شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - rezad - 2015-10-09 10:25 PM

پس یعنی الان دولتی گیر نمیاد؟؟پس از کجا نخجیرو با قیمت پایین پیدا کنم.قیمت در حد همون یکونیم دو ملیون.ممنون دوستانKhansariha (226)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mik - 2015-10-09 10:44 PM

(2015-10-09 10:25 PM)rezad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس یعنی الان دولتی گیر نمیاد؟؟پس از کجا نخجیرو با قیمت پایین پیدا کنم.قیمت در حد همون یکونیم دو ملیون.ممنون دوستانKhansariha (226)
نه دوست عزیز همون وقتی که بود به سختی گیر میومد الان هم که دیگه خط تولید بسته شده و در حد دو میلیون شاید بتونی از شخص دست دوم تمیزش رو پیدا کنی ولی از اسلحه فروش با دو تومن یکدونه تقریبا کار کرده شو شاید بتونی گیر بیاری ولی با 3 تومن آک پیدا میشه.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - ars - 2015-10-10 08:02 AM

سلام
قیمت نو این اسلحه حدود 3500 تا 3600 هست.اینو چند روز پیش قیمت گرفتم.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mik - 2015-10-10 08:16 AM

دوست عزیز این قیمت دست بالایی هست کرمان هم همین قیمت رو می گفتن اما اکثر شهر ها از این قیمت کمتر میدن و هم چنین وقتی بیای پای معامله تخفبف هم میشه گرفت .

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - ars - 2015-10-10 08:28 AM

دوست خوبم
این قیمت رو من از چندین جای مختلف پرسیدم وهمگی تو این رنج قیمت میدادند .نو وداخل کارتن بودند. البته درسته که پا قیمت بری میشه تخفیف گرفت.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - arashkian - 2015-10-10 12:09 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.دوست گرامي*با 1/500 كه اصلا فكرش رو نكن...مگه خيلي داغون باشه وگرنه بالاي 2تومان(تميز و سالمش).اما با 2/5=خيلي تميز و در حد آكبندش رو ميتوني از دست(فروشنده شخصي)بخري=البته با صبر و جستجو....اطراف مغازه ها هم اصلا نرو كه با قطعيت ميگم:بعدا پشيمون ميشي(مخصوصا اگه كم حوصله و عجول هستي).قيمت بازار*قيمت مغازه(واسطه) نيست=ميانگين قيمت خريد و فروش(متوسط قيمت معاملات) رو ميگن قيمت بازار...حالا شما زرنگ باشي به قيمت خريد مغازه دار از دست(فروشنده پول لازم) بخري*برد كردي...هر فروشگاهي هم اگه قيمت 3تومان داد بهتون و گفت كمتر از اين قيمت آكش نيست.سريع گوشي رو بردار و به فروشنده بگو:من يك دونه آكبند و خشك دارم-الان زنگ ميزنم بيارنش*500 ارزونتر از قيمتي كه شما ميگي قيمت كف بازار است به شما ميفروشمش.اگه به تته پته نيفتاد كه نه الان بازاري نيست.كسي تفنگ نميخره.تفنگهاي خودمون هم روي دستمون مونده و-------(البته فروشگاهها هم پاي معامله برسه و بخواي بخري*قيمتشون آب ميره).قيمت در حد نخجير1=2500 و نخجير2=3500.در بهترين مدل و وضعيت و حداكثر قيمتش.وگرنه كه پاي معامله ميشه پانصدش هم كم كرد و سر راستش كرد قيمت رو.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mirlohi - 2015-10-10 10:22 PM

(2015-10-09 12:07 AM)rezad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من میخام یدونه دولتیشو بخرم.با تمام هزینه ها سر جمع چقد خرجم میشه
باتشکرKhansariha (48)

داداش این جدیدا مفتش گرونه.هر روز یه جاش میلنگه.نخجیر خواستی بخری فقط و فقط سری اول بخر.سری اول ها به تک لول زه دار (تمام زه) هم معروف اند و بسیاااااااااااااااااااااااااااااار محکم و با دوام.یه عمر تفنگه.البته بگرد تمیز شو پیدا کن.من خودم و پدر بزرگم داریم و بسیار راضی هستیم.Khansariha (214) حالا من دارم برادرانه بهت میگم هر جور خودت دوست داری.ولی اگه سری جدید خریدی شدیدا پشیمون میشی.از ما گفتن بود.Khansariha (8)

پاسخ : سلاح شکاری نخجیر 1 - shahsavar - 2015-10-10 11:59 PM

البته دوستان دیگه اینقدر هم کم لطفی نکنید . سری اول رو عموی بنده دارن . من هم سری جدید گرفتم نیم زه دولتی 1/300 پارسال . امسال بردم سیستم چکاننده رو یه تیون حسابی کردم الآن هیچ مشکلی نداره . فوق العاده دور زن و جمع زنه . چارپاره و تک گلوله دست پر هم زیاد شلیک میکنم . اما چند روز پیش عموی بنده زنگ زد گفت سیستم چکاننده رو کجا بردی درست کردی ؟ ما هم به اتفاق هم رفتیم و همون ایراد هایی که اسلحه من داشت مال ایشون هم توی قسمت چکاننده داشت و یه مورد بیشتر ، اهرم زیر بچه قنداق هم که فنرش شکسته بود تعمیر کرد . از این سری اول های تمام زه نخجیر بود در حد آک خریده بود 3/200 . توی دور زدن و جمع زدن و استحکام من که فرقی بین این دوتا ندیدم .
دوستان توجه داشته باشن که نخجیر به خاطر لول اونه که معروفه .لول فوق العاده ای داره ، قدرشو بدونید . با هزینه جزءی توی تقویت سیستم چکاننده یه عمر واستون کار میکنه .

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mozafar - 2015-10-11 11:46 AM

درود
در تکمیل فرماییش دوست خوبم شهسوار عزیز منم پارسال یه زه کامل سری اول قلم کاری شده خریدم ،تو این یکسالی با چنتا از نخجیرای جدید دوستان مقایسه کردم تنها تفاوت یکم ظرافت بیشتر نخجیرای جدید هست،لول هر دو مدل جدید وقدیم جوندار و مقاوم بوده و برد خوبی داره،الگوی پخشم در حد خودش قابل قبوله،چاپاره زن خوبی هم هستند،این سلاح به عنوان یه اسلحه تک لول با این قیمت یکی از مناسب ترین گزینه هاست و خیلی بهتر از تک لولای زوار در رفته قدیمی با هر برندی هست،اگه با اسلحه جور شین و قلقشو بگیرین همون کاریو میکنه که تفنگای به نام دیگه میکنن،پیروز باشید

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mirlohi - 2015-10-11 04:41 PM

حرف شما قبول ولی همه میدونن که سری اول محکم تره و لولش ضخامت بیشتری داره.آقاMozafar دقیقا میدونه من چی میگم.Khansariha (8)در ضمن اک سری اول اصفهان زیر 5500 نیست.اون که در حد آک رو گفته 3200 یا خیلی ...... بوده یا گنجشک رنگ کرده جا قناری میخواد بفروشه خخخخخخخخخKhansariha (8) [size=large] البته من میدونم علت یه سری از لایک نکردن های بروبچ چیه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ طلا که پاکه چه منتش به خاکه. اون که برونینگ و برتا داره از ته دلش راضیه ولی اون که نخجیر داره میخواد خودش رو یه جور گول بزنه که آره از مام حرف نداره خخخخخخخخخKhansariha (8)