شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - asman - 2015-12-13 08:21 PM

(2015-12-13 04:07 PM)300WSM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
با توجه اصل ضروری استتار و پنهانکاری در شکار

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - karbakhsh - 2015-12-14 01:14 AM

اقا جاش اینجا نیست ولی عجب استتاری کرده طرف. دمش گرم.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - meysamhunter - 2015-12-14 04:20 AM

ازراهنمایی همگی متشکرمKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - meysamhunter - 2015-12-20 04:27 PM

با سلام مجدد خدمت تک تک شکارچیای گرامی.دیدم تایپیک یذره خلوت شده گفتم بیام با یکی دوتا سوال یذره حال و هواتون و عوض کنم.خب اول اینکه خواستم از سروران عزیز که از فشنگ دستپر برا تکلول نخجیر استفاده میکنن بپرسم براساس تجربه خودتون چه مقدار باروت و ساچمه برااین اسلحه خوب جواب میده؟اخه میخوام فشنگای مهام و عقاب و بازکنم ودوباره خودم ببندم و میخوام فشنگام یکم قوی تر باشه البته نه خیلی قوی.حالاطبق تجربه خودتون بگین چه میزان باروت و ساچمه روپیشنهادمیکنین؟ممنون میشم اگه برادر کوچیکتونو راهنمایی بفرمایید،Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - romin - 2015-12-20 04:33 PM

باید خودتون به یک نتیجه خوب برسید .. به نظر من هر سلاحی یک رفتاری داره ولی 32گرم ساچمه و1.7 باروت میانگین خوبی هست .از نطر من

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - meysamhunter - 2015-12-20 05:07 PM

(2015-12-20 04:33 PM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید خودتون به یک نتیجه خوب برسید .. به نظر من هر سلاحی یک رفتاری داره ولی 32گرم ساچمه و1.7 باروت میانگین خوبی هست .از نطر من

ممنون از نظرتون.توذهن منم همین میزان بود.حالا تاببینیم بقیه اساتید چه نظری بدن

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - hossinmahmodi.1376 - 2015-12-21 03:11 AM

دوستان چندی پیش این نخجیر جدیدا با دوعدد چارپاره معتبر ایتالیا و یک عدد عقاب نمره یک لول از وسط ترکید و صورت تیرانداز زخمی شد پس مفتم باشه نرید سراغش منم دارم ولی دولول کرال که این همه میگن کپش آلومینیومه و هزار داستان دیگه دوستان سالی شک نکید بالای ۲۰۰چارپاره و تکگلوله و اسلاگ میزنه هفت ساله خم به ابروش نیومده و نه تنها حیوان بلکه خوراکه قرقاول هم هست واقعا بره ساصد متاسفم چنین چیزی دست مردم میده در حالی که با یه تفنگ دست ساز قابل مقایسه هم نیس چون تفنگ دست ساز با تسمه موتور و بدنه ی تفنگ بادی چارپاره رو بی خطر تر میزنه فقط تاسف البته شاید بعضی ها ازاین نخجیر راضی باشن ولی کارخونه باید طوری عمل کنه که اسلحه ش تخم مرغ شانسی نباشه

hossin

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - shekarmi - 2015-12-21 12:26 PM

(2015-12-21 03:11 AM)hossinmahmodi.1376 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چندی پیش این نخجیر جدیدا با دوعدد چارپاره معتبر ایتالیا و یک عدد عقاب نمره یک لول از وسط ترکید و صورت تیرانداز زخمی شد پس مفتم باشه نرید سراغش منم دارم ولی دولول کرال که این همه میگن کپش آلومینیومه و هزار داستان دیگه دوستان سالی شک نکید بالای ۲۰۰چارپاره و تکگلوله و اسلاگ میزنه هفت ساله خم به ابروش نیومده و نه تنها حیوان بلکه خوراکه قرقاول هم هست واقعا بره ساصد متاسفم چنین چیزی دست مردم میده در حالی که با یه تفنگ دست ساز قابل مقایسه هم نیس چون تفنگ دست ساز با تسمه موتور و بدنه ی تفنگ بادی چارپاره رو بی خطر تر میزنه فقط تاسف البته شاید بعضی ها ازاین نخجیر راضی باشن ولی کارخونه باید طوری عمل کنه که اسلحه ش تخم مرغ شانسی نباشه

hossin

سلام به شما دوست عزیز ..خواهشی داشتم از شما میشه عکسی از اون تک لول نخجیر که با فشنگ نمره 1ترکیده ارسال کنید ..اگر زحمتی نیستKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Azin Mehr - 2015-12-21 12:45 PM

سلام ب همگی
دوستان بالاخره امروز جواز موقت رو گرفتم و تفنگ رو هم از اصلحه فروش تحویل گرفتم منتها از عجله اصلآ حواسم ب تست کردن دوباره تفنگ نبود
الان اومدم خونه کمرش رو شکستم اما ماشه نمیچکه
ضامن وقتی عقب میدم ماشه رو نگه میداره اما وقتی ضامن رو آزاد میکنم و جلو میدم ماشه تا ته میره اما سوزن نمیچکه و جلو نمیاد همون تو گیر کردهKhansariha (367)
اینم از شانس خوش ماKhansariha (290)

تصاویرش رو هم الان میفرستم

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - bettles - 2015-12-21 01:06 PM

عجب....... مگر سلاح در کارخانه تست نمیشه !!!!!!!!!!!!.......Khansariha (226)