شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - RAK - 2015-12-05 01:31 AM

مبارکه انشاالله
اسلحه خوبی گرفتی
از ادم خوبی هم گرفتی
اقای یوسف وند یکی از نیکهای روزگاره

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - ROOBAH - 2015-12-05 03:53 PM

سلام دوستان
میشه روی نخجیر 1 رددات بست ؟؟ درکل میخوام نظرتون رو درباره ی بستن رددات روی این تفنگ بدونم . میشه روی ریب تفنگ مدل زیر رو ببندیم ؟
[تصویر: 13922059762.jpg]

پاسخ : RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - shahsavar - 2015-12-05 06:00 PM

(2015-12-05 03:53 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
میشه روی نخجیر 1 رددات بست ؟؟ درکل میخوام نظرتون رو درباره ی بستن رددات روی این تفنگ بدونم . میشه روی ریب تفنگ مدل زیر رو ببندیم ؟
[تصویر: 13922059762.jpg]

کار نشد نداره . البته ریل برای نصب رد دات 18 میلیمتره که ظاهر تفنگ رو بد میکنه . شما اگه میخوای واسه اسلاگ و چهارپاره و کلا اهداف ثابت از رد دات استفاده کنی بهتره بدی تعمیرکار روی تسمه ریل 11 میلیمتری نصب کنه بعدش یه ریل تبدیل 11 به 18 بخری و رد دات رو نصب کنی . البته باید واسش یه پیچ استوپ انتهای ریل کار بزاری تا لگد سلاح ریل رو حرکت نده .

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Azin Mehr - 2015-12-05 07:10 PM

(2015-12-05 01:31 AM)RAK نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبارکه انشاالله
اسلحه خوبی گرفتی
از ادم خوبی هم گرفتی
اقای یوسف وند یکی از نیکهای روزگاره

خیلی ممنون
مخلص هم شهریمون هم هستیمKhansariha (8)
بله واقعآ از معامله با ایشون لذت بردم خیلی خوشم اومد
کمتر کسی پیدا میشه اینطوری قیمت واقعی سلاح رو رک بگه منم چون دیدم قیمت رو درست گفته رو تخفیف هیچ پافشاری نکردم
نخجیر تک نداشت ظرف 3 روز ی تمیزش رو برام پیدا کرد بهم خبر داد
حتی چندین بار بهم پیشنهاد داد اگر احیانآ پول کم دارم میتونه برام نگه داره و نیازی ب قرض کردن نیست( ب هیچ وجه تعارف هم نبود خیلی جدی بود)
فیض الله یوسفوند ..13 سال سابقه کاری تو اسلحه مهمات خراسان و گلستان داره
خیلی جالب بود برا ثبت ک رفتیم اسلحه و مهمات کارمندای اونجا از ایشون راهنمایی میگرفتن برای انجام کارها
فروشگاهش هم بغل اسلحه و مهمات ساری (برای دوستانی ک نزدیک ساری هستن و قصد خرید اسلحه دارن توصیه میکنم ی سری ب ایشون بزنن)
امیدوارم تو زندگیش هم موفق باشه

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - meysamhunter - 2015-12-06 12:44 AM

سلام خدمت تک تک استادان و سروران گرامی.
من عضوجدید سایت هستم و حدودا یکساله که ازمطالب و تجربیات شما استفاده میکنم و بابت زحماتتون متشکرم.امسال برج 5 تک لول نخجیر نیم تسمه خریدم درحد آک 3تومن.صاحب قبلیش مشکل پایین زدن و تقریبا حل کرده بود و پیش یه تعمیرکارماهر برده بود و شکاف درجه رو بالاتربرده ولی خب بازم کمی پایین میزنه ولی دیگه قلق دستم اومده و یکم بالاترمیگیرم.اسلحه خوب و جمع زنیه فقط هوازنی باهاش یکم سخته که باتمرین حل میشه.بابت پرحرفیم بنده روعفو بفرمایید
انتخاب فایل روکه میزنم هی میگه این فایل براای ارسالphpزیاداست.بااینکه عکسارو عمدابادوربین جلو گرفتم که حجمش کم باشه.دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنید هنوز به سایت مسلط نیستم[/php]

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Azin Mehr - 2015-12-06 09:37 AM

میتونید تو گوگل سرچ کنید و تو سایتهای آپلود عکسهاتون رو آپ کنید و لینکش رو اینجا قرار بدید
اونجا محدودیت حجم نداره

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - yahyarav - 2015-12-06 12:59 PM

(2015-12-06 12:44 AM)meysamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت تک تک استادان و سروران گرامی.
من عضوجدید سایت هستم و حدودا یکساله که ازمطالب و تجربیات شما استفاده میکنم و بابت زحماتتون متشکرم.امسال برج 5 تک لول نخجیر نیم تسمه خریدم درحد آک 3تومن.صاحب قبلیش مشکل پایین زدن و تقریبا حل کرده بود و پیش یه تعمیرکارماهر برده بود و شکاف درجه رو بالاتربرده ولی خب بازم کمی پایین میزنه ولی دیگه قلق دستم اومده و یکم بالاترمیگیرم.اسلحه خوب و جمع زنیه فقط هوازنی باهاش یکم سخته که باتمرین حل میشه.بابت پرحرفیم بنده روعفو بفرمایید
انتخاب فایل روکه میزنم هی میگه این فایل براای ارسالphpزیاداست.بااینکه عکسارو عمدابادوربین جلو گرفتم که حجمش کم باشه.دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنید هنوز به سایت مسلط نیستم[/php]

سلامKhansariha (8)
به لینک زیرمراجعه کنید.نحوه ثبت نام درآپلودسنترشرح داده شده،قبل ازآپلودعکس هم،لطفاعکسارا،رسایزکنیدKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - meysamhunter - 2015-12-06 01:19 PM

سلام متشکرم ازراهنماییتون.اینم لینک عکسها:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - yahyarav - 2015-12-06 01:23 PM

سلام مجددKhansariha (8)
مبارکتون باشه،ان شاالله هزارسال ماشش براتون بچکونهKhansariha (8)
نخجیر1تفنگ خیلی خوبیه،ازعکساهم مشهوده که تفنگ بسیارتمیزهKhansariha (8)
حق نگهدارتونKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - meysamhunter - 2015-12-06 02:05 PM

(2015-12-06 01:23 PM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مجددKhansariha (8)
مبارکتون باشه،ان شاالله هزارسال ماشش براتون بچکونهKhansariha (8)
نخجیر1تفنگ خیلی خوبیه،ازعکساهم مشهوده که تفنگ بسیارتمیزهKhansariha (8)
حق نگهدارتونKhansariha (8)

خیلی ممنونم اقایحیی عزیز.بله تفنگ تمیزیه و منم خوب ازش مراقبت میکنم.دوسه بارم رفتم شکارواقعا ساچمه 5و 4رو عالی میزد.ولی شماره3 روزیادجالب نمیزدشایدم بخاطر این بوده که اونموقع هنوز ازش پترن نگرفته بودم
(2015-12-06 09:37 AM)alizakeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونید تو گوگل سرچ کنید و تو سایتهای آپلود عکسهاتون رو آپ کنید و لینکش رو اینجا قرار بدید
اونجا محدودیت حجم نداره

مرسی علی اقای عزیز لطف کردی یادگرفتم