی بدن ( رو راست و بدون اغراق ) اگه درست نوشته باشم خخخخخخKhansariha (48)

ببینید دوستان من زیاد اهل شکار و تیراندازی و چمیدونم حدف زنی نیستم ... اما بدم هم نمیاد یعنی در حد اینکه روزهایی که تو خونه هستم گاهی جهت دست گرمی باهاش تیراندازی کنم ...

میشه روی این سلاح دوربین سوار کرد یا نه ؟؟ چه جور دوربینی که تنظیمش بهم نریزه ...

اگر زاویه 45 درجه یا 27 درجه بگیری تا 100 متر میرسه.برد مفیدش من تا 40 متری کفتر باهاش انداختم

یا علی

ممنون از راهنمایی شما دوست خوبم ..
با این حساب قدرت 7 - 8 ژول باید قید این سلاح رو بزنم چون خیلی ضعیف هست ...
من دونبال زیر بازشو (گلنگدنی ) میگردم ... شما تو رنج 300000 تومن چی پیشنهاد میدید ؟؟؟

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - KRALMAGNUM - 2014-01-04 12:47 AM

(2014-01-03 11:32 PM)marshalPcP نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-03 10:59 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان عزیز ..

یا علی

ممنون از راهنمایی شما دوست خوبم ..
با این حساب قدرت 7 - 8 ژول باید قید این سلاح رو بزنم چون خیلی ضعیف هست ...
من دونبال زیر بازشو (گلنگدنی ) میگردم ... شما تو رنج 300000 تومن چی پیشنهاد میدید ؟؟؟

دوست عزیز اینجا جاش نبود تویه این تاپیک جواب سوالتونو دادمKhansariha (8) ببخشید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - rohamtabatabaey - 2014-02-24 05:49 PM

سلام دوستان ببخشید من حدودا یه هفته پیش این سلاح رو خریداری کردم به یه مشکل بر خوردم سلاح بعد از 10 تا تیر (حدودا) شروع به سخت مسلح شدن میکنه و انگار یه جا گیر داره و اصلا بعد 10 تا تیر دیگه پایین نمیاد و مسلح نمیشه ولی با اون 20 تا تیر دقت و قدرتش خوبه و برای دقت از 15 متری یه گروپ 1.5 سانتی گرفتم برای قدرت هم یه کتاب رو تا 90 و خورده ای صفحه پاره کرد بعد مثلا وقتی اینطوری میشه من وقتی فرداش تیر میزنم تا همون 10 تیر خیلی راحت و بعد شروع به سخت مسلح شدن و مسلح نشدن میکنه
ممنون اگه راهنماییم کنیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - amirabas - 2014-03-08 11:22 AM

با عرض سلام خدمت دوستان یه سوال داشتم درمورد قیمت اسلحه های که میگین فکر کنم شما اصلا تو بازر نمیرید قیمتها خیلی ازین چیزای که میگین بالاتره لطفا قیمتهای 10 سال پیش رو ننویسید به روز قیمت بدید

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - BARZOV - 2014-03-08 11:31 AM

(2014-02-24 05:49 PM)rohamtabatabaey نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ببخشید من حدودا یه هفته پیش این سلاح رو خریداری کردم به یه مشکل بر خوردم سلاح بعد از 10 تا تیر (حدودا) شروع به سخت مسلح شدن میکنه و انگار یه جا گیر داره و اصلا بعد 10 تا تیر دیگه پایین نمیاد و مسلح نمیشه ولی با اون 20 تا تیر دقت و قدرتش خوبه و برای دقت از 15 متری یه گروپ 1.5 سانتی گرفتم برای قدرت هم یه کتاب رو تا 90 و خورده ای صفحه پاره کرد بعد مثلا وقتی اینطوری میشه من وقتی فرداش تیر میزنم تا همون 10 تیر خیلی راحت و بعد شروع به سخت مسلح شدن و مسلح نشدن میکنه
ممنون اگه راهنماییم کنیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

اگر صدای قرچ و قورچ! هم میده به نظر من بهتره بازش کنید و یه نگاه داخلش بندازید و یه خورده گیریس به قطقاتش بزنید.اگر هم به فنر گریس زدید,خیلی کم گریس نسوز بزنید.و پیشنهاد میکنم زیاد بهش فشار نیارید چون صددرصد استهلاک داره.
ضمنا زدن روغن نامناسب به فنر هم میتونه همچین مشکلی رو بوجود بیاره.مثل روغن افتاب گردان خخخ.شوخی بود.Khansariha (8)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - arash1324 - 2014-03-08 12:36 PM

(2014-03-08 11:22 AM)amirabas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام خدمت دوستان یه سوال داشتم درمورد قیمت اسلحه های که میگین فکر کنم شما اصلا تو بازر نمیرید قیمتها خیلی ازین چیزای که میگین بالاتره لطفا قیمتهای 10 سال پیش رو ننویسید به روز قیمت بدید

سلام دوست عزيز Khansariha (8)
پيوستن شما به خانواده بزرگ ايران ايررايفل خوش آمد و تبريك Khansariha (8)
طرح چنين سوالي در اين تاپيك غير مرتبط با عنوان تاپيك هست ولي بخاطر تازه وارد بودن شما و رسيدن به جواب سوالتون خدمتتون عارضم كه :
تاپيكي تحت عنوان گزارشي از قيمت هاي بازار در انجمن آزاد مي باشد كه دوستان قيمتهاي لوازم شكار در شهر محل سكونت و يا شهرهاي ديگر كه به نوعي در آنجا حضور دارند (مسافرت و ... )استعلام و اعلام مي كنند . من شهر قوچان آمدم و لوازم شكار اونجا رو قيمت گرفتم كه تفاوتي با قيمت هاي نجومي و كذايي مشهد ندارد . قيمت هاي خيابان فردوسي تهران نسبت به شهرهاي ديگر مستندتر و متعادل تر هست اون هم بخاطر رقابت بين فروشندگان و تجمع فروشگاه هاي لوازم شكار متعدد در اين خيابان Khansariha (8)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - N.Sniper - 2014-03-27 12:43 AM

سلام و درود
دوستان بهترین ساچمه کالیبر 5.5 واسه این تفنگ چیه؟
فروشنده 2 بسته ساچمه سپهر( Khansariha (266) ) اشانتیون داد که از دستچین شده هاش 2 تاش تو 10 متری تیر رو تیر میزنه 20 تاش یکی بود یکی نبود میزنهKhansariha (399)
چند بار مگسک رو تنظیم کردم اما این ساچمه درست بشو نیست،یدونه ساچمه درست جا نخورد،با کلی فشار وارد میشه.
گامو مچ دقیقتره یا پرو مگنوم؟(منظورم واسه همین B3-1 هست)
بیژن و نخجیر آمل هم دقت واسه فواصل کم دارند؟
Khansariha (8)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - Tomcat14 - 2014-03-27 10:43 AM

گامو مچ دقیقتره،من از نخجیر آمل استفاده کردم و تا 20 متری خوب و دقیقه.Khansariha (8)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - BARZOV - 2014-03-27 10:43 PM

(2014-03-27 12:43 AM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود
دوستان بهترین ساچمه کالیبر 5.5 واسه این تفنگ چیه؟
فروشنده 2 بسته ساچمه سپهر( Khansariha (266) ) اشانتیون داد که از دستچین شده هاش 2 تاش تو 10 متری تیر رو تیر میزنه 20 تاش یکی بود یکی نبود میزنهKhansariha (399)
چند بار مگسک رو تنظیم کردم اما این ساچمه درست بشو نیست،یدونه ساچمه درست جا نخورد،با کلی فشار وارد میشه.
گامو مچ دقیقتره یا پرو مگنوم؟(منظورم واسه همین B3-1 هست)
بیژن و نخجیر آمل هم دقت واسه فواصل کم دارند؟
Khansariha (8)

سلام NHunter جان در مورد دقت گامو مچ و پرومگنوم آقا محمد فرمودند.Khansariha (8)
والا خودم با ساچمه سپهر کار نکردم ولی اونطور که خودتون گفتین چنگی به دل نمیزنه.
من با ساچمه های شهاب و پژمان و بیژن کار کردم که بیژن خیلی ترتمیز تر هست و عملکردشم بهتره(البته من در 5.5 کار کردم).
با نخجیر کار نکردم ولی ساچمه اش رو دیدم که خیلی شبیه بیژنه و مثل اون صاف و صیقلی هست.
به غیر از موقع شکار که با پرومگنوم کار میکنم واسه قوطی زدن و... از بیژن استفاده میکنم که راضی کنندست.حداقل حس بدی به آدم نمیده! خوب جا میره و همه ساچمه ها عین هم هستن.Khansariha (8)