شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - yahyarav - 2015-12-21 10:15 PM

سلامKhansariha (8)
درضمن ازایناهم میتونی استفاده کنی
[تصویر: mohafez4.png]
یلدای همه دوستان مبارک علل خصوص نخجیرسواران

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - meysamhunter - 2015-12-21 11:12 PM

(2015-12-21 10:15 PM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
درضمن ازایناهم میتونی استفاده کنی
[تصویر: mohafez4.png]
یلدای همه دوستان مبارک علل خصوص نخجیرسواران

سلام بله اگه اشتباه نکنم چاشنی این فشنگا حالت فنری داره که باعث میشه سوزن انرژی خودشو خالی کنه.

یلدای همگی مبارک

سلاح شکاری نخجیر 1 - shahsavar - 2015-12-21 11:23 PM

خداییش یدونه از این زابوت اسلاگ های استرلینگ با نخجیر جدیدا شلیک کردم با اینکه قبلش فشنگ رو باز کرده بودم و باروتش رو دیده بودم بعد شلیک چنان لگدی زد که تا به حال فشنگ ۲/۵ گرم باروت این لگد رو نداشت . جالبه وزن باروت ۱/۴۰ بود ولی فوق العاده تند سوز . گفتم لول ترکید چک کردم حتی خط هم داخل لول نبود . خوبی زابوت اسلاگ اینه که دوتا گلوله داخل یه ود هستن که بعد شلیک ازش جدا میشن .
اون موردی که ترکیده اسلحه مورد داشته . پارسال یدونه نخجیر دیدم که با اسلاگ دست پر لولش باد کرده بود . به گفته صاحب اسلحه اسلاگ از نوع توپر ایرانی و ۲ گرم باروت بوده و ابتدای لول به خاطر بد بستن سر فشنگ گلوله منحرف شده ولی نهایتا از لول خارج شد و لول مقداری باد کرد که با پرس درست شد .

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - hossinmahmodi.1376 - 2015-12-21 11:29 PM

(2015-12-21 11:23 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خداییش یدونه از این زابوت اسلاگ های استرلینگ با نخجیر جدیدا شلیک کردم با اینکه قبلش فشنگ رو باز کرده بودم و باروتش رو دیده بودم بعد شلیک چنان لگدی زد که تا به حال فشنگ ۲/۵ گرم باروت این لگد رو نداشت . جالبه وزن باروت ۱/۴۰ بود ولی فوق العاده تند سوز . گفتم لول ترکید چک کردم حتی خط هم داخل لول نبود . خوبی زابوت اسلاگ اینه که دوتا گلوله داخل یه ود هستن که بعد شلیک ازش جدا میشن .
اون موردی که ترکیده اسلحه مورد داشته . پارسال یدونه نخجیر دیدم که با اسلاگ دست پر لولش باد کرده بود . به گفته صاحب اسلحه اسلاگ از نوع توپر ایرانی و ۲ گرم باروت بوده و ابتدای لول به خاطر بد بستن سر فشنگ گلوله منحرف شده ولی نهایتا از لول خارج شد و لول مقداری باد کرد که با پرس درست شد .

دقت اسلاگ استرلینگ با نخجیر چطوره بود تو چه فاصله ای ؟آیا از این جدیدا بود؟[تصویر: 8111634597571d3269e64dff446f0c54.jpg]آیا از این اسلاگ ها بوده البته این زوبره نه استرلینگ و در آخر بعد شلیک زیاد لق نشد؟

hossin

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - shahsavar - 2015-12-21 11:32 PM

(2015-12-21 09:45 PM)alizakeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مخلصیم جناب asman شما ب ما لطف داری
آهان حالا این شد ی دلیل قانع کننده
تا قبل از گفته شما قانع نشده بودم چون پوکه خالی چون چاشنیش گود شده عملآ ضربه رو دفع نمیکنه

اینطور ک معلومه تا ما بخوایم مثل شما دوستان بزرگوار تجربه کسب کنیم ی تفنگ رو باید جنازه کنیم
البته شانس آوردم تو این مورد مقصر نبودم و ایراد از سوزن نبود
راستی ی سوال زمانی ک لول رو مشکونیم و سوزن شارژ میشه اگر نخوایم تفنگ مسلحه باقی بمونه دیدم قبل اینکه لول رو ببندن ماشه رو نگه میدارن و بعد لول رو میبندن تا سوزن شارژ نشه
این کار مشکلی برای قطعات داخلی تفنگ ایجاد نمیکنه؟
دوست عزیز شما برای انصراف از شلیک بهتره که از همون روش چکوندن ماشه و بستن لول استفاده کنی چون اسلحه شما و هر اسلحه ای که پوکه پران نداره لازم نیست از این محافظ های سوزن استفاده کنه و ضروری نیست سلیقه ای هست . ولی برای اسلحه هایی که پوکه پران دارن واجبه چون با اون روش سوزن ها خلاص نمیشن و باید ماشه رو چکوند .

درباره اون اسلاگ باید بگم که واسه دیدن میزان تخریب روی یه درخت بلوط تو فاصله ۲۵ متر شلیک کردم تخریب فوق العاده زیاد و فاصله دوتا گلوله از هم ۳ سانت ولی ۲۰ سانت پاین زد . لقی هم نداشت چون قبلا داده بودم واسم تعمیرکار لقیشو برطرف کرده بود .

اسلاگ استرلینگ و زوبر از لحاظ ود و گلوله که دقیقا مثل هم هستن ولی باروت رو نمیدونم . Sterling sabot slaug , double impact 1 oz , 28 g پشت کارتنس هم لوگو گراز نذاشته ، خرس گذاشته !!!!!!!!!!

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - hossinmahmodi.1376 - 2015-12-21 11:48 PM

(2015-12-21 11:32 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-21 09:45 PM)alizakeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مخلصیم جناب asman شما ب ما لطف داری
آهان حالا این شد ی دلیل قانع کننده
تا قبل از گفته شما قانع نشده بودم چون پوکه خالی چون چاشنیش گود شده عملآ ضربه رو دفع نمیکنه

اینطور ک معلومه تا ما بخوایم مثل شما دوستان بزرگوار تجربه کسب کنیم ی تفنگ رو باید جنازه کنیم
البته شانس آوردم تو این مورد مقصر نبودم و ایراد از سوزن نبود
راستی ی سوال زمانی ک لول رو مشکونیم و سوزن شارژ میشه اگر نخوایم تفنگ مسلحه باقی بمونه دیدم قبل اینکه لول رو ببندن ماشه رو نگه میدارن و بعد لول رو میبندن تا سوزن شارژ نشه
این کار مشکلی برای قطعات داخلی تفنگ ایجاد نمیکنه؟
دوست عزیز شما برای انصراف از شلیک بهتره که از همون روش چکوندن ماشه و بستن لول استفاده کنی چون اسلحه شما و هر اسلحه ای که پوکه پران نداره لازم نیست از این محافظ های سوزن استفاده کنه و ضروری نیست سلیقه ای هست . ولی برای اسلحه هایی که پوکه پران دارن واجبه چون با اون روش سوزن ها خلاص نمیشن و باید ماشه رو چکوند .

درباره اون اسلاگ باید بگم که واسه دیدن میزان تخریب روی یه درخت بلوط تو فاصله ۲۵ متر شلیک کردم تخریب فوق العاده زیاد و فاصله دوتا گلوله از هم ۳ سانت ولی ۲۰ سانت پاین زد . لقی هم نداشت چون قبلا داده بودم واسم تعمیرکار لقیشو برطرف کرده بود .

اسلاگ استرلینگ و زوبر از لحاظ ود و گلوله که دقیقا مثل هم هستن ولی باروت رو نمیدونم . Sterling sabot slaug , double impact 1 oz , 28 g پشت کارتنس هم لوگو گراز نذاشته ، خرس گذاشته !!!!!!!!!!

جناب شما این استرلینگ و با نخجیر نیم تسمه ها زدید

hossin

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - shahsavar - 2015-12-21 11:50 PM

بله با نیم تسمه بود

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - hossinmahmodi.1376 - 2015-12-21 11:52 PM

(2015-12-21 11:50 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله با نیم تسمه بود

چارپاره ترک هم شلیک‌کردید لگد اون چطور بود

hossin

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - shahsavar - 2015-12-21 11:57 PM

(2015-12-21 11:52 PM)hossinmahmodi.1376 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-21 11:50 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله با نیم تسمه بود

hossin
چارپاره فقط یه مدل که دلخواه خودم به هدف میخورد اسمش king بود ، پوکه مشکی ساخت ترکیه . استرلینگ و یاف و میراژ و b&p و اخیرا حتی یدونه فدرال امریکا هم شلیک کردم ولی به هیچ عنوان لگد این اسلاگ رو نداشت ، دقتشون هم چنگی به دل نمیزد که تعداد خرید کنی .

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - hossinmahmodi.1376 - 2015-12-22 12:01 AM

(2015-12-21 11:57 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-21 11:52 PM)hossinmahmodi.1376 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله با نیم تسمه بود

hossin
چارپاره فقط یه مدل که دلخواه خودم به هدف میخورد اسمش king بود ، پوکه مشکی ساخت ترکیه . استرلینگ و یاف و میراژ و b&p و اخیرا حتی یدونه فدرال امریکا هم شلیک کردم ولی به هیچ عنوان لگد این اسلاگ رو نداشت ، دقتشون هم چنگی به دل نمیزد که تعداد خرید کنی .

دوست عزیز شمارتو تو پیام شخصی م بزار ارتباط داشته باشیم

hossin