شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات ساخت کشور چین (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- موضوع: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 (/showthread.php?tid=100)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - masud7 - 2011-11-20 07:31 PM

نقل قول :سلام داداش مسیح. در کدام مدل چینی قفل ماشه وجود داره؟
b3-3

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - climber7043 - 2011-11-26 07:45 PM

(2011-06-10 11:36 PM)ali-pianist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه

من یک تفنگ چینی زیر واشو دارم که فکر کنم 10 سالی میشه خریدم, فقط نمیدونم که درجه 1 یا 2 هست؟؟؟

از کجا میشه تشخیص داد؟

مورد دیگه اینکه یادم میاد همون موقع که گرفتم , بعد از شلیک ساچمه 10 متر اونورتر میفتاد زمین و این مورد باعث شد که مدتها ازش استفاده نکنم,

حالا بعد از 5 6 سال از انباری در اوردم میخوام استفاده کنم, چه راهی داره اشکالش برطرف شه؟؟

سوال بعدی اینه که حمل ک 5.5 مجوز میخواد, چون اون موقع (8 9 سال پیش) تو پارک جنگلی سرخ حصار کم مونده بود مامورها ازم بگیرن؟!؟!؟!

تنها تفنگ بادی درجه 1 چینی چه زیر بازشو چه مدل 62 را میتوان از یک آرم تشخیص داد که روی جای باد تفنگ(نزدیک شیار دوربین) باید آرم H هک شده باشد و به زبان چینی هم نوشته باشد و اگر به جای آرم H آرم دیگری مثل Z هک شده باشد درجه 2 و اگر هیچ آرمی هک نشده باشد درجه 3 میباشد و این نکته را باید بگم که تفنگ های قدیمی چینی مدل 62 آرم عقاب هک شده بود و روی بعضی از اونها نوشته شده بود made in china که اگه ازونا گیر بیاد عتیقه حساب میشه و آلیاژش بسیار عالی...
من اولین تفنگی که خیلی تو شکار بهم حال میداد چینی b3-1 دارای آرم H بود. این تفنگ یک تفنگ لوله ثابت چینی به حساب می آید و این تفنگ بر خلاف تفنگهای چینی سایر مدلها دارای دقت بسیار عالی تو فاصله 20 متری میباشد به طوری که من با یک بسته ساچمه بیژن 200 تایی 4.5 حداقل 120 گنجشک میزدم و انقدر دقیق بود که بعضی وقتا باهاش تو 40 متری هم میشد گنجشک زد(بدون دوربین). فقط تنها مشکلی که داره اینه که امنیت خشابش پایینه یعنی موقع مسلح کردن بیاد رو انگشت دست و اونوقت.... پس برای جلو گیری از این حادثه حتما بعد از باد کردن تفنگ باید اهرم زیر لوله را در دست چپ قرار بدبیم وبا دست راست ساچمه گذاری کنیم اگه این کار را انجام بدیم مشکلی پیشن نمیاد انشاالله و یه مشکل دیگه ای هم که این تفنگ داره بعد از مدتی فنر ماشه میشکنه که اونم خرجی برنمیداره با 1000 تومن تعمیر میشه. خوب این هم از مشخصات این تفنگ و به همه شما توصیه میکنم که در صورت تمایل حتما درجه 1 خریداری کنید.(یعنی آرم H داشته باشد)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - climber7043 - 2011-11-27 04:44 PM

(2011-11-26 11:21 PM)masud7 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مال من 2 تا لوزي توي هم داره وسط تفنگ بالاي جاي كه ساچمه ميزاريم

توی لوزی آرمی چیزی نیست اگه لوزی خالی باشه درجه 2 واگه توی لوزی H نوشته شده باشه درجه1
Khansariha (219)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - climber7043 - 2011-11-28 06:47 PM

تفنگ هایی که فقط لوزی دارند هم درجه 1 هستند ولی فرقشون با اونهایی که تو لوزی H اینه که معلوم نیست کدوم کارخونه اونا ساخته ولی اگه تو لوزی H باشه یعنی ساخت شانکهایه.Khansariha (214)
تفنگ چینی b3-1 مارک H بهترین تفنگ بادی چینی تو رنج قیمت 50 هزار تومنه.
من حدود 8 ساله که دارم از این تفنگ استفاده میکنم و سال 82 بود که این تفنگ رو از بندر خریدم.
این تفنگ از نظر دقت مشکلی نداره ومگسکش که آهنی ومحکمه و دستگاه نشونه گیری هم تنظیمات چپ و راست و بالا پایین داره فقط کافی تفنگو تنظیم کنید و باهاش تو فاصله 10 متری خال بزنید تازه این تفنگ دوربینم جواب میده چون لگدی نداره و فقط شیار دوربینش پشتی(پشت دوربین قرار میگیرد تا دوربین عقب نیاد) نداره که برای دوربین نصب کردن روش دو تا قطره چسب مایع(چسب کفاشی) روش میندازیم و دوربین روش میزاریم وصبر میکنیم تا چسب خشک شه اینجوری دوربین روش خوب قرار میگیره و دقیق میمونه. حالا میمونه ماشش که ماشه این تفنگ با ماشه چینی 62 فرق میکنه وبسیار حساسه و بعد از مدتی استفاده یه فنر داره که بر اثر خستگی میشکنه که اونم خرجی نداره. خب حالا میریم سراغ موضوع مهمتر و اونم خشاب ساچمه هست که وقتی تفنگ را باد میکنیم به عقب حرکت میکند وما آماده ساچمه گذاری میشیم که باید خیلی احتیاط کنیم که یک وقت ماشه در نره وخشاب روی انگشت دستمون نره که اگر اهرمی که باهاش تفنگو باد میکنیم تو دست چپمون بگیریم وبا دست راستمون ساچمه گذاری کنیم مشکلی پیش نمیاد.
بعد از مدتی که با تفنگهای چینی کار کردیم متوجه کاهش قدرت در تفنگ میشیم که دیگه یه گنجشکا نمیتونه بزنه که این مشکل مال فنر تفنگ و واشر پمپشه چون فنری که روی این تفنگاست کیفیتشون پایینه و همان روز های اول ضعف خودشو نشون میده پس باید فنرشو عوض کرد و یه فنر خوب روش انداخت که فنر زیر تاشوها 35 حلقه است که از چینی 62 دو حلقه بیشتر داره و بهترین فنرهای موجود در بازار برای چینیها فنر نخجیر که ساخت ایرانه و فنری که روی جلدش نوشته دیانا و معلوم نیست که مال کجاست. اگر فنر نخجیر استفاده بکنید کیفیتش یکم بهتره. مشکل دوم افت قدرت از واشر پمپه چون واشرش پلاستیکیه و بعد از 1000 شلیک خراب میشه و قدرت تفنگ میشه 2 ژول. خوب حالا باید واشر پلاستیکی را با واشر چرمی اصلی تعویض کنیم و بهش روغن بزنیم و برای روغنکاری حتما از روغن چرخ خیاطی استفاده کنیم و به هیچ وجه از روغن موتور برای روغن کاری استفاده نکنیم چون واشر پمپ را میترکونه. خوب به این ترتیب تفنگ b3-3 قدرتش خوب میشه و حالا دیگه میشه باهاش تو 20-30 متری کبوتر زد.Khansariha (256)
اگر تفنگ شما دو تا لوزی هم داشته باشه اصله فقط معلوم نیست ساخت کدوم کارخونه باشه و لوزی که توش آرم H باشه یعنی ساخت شانکهای.Khansariha (219)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - mhrSB - 2011-12-16 12:39 AM

دوستان عزیزی که میگن رد میکنه b3-1 من که حدودا مال 10 سال پیش خودش قفلی داره که میاد زیر ماشه ومانع هر خطری میشه.
{تفنگم لوزی داره ودر لوزی هم H است.}
و من از همان موقع به اسلحم روغن میزدم. و میزنم. و به همه پیشنهاد میکنم حتمی روغن زدن را فرا موش نکنن.
باتشکر

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - THUNDER - 2012-02-04 11:26 AM

سلام دوستان
من یک اسلحه باکیفیت متوسط و هحچنین باقیمت زیر 50000 تومان میخوام بنظر شما اسلحه ی ایرانی شرکت سمس(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهتره یا چینی زیر تا شو؟

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - mhrSB - 2012-02-04 03:06 PM

اسلحه ی ایرانی تا حالا نشنیدم.رفتم تو سایتش اما پیداش نکردم؟اما زیر باز شو که نزدیک 10 سال پیش برام گرفتن هنوز خیلی خوب کار میکنه.

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - royal - 2012-02-04 06:49 PM

دوستان مواظب این تفنگ های تاشو چینی باشید ممکنه یک دفعه فنرشون در بره امنیتشون خیلی پایینه Khansariha (8)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - THUNDER - 2012-02-04 08:56 PM

سلام دوستان
من تازه وارد هستم و یم اسلحه ی بادی با قیمت زیر 50 تومان احتیاج دارم.
به نظر شما تفنگ چینیb3 -1 بهتره یا s3-1 شرکت سمس(ایرانی) (لینک مربوط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا نظر بدهید و اگر هم شد توضیح.
(2012-02-04 03:06 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسلحه ی ایرانی تا حالا نشنیدم.رفتم تو سایتش اما پیداش نکردم؟اما زیر باز شو که نزدیک 10 سال پیش برام گرفتن هنوز خیلی خوب کار میکنه.
سلام دوست گرامی
منظور من از ایرانی مدل s3-1 است که توسط شرکت سمسار زاده تولید شده و اسمشو گذاشتن سمس
اول بید توی بخش شکار بعد تفنگ های بادی و صفحه ی 2 بالا سمت راست همون تفنگ مد نظر من است.

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - masud7 - 2012-02-04 09:24 PM

نقل قول :سلام دوست گرامی
منظور من از ایرانی مدل s3-1 است که توسط شرکت سمسار زاده تولید شده و اسمشو گذاشتن سمس
اول بید توی بخش شکار بعد تفنگ های بادی و صفحه ی 2 بالا سمت راست همون تفنگ مد نظر من است.
چيني b3-1 هست كه مدل بدي نيست