شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات ساخت کشور چین (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- موضوع: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 (/showthread.php?tid=100)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - mhrSB - 2014-08-26 02:25 PM

(2014-08-26 02:03 PM)mohammadhoseini نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر اساتید
و تشکر از اساتید که تجربیاتشون رو به نحو احسنت در اختیار ما تازه کارا میزارن.
بعد از بررسی به این نتیجه رسیدم که تفنگ منم b3_1 هستش با آرم لوزی و H. کاملا شبیه همون تفنگ استاد mhr SB(ببخشید اسمتون رو نمیدونم)
من انتظار دارم که این تفنگ از فاصله ی 10 متر دوطرف یه بطری نوشابه خانواده رو سوراخ کنه.انتظار زیادی دارم ازش؟؟
فنر تفنگ که انداختم توش فک کنم 36 حلقه به طول 26 سانت بود که بعد از یه هفته طول فنر شد 24 سانت.افت فنر توو این مدت زیاد نبوده؟؟؟در ضمن برای تقویتش شش حلقه ازفنر قبلیش بریم و سرش رو تخت کردم و گذاشتم کنار همون فنر و بستم که سلاح مسلح نمیشد،بازش کردم و دو حلقه کم کردم و...که بازم نشد.دوباره یه حلقه کم کردم(یعنی سه حلقه) و جا زدم و بستم که مشکلی نداشت و تفنگ مسلح میشد.قدرتش قابل قبول شده بود.طوری که از فاصله حدود پنج متر دوطرف بطری نوشابه رو سوراخ میکرد و ساچمه بعد از برخورد به دیوار پشت بطری تقریبا له میشد(بطری با پنج سانت فاصله از دیوار قرار داشت)اما بعد از حدود بیست تا شلیک دیگه حتی یه طرف بطری هم سوراخ نمیکنه.تفنگ رو باز کردم دیدم طول فنر 26 سانتی شده24سانت.بعد سیلندر و پیستون رو در آوردم و دستم رو گذاشتم رو سوراخ سیلندر و پیستون رو کشیدم عقب که مکشش عالی بود.یعنی اصلا هوا نمیکشید و خلا خوبی ایجاد میشد.ولی قدرتش خیلی کم شده.در ضمن اون واشر روی خروجی سیلندر که فک کنم اسمش سه گل باشه رو عوض کردم.اون واشر باید نرم باشه؟؟؟چون این که انداختم انگار خیلی خشکه.
(درضمن وقتی سلندر و پیستون رو برده بودم پیش فروشنده که ازش فنر بگیرم یه مقدار روغن ریخت روی پیستون و گفت باید چرب باشه.و فنر هم از همونجا خریدم.که توو چند شلیک اول بخاطر دیزلینگ دود میکرد)
سلام دوست عزیز
استاد!!!Khansariha (397)اسمم محراب هست.
حقیقتش قدرت و تاثیر بی3 روی اجسام زیاد یادم نیست،چون خیلی وقته باهاش تیراندازی نکردم(بقیه تفنگام نامردن و نمیزارن برم سمت این بی 3 بنده خدا و هر بار خودشونو جلو میندازنKhansariha (266))
فنر فابریک تفنگ خودم 34 حلقه و 24 سانت بوده(البته بعد از 10 سال کارکردن)ولی فنر نخجیر امل یکم که چه عرض کنم خیلی بلند تر بود و قدش را کوتاه تر کردم ولی بازم از فابریکش بزرگ تر گرفتم(در حد همون 26 سانت شما)تا بعد از این که درون تفنگ رفت و به ارامش رسید اندازه اش برابر فابریکش بشه.Khansariha (256)
همون 26 سانت شما خوب بوده،فقط یک سوال:در عرض یک هفته شما چند شلیک داشتین؟و ایا تفنگ را مسلح گذاشته بودین کنار؟در هر صورت شما فنر را در یک سطح صاف بگذارید و بغلتانید(شاید فنر تاب برداشته باشه)
بار ها گفتم بی 3 را باید در حد خودش ازش کار کشید،و با تقویتش اصلا موافق نیستم.خودتون هم دیدین که مسلح نمیشد و اگه فنر را هم خیلی قوی بکنید مسلح کردن تفنگ خیلی سخت خواهد بود(چون دسته مسلح کننده اش کوتاه است)و از طرف دیگر نباید روی قطعات تفنگ فشاری بیش از حد تحملش اورد چون خطر ساز هست.Khansariha (226)
بله اسمش واشر سه گل هست و خیلی کم باید نرم باشه،چون از پشت بهش فشار وارد میشه راحت اب بندی میکنه.
یک سوال!!! روی همون قطعه استیله روغن ریخت دیگه!!! اگه ان جا ریخته درسته و باید همیشه یکم چرب باشه ولی اگه توی تفنگ روغن ریخته و شما شاهد دود زیاد و روغنی بودید باید واشر پیستونتون را عوض کنید.Khansariha (172)
ولی اگه بعد از چند شلیک اولیه دیگه دودی مشاهده نکردین درست هست و مشکلی نیست.
----------------------------------------------------------------------------------------
در اخر شما دوباره مکش و دمش را از سر لوله انجام بدین و یک دور هم فنر را باز بینی بکنید.بی3 به غیر از 2 تا واشر و یک فنر دیگه چیزی نداره که خراب بشه و قدرت را کم بکنه(لول فنر هم به این زودیا خراب نمیشه)

(2014-08-25 06:06 PM)jsm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.دوست عزیز از راهنمایی شما متشکرم تمام این جزئیات که شما ذکر کردید انجام دادم مکش و دمش از سر لوله انجام دادم هوا رد نمیکنه فنر هم سالمه یکدفعه اینطور شد از نظر دقت واقعآ عالی بود ازشما سوالی دارم. دوست من ساچمه خراب تا چه حد روی خان لوله تآثیر میگذاره در حد 2تا 3 عدد. خان لوله اینقدر حساس هست که با زدن 2تا 3 عدد ساچمه سربی نافرم بیزن خراب بشه؟
برای ساچمه اقا علی جواب دادند.
در طولانی مدت مثلا بعد از 3،4 هزار شلیک شاید یکم تاثیر داشته باشه ولی توی این تعداد پایین خیر.
فقط شما اگه توانستین تفنگ را باز کنید و واشر پیستون را یک نگاهی بکنید،که لبه هاش کنده و یا خرده نشده باشه.
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - mohammadhoseini - 2014-08-26 04:12 PM

ممنون دوست من. روغن دقیقا ریخت روی واشر پیستون و پیستون رو گذاشت داخل سیلندر.توی اون یه هفته که فنر افت کرد فک نمیکنم. بیشتر از پونزده تا شات داشتم.نهایت بیست تا در ضمن اصلا شارژشده نذاشتم بمونه. هنوز هم خیلی کم دود میکنه.دیروز بازش کردم واشر پیستون مکش خوبی داشت.یعنی عین مکش قبل.در ضمن هادی فنر هم قبلا شکسته بود که بایک نمونه از جنس تفلون عوضش کردم و کاملا سالمه.فنر هم تاب نداره.

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - mhrSB - 2014-08-26 04:45 PM

(2014-08-26 04:12 PM)mohammadhoseini نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دوست من. روغن دقیقا ریخت روی واشر پیستون و پیستون رو گذاشت داخل سیلندر.توی اون یه هفته که فنر افت کرد فک نمیکنم. بیشتر از پونزده تا شات داشتم.نهایت بیست تا در ضمن اصلا شارژشده نذاشتم بمونه. هنوز هم خیلی کم دود میکنه.دیروز بازش کردم واشر پیستون مکش خوبی داشت.یعنی عین مکش قبل.در ضمن هادی فنر هم قبلا شکسته بود که بایک نمونه از جنس تفلون عوضش کردم و کاملا سالمه.فنر هم تاب نداره.
عجب ادمی بودهKhansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
شما واشر را در بیارن و خشکش بکنید و بعد هم داخل سیلندر را خوب شستشو بدین.
واشر را وقتی در اوردین به لبه هاش خوب نگاه بکنید،احتمالا لبه هاش سوختگی داره.و اگه توانستین واشر پیستون را عوض کنید.اگه هم سوختگی نداشت و سالم بود که از همون استفاده بکنید.
اگه فنر هم تاب برنداشته و تعداد حلقه هاش هم درسته زیاد مشکلی نیست.
بله لول فنر(هادی فنری)در این سلاح پلاستیکی هست و اگه عوض کردین که دیگه مشکلی نیست.
من خیلی دنبال لول فنر فلزی بی 3 گشتم،قبلا یک تولید کننده تولید کرده بود ولی هنوز مجدد تولید نکرده.Khansariha (226)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - mohammadhoseini - 2014-08-26 05:01 PM

هادی فنر که خریدم جنسش تفلونه. عین پلاستیکیه ولی مقاوم تره.
ممنون محراب جان حتما بازش میکنم و تمیزش میکنم و... تا ببینم چی میشه.
بهترین فنر که نهایت قدرت رو با ایمنی کامل به این تفنگ بده چیه؟؟قیمتش چنده؟؟

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - mhrSB - 2014-08-26 05:06 PM

(2014-08-26 05:01 PM)mohammadhoseini نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هادی فنر که خریدم جنسش تفلونه. عین پلاستیکیه ولی مقاوم تره.
ممنون محراب جان حتما بازش میکنم و تمیزش میکنم و... تا ببینم چی میشه.
بهترین فنر که نهایت قدرت رو با ایمنی کامل به این تفنگ بده چیه؟؟قیمتش چنده؟؟
فنرای نخجیر امل تا ان جایی که اطلاع دارم چیزای خوبی از اب درامده بودن.
قیمتشون هم زیاد نیست،فکر کنم سال پیش 8 تومن خریدم.دیگه فوقش الان باید زیر 15 تومن باشه(هرچند بهتر هست توی تاپیک گزارش قیمت های بازار یک سوالی بکنید)
و اگه فنر بلند تر هم بود نحوه کوتاه کردنش را در تاپی سلاح چینی در پاسخ به ارسالتون به اختصار توضیح دادم.

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - nemesisprogram - 2014-08-29 06:15 PM

دوستان من میخوام برای این سلاح دوربین بخرم میشه راهنمایی کنید چه دوربینی بهش میخوره
در ضمن قیمت دوربین و اینکه در خ فردوسی ایا میفروشن رو هم بگین ممنون میشم

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - mhrSB - 2014-08-29 07:23 PM

(2014-08-29 06:15 PM)nemesisprogram نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من میخوام برای این سلاح دوربین بخرم میشه راهنمایی کنید چه دوربینی بهش میخوره
سلام دوست عزیز
بهتر هست قسمت اول سوالتون را در تاپیک زیر مطرح بکنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و بعد از گرفتن جواب به تاپیک گذارش قیمت های بازار(لینکش در پایین هست)مراجعه بکنید و قیمت بگیرین.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-----------------------------------------------------------------------------------
و اما یک توضیح مختصری بدم:
به نظر من ارزش نداره روی بی3 دوربین بسته بشه(چون دردسرش زیاده)حتی الان خودم یک دوربین اضافی دارم ولی بی3 را مجهز به دوربین نکردم و نمیکنم.Khansariha (226)
اما اگه اسراری بر دوربین دار کردن سلاح دارید بهتون پیشنهاد میکنم یک دوربین زوم ثابت تهیه بکنید.

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - nemesisprogram - 2014-08-29 10:16 PM

(2014-08-29 07:23 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-29 06:15 PM)nemesisprogram نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
بهتر هست قسمت اول سوالتون را در تاپیک زیر مطرح بکنید.

و بعد از گرفتن جواب به تاپیک گذارش قیمت های بازار(لینکش در پایین هست)مراجعه بکنید و قیمت بگیرین.

-----------------------------------------------------------------------------------
و اما یک توضیح مختصری بدم:
به نظر من ارزش نداره روی بی3 دوربین بسته بشه(چون دردسرش زیاده)حتی الان خودم یک دوربین اضافی دارم ولی بی3 را مجهز به دوربین نکردم و نمیکنم.Khansariha (226)
اما اگه اسراری بر دوربین دار کردن سلاح دارید بهتون پیشنهاد میکنم یک دوربین زوم ثابت تهیه بکنید.
بیشتر بخاطر قیافش میخوام تا هدف زنی چون با دوربین خیلی قشنگ میشه
خودمم میخوام زوم ثابتش رو بگیرم
ممنون از راهنماییتون

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - nokinoor - 2014-09-28 11:31 PM

دوستان واشر چرمی چینی 62 از کجا گیر بیاورم؟؟؟
یه سایت فروش بهم بگید؟؟؟
و فنر هم میخام
لطفا یه سایتی که اینها رو بفروشه بهم معرفی کنید
با سپاسKhansariha (8)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - nokinoor - 2014-10-01 11:48 AM

کسی جواب مارو نمیده؟؟؟