شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - romin - 2015-12-22 12:50 AM

بنده برای جلو گیری از شکستن فنر و بخصوص سوزن نخیر . ما شه رو نمی چکونم در اصل وقتی سلاح شکسته شده ولازم نیست شلیک بشه .می تونیید مجدد سلاح رو بشکنید ماشه رو فشار بدید اهرم فشار جحت شکستن سلاح رو نگاه دارید و لوله سلاح رو بالا ببرید با این روش ماشه درگیری خودش رو از دست میده وسوزن بر میگرده سر جاش بدون اینکه طربه ای به سوزن وارد بشه .البته این روش برای تمام سلاحا بکار نمی اید بخصوص برای سلا حایی که فنر دارند برای برگشت سوزن جحت جلو گیری از درگیری سر سوزن با پوکه کش .که برای نخجیر یک عیب است واحتمال درگیر شدن سوزن سلاح با پوکه کش زیاده در زمان باز و بست سلاح خیلی اتفاق می افته که سر سوزن بشکنه

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Azin Mehr - 2015-12-22 11:08 AM

(2015-12-22 12:50 AM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنده برای جلو گیری از شکستن فنر و بخصوص سوزن نخیر . ما شه رو نمی چکونم در اصل وقتی سلاح شکسته شده ولازم نیست شلیک بشه .می تونیید مجدد سلاح رو بشکنید ماشه رو فشار بدید اهرم فشار جحت شکستن سلاح رو نگاه دارید و لوله سلاح رو بالا ببرید با این روش ماشه درگیری خودش رو از دست میده وسوزن بر میگرده سر جاش بدون اینکه طربه ای به سوزن وارد بشه .البته این روش برای تمام سلاحا بکار نمی اید بخصوص برای سلا حایی که فنر دارند برای برگشت سوزن جحت جلو گیری از درگیری سر سوزن با پوکه کش .که برای نخجیر یک عیب است واحتمال درگیر شدن سوزن سلاح با پوکه کش زیاده در زمان باز و بست سلاح خیلی اتفاق می افته که سر سوزن بشکنه

بله دقیقآ منم سوالم رو از همین من باب پرسیدم چون فاصله پوکه کش و سوزن خیلی کمه و احتمال میدم اگر ماشه کشیده باشه و لول رو ببندیم با هم برخورد کنن
راستی صبح زنگ زدم ب تعمیر گاه همونطور ک حدس میزدم قیمت فضایی گفتن
گفتم فقط فنر سوزن رو تعویض کنید چقدر میگیرید میگه کم کم 80 تومن میگیریم منم اینجوری شدم Khansariha (367)و از خیرش گذشتم
دامادمون ی تعمیرکار آشنا داره فعلآ نیست چند روز دیگه میاد منتظر میمونم ببریم پیشش ببینیم اون چی میگه
نامردا اگه قطعات یدکی رو بهمون میدادن خودمون تعویض میکردیم البته وقتی همچین قیمت آفسایدی میدن مسلمآ برا ی فنر ک 3 سانت هم نمیشه کم کم 50 /60 تومنی قیمت میدن
خدایش اگر فنر رو از نقره درست کنن قیمتش اینقدر نمیشه

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - alipoor - 2015-12-22 02:55 PM

یکی از دوستای خوبمون تو صفحه 79 آدرس یک فروشگاه در نیشابور رو گذاشته فروش ایترنتی داره شمارشو هم گذاشته باهاش تماس بگیر ببین الان هم داره یا نه چون اون پست مال قبل هست قیمت فنرو زده بود چهار ده هزار تومان

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Azin Mehr - 2015-12-22 08:32 PM

داداش دمت گرم
فردا حتمآ تماس میگیرم ببینم دارن
الان هم ایمیل دادم بهشون ببینم جواب میدن

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Azin Mehr - 2015-12-22 09:55 PM

ی سایت دیگه از همین فروشگاه پیدا کردم ک فکر میکنم اون بروزتره و قیمت رو زده 18 تومن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاح شکاری نخجیر 1 - hossinmahmodi.1376 - 2016-01-10 11:21 PM

[تصویر: 98603a17afaaf202bdef192a164771c7.jpg] سلام دوستان اهرم قفل لول نخجیر من بعد تا کردن یه صدایی داد و کامل هرز شد و موقع بستن کمر اسلحه اگه یه ذره تکون بدم کمر خود به خود باز میشه سوزن اسلحه سالمه ولی اهرم از داخل فکر کنم نقص پیدا کرده ممنون میشم نظر بدید

hossin

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Azin Mehr - 2016-01-10 11:28 PM

با اجازه اساتید
داداش فنر قفلت شیکسته الان تصویرش رو هم برات میزارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - hossinmahmodi.1376 - 2016-01-10 11:30 PM

(2016-01-10 11:28 PM)alizakeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اجازه اساتید
داداش فنر قفلت شیکسته الان تصویرش رو هم برات میزارم
دوست عزیز چقدر هزینه داره؟

hossin

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Azin Mehr - 2016-01-10 11:44 PM

بی انصافا هر چی عشقشون میکشه میگن
شما بین 60 تا 80 در نظر بگیر (ب انصاف تعمیرکار شهرتون بستگی داره)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - hossinmahmodi.1376 - 2016-01-10 11:45 PM

خیلی کار داره ؟ببرمش صنایع جنگ افزاری ساصد چون اونجا موقع سهمیه دادن تعمیر داشت الان نمیدونم

hossin