شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات ساخت کشور چین (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- موضوع: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 (/showthread.php?tid=100)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - alimaleki - 2015-07-02 02:09 PM

(2015-07-02 01:42 PM)Areno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دادا مال دو سال پیشه
پس دیگه باید فنرش ، با همون قطعه پلاستیکیه که کج شده و واشر سر پیستون عوض کنم....فقط یه سوال دیگه چجوری میشه فهمید که لول تفنگ کاملا صاف؟میشه مثلا یه جوری به صورت ساده تستش کرد؟ البته لول تفنگ من به اون صورت ضربه نخورده هههه با چشمم هم که نگاه کردم اونورش دیده میشد هههه هههKhansariha (266) اما در کل میخواستم بدونم راهی هست که بشه صاف بودنش و تاب نداشتنش فهمید؟
با تشکر

سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) همشهری عزیز بهترین وساده ترین روش تشخیص تفنگ را روی یک سطح کاملا صاف مثل میز شیشه ای قرار بدهید بصورت خوابیده به بقل وفاصله سرلوله با شیشه را اندازه گیری کرده تفگ را بسمت دیگر برگردانید اگر فاصله دوطرف برابر بود تاب ندارد واگر تاب داشته باشد سر لوله یک سمت به میز نزدیکتر وسمت دیگر دورتر است Khansariha (8) روش دوم شلیک به یک نقطه است اگر در فاصله ده متر گروپ جمع وقابل قبولی داشت !!تاب ندارد اگر به چپ یا راست انحراف داشت لوله تاب داردKhansariha (8)برای تاب گیری هم فقط به خیابان امام خمینی 64 تعمیرگاه جزیزه شکار مراجعه کنید اقا کاوه استاد این کار است خیلی دقیق تاب گیری میکند سریع وبا قیمت مناسب: بجای لوله فنر پلاستیکی هم بهتر است از نوع فلزی استفاده کنیدKhansariha (8)Khansariha (8)باتشکر

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - andytanha - 2015-07-02 06:59 PM

(2015-07-02 01:11 AM)Areno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوباره سلام دوستای خوبم
همینجا از داداش های گلم اقا mhrSB و andytanha و دیگر دوستان عزیز کمال تشکر دارم بابت راهنمایی کردن واسه باز کردن.Khansariha (8)
همه شو باز کردم...خیلی باحال بود،...Khansariha (219)Khansariha (219)
یه چنتا عکس گرفتم دوستان نظراتشوو بدن لطفا.....واشر پیستون هم که فک کنم خرابه....بد فنر هم کجه نمیدونم چرا!!!دیگه این که اون قطعه پلاستیکیه هم که تو انتهای فنر وصل میشه هم کجه،، دوستان اینا باید عوض شن؟

سلام
فنر .میل فنر .چرم سر پیستون . عوض کن ببین واشر سه گلش سالمه یا نه اکه نبود اون رو هم عوش کن
برای فنر میتونی از فنر شادو 1000 استفاده کنی بعد دیدی بزرگه سرش رو بزن اما 2 حلقه بزرگتر از فنر اصلی باشه
میل فنر رو فلزی بگیر
چرم سر چیستون هم حتملا از همین شکل بگیر
موفق باشیKhansariha (8)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - alimaleki - 2015-07-02 11:09 PM

(2015-07-02 06:59 PM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-02 01:11 AM)Areno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوباره سلام دوستای خوبم
همینجا از داداش های گلم اقا mhrSB و andytanha و دیگر دوستان عزیز کمال تشکر دارم بابت راهنمایی کردن واسه باز کردن.Khansariha (8)
همه شو باز کردم...خیلی باحال بود،...Khansariha (219)Khansariha (219)
یه چنتا عکس گرفتم دوستان نظراتشوو بدن لطفا.....واشر پیستون هم که فک کنم خرابه....بد فنر هم کجه نمیدونم چرا!!!دیگه این که اون قطعه پلاستیکیه هم که تو انتهای فنر وصل میشه هم کجه،، دوستان اینا باید عوض شن؟

سلام
فنر .میل فنر .چرم سر پیستون . عوض کن ببین واشر سه گلش سالمه یا نه اکه نبود اون رو هم عوش کن
برای فنر میتونی از فنر شادو 1000 استفاده کنی بعد دیدی بزرگه سرش رو بزن اما 2 حلقه بزرگتر از فنر اصلی باشه
میل فنر رو فلزی بگیر
چرم سر چیستون هم حتملا از همین شکل بگیر
موفق باشیKhansariha (8)

سلام دوست عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) متاسفانه فنر شادو قطرش بیشتر است وداخل پمپ چینی جانمی شود فنر مناسب برای جایگزینی در انواع تفنگ چینی فنر دیانا 27 است فقط طول بلند تر میباشد که به راحتی میشود کوتاه کرد Khansariha (8)Khansariha (8) باتشکر

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - mofa - 2015-09-15 01:04 PM

سلام خدمت دوستان کسایی که با این تفنگ کار کردن میدونن چه ساچمه ای رو این تفنگ بهتر جواب میده من از ساچمه ایرانی jet استفاده میکنم احساس میکنم پرت میزنه اگه کسی میدونه ممنون میشم کمک کنه

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - andytanha - 2015-09-15 03:57 PM

(2015-09-15 01:04 PM)mofa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان کسایی که با این تفنگ کار کردن میدونن چه ساچمه ای رو این تفنگ بهتر جواب میده من از ساچمه ایرانی jet استفاده میکنم احساس میکنم پرت میزنه اگه کسی میدونه ممنون میشم کمک کنه

سلام
تیر جت هم خوبه اذرخش هم جواب گو هم هست
اما برای بی دقتی چرم سر لوله و چرم پیستون رو یه چک بکن

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - saheb - 2015-09-15 05:34 PM

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
]

معلوم نیس چینیا آخر سیلندر چی ریختن که انتظار واشر بیچاره رو میکشه و اینطوری ازش پذیرایی میکنه!!!!خخخخخخخخ

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - nemesisprogram - 2015-10-16 08:00 PM

سلام خدمت اساتید محترم

من یه دونه b3-1 دارم

احساس میکنم یکم ضعیف شده

قبلا ساچمه میخورد توو دیوار قشنگ پرچ میشد

ولی الان نه زیاد

میخواستم بدونم راهی نیست که بشه قدرتش رو افزایش داد

ممنون میشم جواب بدین

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - key - 2015-10-16 09:09 PM

(2015-10-16 08:00 PM)nemesisprogram نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید محترم

من یه دونه b3-1 دارم

احساس میکنم یکم ضعیف شده

قبلا ساچمه میخورد توو دیوار قشنگ پرچ میشد

ولی الان نه زیاد

میخواستم بدونم راهی نیست که بشه قدرتش رو افزایش داد

ممنون میشم جواب بدین
از 2 حالت خارج نیست. یا فنر ضعیف شده یا واشر خراب شده. به هر حال باید باز بشهKhansariha (8)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - KRALMAGNUM - 2015-10-16 11:03 PM

دوست عزیز یه روشی هست واسه افزایش قدرت راحت قدرتش رو میکنه 15تا16 ژول فقط کار شما نیست .
من خودم سیستم ماشه رو تغییر میدم و پیستونشم عوض میکنم میشه در حد شادو فقط باید خیلی وارد باشی
اگر تعمیر کاری در شهرتون باشه بتونه این کار رو واستون انجام بده فقط باید بلد باشه چیکار کنه قدرتش از این رو به اون رو میشهKhansariha (8)
یا علی

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - ln 1 - 2015-10-18 03:06 PM

معمولا تفنگ b3-1 بعد از مدتی دچار ترک خوردگی از محل جوشهای نقطه ای روی پیستون میشود . همین باعث پرت هوا خواهد شد .تفنگو باز کنید و محل اتصالات را جوش برنج بزنید .برای افزایش قدرت هم فقط پکینگ تعویض کنید . میتونید از وزن پیستون با ایجاد سوراخهایی کم کنید تا قدرت افزایش پیدا کند .ولی فنر قوی تر به هیچ وجه