شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات ساخت کشور چین (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- موضوع: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 (/showthread.php?tid=100)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - Patrol - 2016-01-02 01:03 PM

با سلام و درود خدمت عزیزان.
اساتید گرامی، بنده یه تفنگ بادی چینی دارم که زیر تاشو هست و برای دوران نوجوانیم هست. سالها دستم کار کرده و فوق العاده دقیق هم هست. 20 سالی میشه که دارمش. البته فنرش رو همون اول بعد از خرید با کوتاه کردن فنر یه مدل دیانا که نمیدونم چه مدلی بود عوض کردم و عالی شد.
سؤالی که دارم اینه که این چه مدل تفنگی هست. البته با چیزهایی که اینجا خوندم ظاهراً B3 باید باشه. خواستم دوستان راهنمایی کنن که اگه هست چه مدلیه.

توضیح اینکه:
1- این اسلحه روی قسمت انتهای سیلندرش نشان شیر داره و روش هم نوشته شده شیر نشان ساخت چین.
2- مگسکش با پیچ بسته شده و پرسی نیست و میشه در صورت لزوم تنظیمش کرد و به چپ و راست برد.
3- قفل اهرم مسلح کننده داره یعنی وقتی شکسته شده اگه دستت بره رو ماشه و ماشه رو بکشی اهرم قفل میمونه و بالا نمیاد و انگشت رو در هنگام ساچمه گذاری در معرض خطر قرار نمیده.

اینم تصاویر این تفنگ:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون از راهنمایی که می فرمایید.

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - Armini - 2016-01-03 05:47 PM

من سلاح زی رتاشو یا باز شو رو سال 71 خریدم دقتش خوبه تو 18 متر سکه رو به راحتی می زنه برای سلاحی با قدرت 7 یا 8 ژول مناسبه . ولی از بنده این شیر رو نداره ریل دوربین نداره نشانه روی انتهای لوله است ای بابا اینکه همش شد نداره خخخخخ ولی تا بحال هیچ سایدگی رو پیستون و رلبط ماشه دیده نمی شه

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - Patrol - 2016-01-03 11:33 PM

با سلام و درود.
نمیدونم تو عکس ها دقت کردید یا نه ولی اینم شیار برای نصب دوربین نداره. اتفاقا بعد از این همه سال خرکاری که ازش کشیدم هنوز عین روز اوله و ساییدگی که گود کرده باشه یا پله و لبه داشته باشه هیچ جاش نداره.
دقت همینم واقعا معرکه است. تازه با آشغال ترین ساچمه ها!!!
الان وایرخ 80 4.5 و دیانا 350 5.5 هم دارم ولی با اینکه از دقت وایرخ خیلی تعریف میشه ولی با بهترین ساچمه ها مثل باراکودا پاور 10.6 گرینی هم به پای این ننه مرده نمیرسه. به خاطر خیلی چیزها عاشق این چینی بی زبون هستم!
من اون سالی که خریدمش قیمتش 20 هزار تومن بود. دو تا خریدم 40 تومن. اتفاقا اون یکیش هنوز تو کارتن هست و باز نشده. آکبند تو انبار خونه پدری هست. پدرم یکی برای من خرید یکی برای عموم که اون گفت نمیخواد و موند برای خودم! جفتشون هم 4.5 هستن.
من هنوز نفهمیدم قطعا این B3 هست یا نه و اگه تیپ بندی داره کدوم تیپش هست.
تو اینترنت هم خیلی سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد.

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - ln 1 - 2016-01-05 02:45 PM

b3 عنوانی است که کارخانه شانگهای به این تیپ تفنگها داده. ممکن است سایر کارخانه جات چینی هم اقدام به تولید این مدل سلاح کرده باشند با عناوین متفاوت. در هر صورت اینها هرقدر قدیمی تر باشند باارزشتر و کیفیت بالاتری دارند .

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - DAGGER - 2016-01-05 04:59 PM

دوستانKhansariha (8)

برای دیدن انبوهی از مدلهای تفنگ چینی و تحت لایسنس چین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو مشاهده بفرمایید
مدلی که از روی آن Clone شده نیز مشخص گردیده

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - hoseinm0324 - 2016-02-14 11:37 PM

سلام دوستان منم یدونه دارم از این زیر تاشوها واقعا تفنگ خوبیه من که راضیم هرچند وقت یکبارم فنرو سر پیستونو عوض می کنم ازاولشم بهتر میشه یه دوربین Zosروش نصب کردم تا سی متر بطری شیشه ای میزنم میترکونم واسه ش ..... تاسی متر خوبه این تجربه شخصیه خودمه که میگم یه مشکلی که داره بعد از شلیکهای زیاد اون فنری که تو ماشه برای نگه داشتن فنر اصلی جاسازی شده میشکنه که باید حواستون جمع باشه تا انگشتتون نپره من برای این کار یه پیشنهاد دارم اول ساچمه رو جابزارید بعد مسلح کنید که اکه یهو در رفت خطری نداشته باشه سرعت میاد پایین ولی بهتر ازاینه که انگشت نداشته باشین خلاصه من تو فکر خرید یه تفنگ دیگه هستم ولی این زیر تاشورو نمیفروشم به عنوان اولین تفنگ یادگاری نگه میدارمش به امید دیدار

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - climber7043 - 2016-02-21 11:09 PM

من این تفنگو سال ۸۱ داشتم مارک H شانکهای درجه ۱ کالیبر ۴.۵ . خب از قدرتش بگم که از چینی کمرشکن بیشتره و دقتش هم همینطور. با مگسک تا ۱۵ متری میتونی روش حساب کنی چون مگسک ضمختی داره ولی دوربین بیاد روش تا ۳۵ متر هم میتونی هدفو بزنی. فقط وقتی میخواین پرش کنین اول بادش میکنین بعد با دست چپ اهرمو میگرین و با دست راست ساچمه گذاری کنین. با این روش انگشت دستون آسیبی نمیبینه. قدرت این تفنگ در حد دیانا ۲۱ هستش. حدود ۷ تا ۸ ژول.

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - mohammadalipoor - 2016-03-20 05:41 PM

سلام دوستان عیدسعید نوروز برای همه مسلمانان مبارکKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (8)Khansariha (256)

ببخشید دوباره مزاحم شدم واس پسر عمم یدونه تفنگ چینی زیر بازشو خریدم که درجه 1 h روش حک شده اما ی مشکلی داره
فنرش وقتی میخوای مسلح کنی بدجور قرچو ورچ میکنه بعدش دیدم که اینجوریه بهش گفتم این فنرش شکسته گفت نه ولی برات تعویض میکنم تعویض کرد یدونه فنر دیانا 25 رو سه حلقه کوتاه کرد انداخت روش ولی بازم همون مشکل رو داره در ضمن بدجور دود میده هنگام شلیک و یچیز دیگه ی دوربین خوب با قیمت مناسب واس من معرفی کنین که رو این تفنگ دوام بیاره واز تنظیم خارج نشه نظر خودش یدونه تساکو 4*32 دیده ازش خوشش اومده ب نظرتون جواب میدهKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - Marksman - 2016-03-20 07:06 PM

(2016-03-20 05:41 PM)mohammadalipoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عیدسعید نوروز برای همه مسلمانان مبارکKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (8)Khansariha (256)

ببخشید دوباره مزاحم شدم واس پسر عمم یدونه تفنگ چینی زیر بازشو خریدم که درجه 1 h روش حک شده اما ی مشکلی داره
فنرش وقتی میخوای مسلح کنی بدجور قرچو ورچ میکنه بعدش دیدم که اینجوریه بهش گفتم این فنرش شکسته گفت نه ولی برات تعویض میکنم تعویض کرد یدونه فنر دیانا 25 رو سه حلقه کوتاه کرد انداخت روش ولی بازم همون مشکل رو داره در ضمن بدجور دود میده هنگام شلیک و یچیز دیگه ی دوربین خوب با قیمت مناسب واس من معرفی کنین که رو این تفنگ دوام بیاره واز تنظیم خارج نشه نظر خودش یدونه تساکو 4*32 دیده ازش خوشش اومده ب نظرتون جواب میدهKhansariha (8)Khansariha (8)
دوست من اون فنر دیانا 25 نیست.به این اسم می فروشن ولی نیست.شما یه فنر نخجیر می گرفتی عالی روی این تفنگ جواب میداد.مقدار کمی گریس نسوز به فنر و داخل پیستون میزدی قرچ قرچش هم برطرف می شد.
دود کردنش مشکلی نداره اینا واشر پیستونشون چرمیه و پر از روغن که نتیجه اش می شه دیزلینگ شدید.
دوربین روش نبندی به نظرم بهتره تو رنج تیراندازی این تفنگ دوربین احتیاج نیست.Khansariha (8)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - mohammadalipoor - 2016-03-20 07:20 PM

دوست نداره با مگسک کار کنه حق با شماس نهایت برد چینی30 متره {البته واسه قمری و همسانان این پرندس} و میخواد با دوربین کارکنه مگسکشو میخواد بازکنه Khansariha (8)
همون دوربین تاسکو 4*32 خوبه واسشKhansariha (8)