شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات ساخت کشور چین (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- موضوع: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 (/showthread.php?tid=100)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - brj - 2015-07-01 04:09 AM

سلام خدمت اساتید عزیز.
دوستان بنده یه تفنگ چینی زیر تا شو مربوط به حدود 20 سال قبل دارم که جدیدا از توی انبار پیداش کردم . ظاهرش نسبتا خوبه فنرشو با واشر پیستونو چند وقت پیش عوض کردم . دقت تفنگم واقعا خوبه (هر کس که با اون شلیک میکنه اینو تصدیق میکنه )در 15 متری چوب کبریتو راحت میزنه (البته خودم که نه دوستان تیرانداز بنده میتونن بزنن) با توجه به چینی بودن تفنگ آیا راهی وجود داره که بشه قدرت تفنگ رو بیشتر کرد؟ البته قدرتش در حد خودش بدک نیست اما چون دقیق تیر میزنه خیلی دوست دارم بتونم قدرتشو هم بیشتر کنم . اگه دوستان راهکاری دارن ممنون میشم راهنمایی کنند .

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - garshasb - 2015-07-01 08:25 AM

بله راه داره، چینی هایه قدیمی سنگینو خوشدستن، فنر ضعیفی دارن که یکی از دلایل عمره زیادشونه، شما اگر واشر پیستون تون خوب کار میکنه و مشکلی نداره فنرتون رو عوض کن با یه نمونه بلند تر حدوده دوسانت، ،، اگه اینجا بودین کسی رو میشناسم تخصص تفنگ چینی داره،

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - Areno - 2015-07-01 04:41 PM

آهاا که این طور...داداش mhrSB الان همون واشر سه گل دقیقا چطوری باید عوض کنم؟
من خودم حدس میزنم همین واشر پیستون خراب شده...یعنی فک کنم عمرشو کرده باشه آخه 2000تا ساچمه باهاش زدم و همین طور که دوست خوبمون آقای garshasb گفت..باید باز شه تفنگ
خوب یه مشکلی که هست من تاحالا باز نکردم تفنگمو

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - mhrSB - 2015-07-01 05:42 PM

(2015-07-01 04:41 PM)Areno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آهاا که این طور...داداش mhrSB الان همون واشر سه گل دقیقا چطوری باید عوض کنم؟
من خودم حدس میزنم همین واشر پیستون خراب شده...یعنی فک کنم عمرشو کرده باشه آخه 2000تا ساچمه باهاش زدم و همین طور که دوست خوبمون آقای garshasb گفت..باید باز شه تفنگ
خوب یه مشکلی که هست من تاحالا باز نکردم تفنگمو
یه چیزی میندازین بقلش تا در بیاد(نوش هم راحت پیدا میشه و نگران نباشین)و در اصل فشاری رفته تو.
اگه واشرتون حالت لاستیکی باشه(موقع تهیه لوازم یدکی شنیدم که 2 مدل واشر داره،یکی چرمی و دیگر همونی که گفتم)احتمالا روغن باعث سوختن لبه های واشر شده و موقع شلیک هم باید دود ببینید.Khansariha (226)
بله اقا محمد درست گفتن،چون هیچ جور دیگه دست رسی بهش نیست.این اسلحه زیاد پیچیده نیست،فقط برای قسمت ماشه یکمی حواستان را جمع بکنید تا ساختارش را بشناسین،تا بتوانید در موقع بستن اسلحه ماشه را درست ببندین(اگر هم نشد من در همین تاپیک توضیحاتش را دادم و اگه لازم شد دوباره توضیح میدم)Khansariha (256)
-------------------------------------------------------------
سلام brj
به نظرم اگه اسلحت داره خوب میزنه،بی خیال این تقویت باش.همین جوری ازش استفاده بکن و لذتش را ببر.Khansariha (399)
همون جور که گفته شد،امکان افزایش قدرت هست،ولی به نظر من از یک سلاح چینی باید در حد خودش انتظار داشته باشین و قطعات یدکی فابریک(مشخصاتی)براش تهیه بکنید(نهایتا جنس قطعات یدکیتون خوب باشه)Khansariha (256)
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - Areno - 2015-07-01 08:14 PM

اره دادا موقع شلیک دوده زیادی از لول میاد بیرون
من میدونم خودم همینجوری باز کنم 100درصد به مشکل میخورم
میشه شما از مراحل باز کردن قطعاتش چنتا عکس یا ویدیو بزارین....یا اگه جایی تو نت سراغ دارین بگید تا خودم برم ببینم
با تشکر

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - andytanha - 2015-07-01 08:27 PM

(2015-07-01 08:14 PM)Areno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره دادا موقع شلیک دوده زیادی از لول میاد بیرون
من میدونم خودم همینجوری باز کنم 100درصد به مشکل میخورم
میشه شما از مراحل باز کردن قطعاتش چنتا عکس یا ویدیو بزارین....یا اگه جایی تو نت سراغ دارین بگید تا خودم برم ببینم
با تشکر

سلام دادا بخدا کاری نداره
اول پیچ های قنداق رو باز کن
بعد از باز کردن قنداق پشت میل فنر یه صرب یا 5تا 10 سکه 100 تمنی که وقتی فشار رو وارد میکنی میل فنر ازاد بشه حالا از هی چیزی استفاده کردی کردی
بعد از شل شدت میل فنر یه چار سو بزار جای پیم میل فنر بعد از در اوردت میل فنر 4سو رو یواش یواش بکش بیرون همین تمو م شد
Khansariha (8)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - karbakhsh - 2015-07-02 12:11 AM

یادش بخیر همه ماها از تفنگ چینی خاطره داریم اونم دلچسب. کمتر کسی هست که با چینی شروع نکرده باشه و بعضیهاشم عالی میزدن. Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - Areno - 2015-07-02 01:11 AM

دوباره سلام دوستای خوبم
همینجا از داداش های گلم اقا mhrSB و andytanha و دیگر دوستان عزیز کمال تشکر دارم بابت راهنمایی کردن واسه باز کردن.Khansariha (8)
همه شو باز کردم...خیلی باحال بود،...Khansariha (219)Khansariha (219)
یه چنتا عکس گرفتم دوستان نظراتشوو بدن لطفا.....واشر پیستون هم که فک کنم خرابه....بد فنر هم کجه نمیدونم چرا!!!دیگه این که اون قطعه پلاستیکیه هم که تو انتهای فنر وصل میشه هم کجه،، دوستان اینا باید عوض شن؟

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - mhrSB - 2015-07-02 01:29 AM

(2015-07-02 01:11 AM)Areno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوباره سلام دوستای خوبم
همینجا از داداش های گلم اقا mhrSB و andytanha و دیگر دوستان عزیز کمال تشکر دارم بابت راهنمایی کردن واسه باز کردن.Khansariha (8)
همه شو باز کردم...خیلی باحال بود،...Khansariha (219)Khansariha (219)
یه چنتا عکس گرفتم دوستان نظراتشوو بدن لطفا.....واشر پیستون هم که فک کنم خرابه....بد فنر هم کجه نمیدونم چرا!!!دیگه این که اون قطعه پلاستیکیه هم که تو انتهای فنر وصل میشه هم کجه،، دوستان اینا باید عوض شن؟
تصاویر را دیدم یاد تعمیرات بی 3 خودم افتادم خخخخ راستی تفنگتون مال چند سال پیشه!Khansariha (256)
میتوانید واشر پیستون،فنر و هادی فنر(همون پلاستیکیه،خیلی وقته توی دنیای فنری نیستمKhansariha (226)فکر کنم بهش لول فنر میگفتیم،دقیق یادم نیست)را عوض بکنید.
زیاد قیمتی هم نداره،اما سعی بکنید پیستون را با خودتون ببرین،تا حتما واشر مناسب خودش را تهیه بکنید،فنر فابریک هم با خودتون ببرین خوبه(کلا همه قطعات خراب را ببرین و با در دست داشتنشون،قطعات نو را تهیه بکنید)
فنر تاب ورداشته،حتما موقع تهیه فنر سعی بکنید تمامی مشخصات مشابه فنر خودتون باشه(نهایتا یکی دو سانت بزرگ تر،چون فنر بعد از ارامش کوتاه تر میشه)یعنی قطر مفتول،طول فنر و تعداد حلقه های فنر(تشخیص زور فنر هم که برای ما ها ممکن نیست)
تعویض ان پلاستیکیه هم زیاد اهمیتی نداره(بر اثر حرکت فنر ازش خورده شده،و چون فنر تاب داشته از یک طرف بیشتر خورده)اما اگه کج بدنش به خاطر استهلاک نیست و خودش کجه،بهتره عوضش بکنید.
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - Areno - 2015-07-02 01:42 PM

دادا مال دو سال پیشه
پس دیگه باید فنرش ، با همون قطعه پلاستیکیه که کج شده و واشر سر پیستون عوض کنم....فقط یه سوال دیگه چجوری میشه فهمید که لول تفنگ کاملا صاف؟میشه مثلا یه جوری به صورت ساده تستش کرد؟ البته لول تفنگ من به اون صورت ضربه نخورده هههه با چشمم هم که نگاه کردم اونورش دیده میشد هههه هههKhansariha (266) اما در کل میخواستم بدونم راهی هست که بشه صاف بودنش و تاب نداشتنش فهمید؟
با تشکر