شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات ساخت کشور چین (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- موضوع: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 (/showthread.php?tid=100)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - kami - 2012-03-04 05:32 PM

من تنها کیت متفرقه که برای این سلاح در مغازه ها دیدم این بوده در لینک زیر...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - berno - 2012-03-05 02:55 PM

با سلام خدمت عزيزان خودم:بطور كلي تفنگهاي چيني از اين دست، بگير نگير دارند ولي معمولا زير تاشوها به خاطر لوله ثابت و كم بودن فرار كمپرس( در مدلهاي ياد شده)دقيقتر و قويتر هستند..واشر پيستون در بعضي از زيرتاشو بصورت تشتك لاستيكي هست كه در سرما به خاطر نامرغوب بودن جنس واشر كارايي خود را تا حد بالايي از دست ميدهند يا بعد از مدتي ساييده شده و خاصيت خود را از دست ميدهند.در اكثر مدلها قفل پيستون تعبيه نشده و نگه داشتن لوله پاييني هنگام ساچمه گذاري با توجه به جنسيت ضعيف قطعات الزاميست.واشر پيستون كمر شكن ها هم اكثرا و تا انجا كه بنده تجربه كردم چرمي هستند كه بهتر از پلاستيكي ها كار ميكنند ولي اكثرا حين شليك فرار كمپرس دارند و از محل چفت شدن نيز لق هستند بدين منظور دوستان ميتوانند واشر چرمي محل ساچمه گذاري را كاملا تخليه كنند و پس از زير سازي مناسب از اورينگ لاستيكي استفاده كنند.كلفتي واشر چرمي (دور محل ساچمه گذاري)در كمر شكن ها اندكي فرق دارند و به خاطر عميق بودن بعضي از انها احتياج به زير سازي دارند تا اورينگ به شكل مناسبي قرار گيرد.يك تكه كوچك نوار راديولوژي را ببريد و وسط ان را سوراخي به قطر 5 الي 6 ميليمتر بزنيد و پس از چربي زدايي سطح سوراخ خروجي باد (در كمر شكنها)با چسب متال پلاست رازي بچسبانيد لازم به ذكر است دو سطح مورد نظر به چسب اغشته و پس از خشك شدن چسبانده شود.اگر لوله تفنگتان لقي چپ و راست هم دارد ميتوانيد از همين نوار راديولوژي براي لاتون گيري استفاده كنيد و خواهيد ديد كه تاثير خوبي خواهد داشت. در مورد فنر هم ميتوانيد از فنر هايي با مارك مرغوبتر ولي توجه داشته باشيد كه از نظر قطر دهانه و مفتول يكسان باشند استفاده كنيد .در مورد زير تاشو هايي كه واشر پيستون لاستيكي دارند را پس از دمونتاژ كردن پيش تراشكار ببريد ( انهايي كه واشر تشتكي دارند)تا پس از تراشيدن برجستگي محل قرار گرفتن واشر و با استفاده از مته مرغك و پس از ان محل علامت گذاري شده كه همان مركز پيستون ميباشد را سوراخ مناسب باپيچ واشر (شماره پيچ 5 ميباشد)را زده و پس از قلاويز كردن اماده بستن واشر چرمي جديد ميباشد.واشر با ببنديد و پس از چرب كردن مراحل مونتاژ را انجام دهيد البته از سالم بودن لاستيك محل خروج باد هم اطمينان حاصل كنيد.در اسلحه هايي از اين دست ساچمه هاي سرتخت ايراني البته ماركهاي معتبر تر هم جواب ميدهند.(شاد و سربلند باشيد)[/size]

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - apama - 2012-04-04 10:51 AM

سلام دوستان
من میخوام این B3-3 رو بخرم
میخواستم ببینم در مقایسه با شادو 1000 چقدر قدرت و دقتش کمتره
قیمتش چنده و اگه نماینده فروشی در ایران داره لطف کنید معرفی کنید
هر مقدار از سوالاتم رو جواب بدین سپاسگزارم

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - seeker - 2012-04-04 12:53 PM

با سلام خدمت دوستان تا انجایی که من می دانم دو شرکت چینی تفنگ بادی تولید می کنند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از دوستان می داند کدام بهتر است و کارخانه دیگری هم است یا نه؟

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - sambkalah - 2012-04-05 06:52 PM

سلام
دوستان اگه بتونن کمک من بکنندKhansariha (256)
من میخوام یه تفنگ بگیرم که بیشتر تمرین تیراندازی در فواصل 10 الی 50 متر ولی تیر تو 50 متر حلب روغن نباتی رو سوراخ بکنه (اصلاً میشه همچین چیزی؟!) و گهگاهی که رفتیم بیرون کبک و تیهو بزنیم
فکر میکنم 5.5 بهتر باشه (البته نمیدونم برای حمل 5.5 باید مجوز داشت یا نه؟ برای شکار در مناطق قانونی و مجاز هم باید مجوز داشت؟)
اگه امکان داره تفنگش امنیت حفظ انگشت هم داشته باشه که حیفم میاد انگشتم رو ناقص کنم یا از دست بدم
در صورت امکان هم کم وزن باشه که اگه نبود هم مشکلی نیست
فقط از لحاظ قیمت زیر 100تومن باشه
اگه کسی دسته دوم با این مشخصات و این قیمت هم داره معرفی کنه که بگیریم
ممنون میشم اگه زحمت بکشید جواب رو برام ایمیل کنید
sambkalah.reza@yahoo.com

باتشکر
.......خدا نگهدار.......

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - mhrSB - 2012-04-05 07:01 PM

سلام و ورودت به این سایت را تبریک میگم.
برای 5.5 یه عمریه مجوز نمیخواد پس خیالت راحت باشه.
من تا حالا ندیدم چینی حلب روغن را سوراخ کنه چه برسه از 50 متری!(تفنگ های قوی تر یا pcpهای به راحتی متونن سوراخ کنن اما من توی این 9،10 سالی که b3-1 داشتم نتونستم حلبی سوراخ کنم کالیبرشم 4.5mm است).
راستی باید بگم که خیلی هم سعی کردم اما نشد حتی از زیر 10 متر.

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - THUNDER - 2012-04-05 07:06 PM

چیزی از قلم ننداختی دوست گرامیی؟خخخخخ!
با 100 تومان فقط میتونی چینی بخری که اونهم از 20 متری مقوا رو به زور سوراخ میکنه چه برسه به حلب روغنی! اگر هم شانس بیاری میتونی تو 20 متری گنجشک بزنی! اگر تا 250 تومان بیاری میتونی شادو هزار بخری(از 30 متری در کالیبر 5.5 میتونی با هدف گیری نقاط حساس کبکو بزنی) و اگر هم تا 380 اومد اون شکار کبک هم در 50 متری ممکن میشه(دیانا ) ممکن میشه در ضمن چون اولین ارسالتون بود جواب دادم چون جایی این ارسال توب تاپیک مشاوره ی خرید سلاح بادیه!
(2012-04-04 12:53 PM)seeker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان تا انجایی که من می دانم دو شرکت چینی تفنگ بادی تولید می کنند

از دوستان می داند کدام بهتر است و کارخانه دیگری هم است یا نه؟

دوست عزیز! این سایت هم هست ولی نمیدونم وابسته است یا یکی دیگست؟!؟

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - sambkalah - 2012-04-05 11:04 PM

سلام
پس با این تفاسیر کلاً قید کبک رو بزنم
فقط یه ساچمه ای 4.5 یا 5.5 چینی ساده با امنیت بالا و سبک تهیه کنم به صرفه تر باشهKhansariha (8)
گنجشکها هم که میزارم راحت ادامه حیات بدن، نهایتش از بازار گوشت کبک و تیهو و بلدرچین و..... تهیه میکنمKhansariha (290)
فکر کنم همین بهتر باشهKhansariha (367)

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - mhrSB - 2012-04-05 11:14 PM

من با 4.5 راحت گنجشک را از 10،15 متری زدم بدبخت قلبش داغون شد.درجا از روی سیم برق افتاد.(بعدش تمام فامیل ریخت سرم گفتن قاتل و...).
و یه بار دیگه نزدیکای 15یا20متری بود که دو تا گنجشک زدم.
با b3 میشه شکار کرد فقط نباید ازش انتظار زیادی داشته باشی.

RE: معرفی چینی زیرتاشو-b3-1 - Tomcat14 - 2012-04-06 05:33 PM

سلامKhansariha (8)
می خوام یه سوالی بکنم(می دونم نمیشه قطعی نظر داد)
قدرت این چینی ها چقدره(b3-1و62)؟؟؟؟
Khansariha (256)