شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات ساخت کشور چین (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- موضوع: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 (/showthread.php?tid=100)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - ali-pianist - 2011-06-10 11:36 PM

سلام به همه

من یک تفنگ چینی زیر واشو دارم که فکر کنم 10 سالی میشه خریدم, فقط نمیدونم که درجه 1 یا 2 هست؟؟؟

از کجا میشه تشخیص داد؟

مورد دیگه اینکه یادم میاد همون موقع که گرفتم , بعد از شلیک ساچمه 10 متر اونورتر میفتاد زمین و این مورد باعث شد که مدتها ازش استفاده نکنم,

حالا بعد از 5 6 سال از انباری در اوردم میخوام استفاده کنم, چه راهی داره اشکالش برطرف شه؟؟

سوال بعدی اینه که حمل ک 5.5 مجوز میخواد, چون اون موقع (8 9 سال پیش) تو پارک جنگلی سرخ حصار کم مونده بود مامورها ازم بگیرن؟!؟!؟!

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - morteza - 2011-06-11 03:28 PM

دوستان (بجه ها)سلام من یه زمانی شانگهای 62 را به 2200ریال (دوهزار ودویست ریال )خریدم .چهار سال بعد "بعد از 15 بسته تیر بازهم خوب میزد البته تا ده متر وگنجشک وسارکه فروختم دویست وپنجاه تومن که باهاش یک هویه هفت تیری ولر و یک درل بلاک اند دکر خریدم .میتونید از باباهاتون بپرسید صحبت مال چه زمانی هست. منظورم از این مقدمه این بود که بگم تفنگ چینی در ایران کم سابقه نیست .همان زمان قویتریت بادی دیانا 27 بود که جزو آرزوهامون بود.
شما هر قدر هزینه کنید(البته درست) همان قدر استفاده میبرید .
برای کسی که میخواهد تیر اندازی را تازه یاد بگیرد تفنگ یک میلیونی مناسب نیست چون اگر بعد از مدتی از حوس افتاد یک مبلغی را اضافه خرج کرده است.
ولی با این چینی های ارزان که به اندازه پول توجبیبی یکی دوهفته ای است چیزی را از دست نمی دهید.
من ده سال پیش بخاطر کود دهی بیش از حد کبوتر ها در حیاط خلوت یه 62 دست دوم دباره خریدم.فکر کنم تاحالا بیست تا سی بسته تیر باهاش زدم .یکدفغه پسرم باهاش تو پله ها زمین خورد مگسک شکست لوله تاب برداشت .که با یک پرس سبک تاب گیری شد ومگسک هم تعویض هنوزهم تو ده متری برای خودش شاخیه واهل رقابت با این جوجه های تازه به ایران اومده.
عید امسال با یه رنجر نو پسرم مسابقه داد که طرف دو روز بعد تفنگ را با ضرر پس دادنمیدونم چه ایرادی داشت که چپ و راست میزد .به نظر من برای کسانی که هزینه براشون مهم است با یک چینی شروع کنند وخودشون را محک بزنند خیلی بهتر است تا یه تفنگ دویست به بالا بگیرند که اگر بخوان فردا پسش بدن باید به اندازه همون چینی ضرر کنند.
در ضمن هم با باز کردن و تعمیر اون بعد چند وقت اگه تعمیرکار نشدند لااقل سرویسکار خوبی میشونددر ضمن تفنگهای موجود دیانا 45با دوربین دیانا -چینی BQ_58)کپی دیانا 52) با دور بین بوشنل -کلت p-800وهمین موش آزمایشگاهی کم خرج

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - amir74 - 2011-06-11 07:52 PM

خدارو شکر تاهالا هم رنجرم سالمه و هم چینی بعد از 10 سال.این چینی ها هم اینقدر ضعیف نیستومن تو 20 متری ظرفای روغن پلاستیکی رو سوراخ می کرد

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - ln 1 - 2011-07-19 01:17 AM

دوستانی که تجربه استفاده از b3-1 را داشته اند ایا امکان تقویت اصولی سلاح وجود دارد و اینکه چه لوازمی باید استفاده شود؟

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - masud7 - 2011-10-01 11:54 PM

من هم همين سوال رو دارم ميشه تقويتش كرد

فكر كنم بايد فنر دينا 6 تومني بگيريم + واشر و پيستون درسته

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - ln 1 - 2011-10-02 02:11 PM

(2011-10-01 11:54 PM)masud7 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم مشکل این چینیها بیشتر مربوط به ماشه است که تحمل فشار فنر قوی تر را ندارد

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - Marksman - 2011-10-02 02:37 PM

(2011-10-02 02:11 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-10-01 11:54 PM)masud7 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم مشکل این چینیها بیشتر مربوط به ماشه است که تحمل فشار فنر قوی تر را ندارد
کاملا درسته دوست عزیز .ضمنا ماشه هاشون خیلی زود خورده می شه من یه چینی 61 دارم که تا حالا یه 4 باری ماشه اش رو عوض کردم.

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - damoon_61 - 2011-11-06 08:06 PM

یه مدت زیر تاشو داشتم البته همین b1 رو کلا خیلی زود زنگ زد و البته اون میله نگه دارنده فنرش که پلاستیکی هم هست 2 بار شکست البته چند تیکه شد
فنرش هم قوس برداشت یک بار هم دستم لای محل ساپمه گذاری موند Khansariha (226)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - damoon_61 - 2011-11-07 11:51 AM

(2011-11-06 08:10 PM)masud7 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :یه مدت زیر تاشو داشتم البته همین b1 رو کلا خیلی زود زنگ زد و البته اون میله نگه دارنده فنرش که پلاستیکی هم هست 2 بار شکست البته چند تیکه شد
فنرش هم قوس برداشت یک بار هم دستم لای محل ساپمه گذاری موند
من b3 دارم حدود 10 ساله فقط ماشه اش رو 2 بار تعمير كردم همين

سلام مسعود جان قطعا کیفیت قدیمی هیا بالاتره اینی که دست من بود ساخت همین 2-3 سال پیش بود گروپی که باهاش گرفتم هم تو قسمت گروپها هست اصلا دقیق نبود ولی خیلی از دوستان میگن که مال اونها دقیق بوده .
من فکر میکنم بخاطر قدیمی تربودنشونه

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - farzzin - 2011-11-20 01:44 PM

(2011-06-09 06:55 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله در این مدل قفل کن ماشه وجود داره که خیلی عالیه و خطرات سلاح کاهش میده .

سلام داداش مسیح. در کدام مدل چینی قفل ماشه وجود داره؟