شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - karbakhsh - 2016-05-25 12:47 AM

ببینید نمیخوام گنده گویی کنم ولی شما چرا تک لول اونم نخجیر خریدین؟؟ صادقانه جواب بدین!!؟ روی گفتمانم به شما نیست ولی بعضی نخجیر میخرن چون؛؛:وقت خرید میبینن پول خرید اسلحه دیگه ندارن و داشتن تفنگ براشون مهمه!!! حال هر چی شاید اون موقع اگر ی دو عقاب ارزون داشت اونو میخریدن. خخخ !!!؟؟!!؟ ی نفر دیگه نخجیر یک خریده چون دنبال ی تک لول فول با لول محکم میگشت و چون تفنگ تک خوبی با لول بلند گیر نیورده این خریده و خریدش بخاطر محیط و فاصله شکار و و و بوده.
شما اگر تفنگ با حساب و کتاب خریده باشین برا فروشش عجله نمیکنید مگر مورد بهتر یا مشکل گنده تر پیدا شده باشه
تفنگتون نفروشین و یواش و با حوصله عیوبیه داره برطرف کنید و فشنگ مناسبشم (5 و 6) براش فیکس کنید و بعد لذت چکوندن ببرید. زیاد استادی حرف زدم.خخخخ ببخشید

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - hossinmahmodi.1376 - 2016-05-25 12:48 AM

نمره ۴ هم خوب میزنه با نمره۳

hossin

۵.۶ عقاب تعریفی نداره

hossin

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - karbakhsh - 2016-05-25 01:39 AM

[quote='hossinmahmodi.1376' pid='264781' dateline='1464124710']
نمره ۴ هم خوب میزنه با نمر. . . .
بسیار عالی. نمره چهار معمولا ی ساچمه همه کاره هسته تا حدی که بسیاری از دوستان 80% از فشنگهای خودشون 4میگیرن. نمره 6 جای خودش( ساچمه 6 DIO من باهاش زدم و عالی) ولی ساچمه 5برای تکلولهای اونم با لول بلندشون بسیار عالیه حالا عقاب که خیلی وقتها!!!!! شاهین 5 امتحان کنید و دست پر 5. ان شاالله جواب میگیرین

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - hossinmahmodi.1376 - 2016-05-25 01:42 AM

با تغییر نمره فشنگ نمیشه آیا این پایین زدن نخجیر را برطرف کرد؟

hossin

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mehti - 2016-05-25 03:06 AM

نه جناب محمودی با تعویض و انواع فشنگ برطرف نمیشه چون ایراد در ساختار اسلحه هست که یا باید نیم تسمه سر لول و حذف کنید یا باید به شکاف درجه مقداری اضافه کنید که بسته به پایین زدن که فقط با پترن استاندارد مشخص میشه مقدار این اصلاح تعیین میشه.حتی بعضی اوقات با تراز کردن لول توسط ی تعمیر کار ماهر موضوع حل میشه.چون کار بسیار دقیق هست پیشنهاد میکنم اسلحه توسط افراد دست کاری نشه یا در نهایت به شکاف درجه اضافه بشه از جنسی که به گپ اسیبی نزنه و بشه به حالت قبل برگردوند.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mirlohi - 2016-05-25 05:41 PM

(2016-05-25 12:47 AM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببینید نمیخوام گنده گویی کنم ولی شما چرا تک لول اونم نخجیر خریدین؟؟ صادقانه جواب بدین!!؟ روی گفتمانم به شما نیست ولی بعضی نخجیر میخرن چون؛؛:وقت خرید میبینن پول خرید اسلحه دیگه ندارن و داشتن تفنگ براشون مهمه!!! حال هر چی شاید اون موقع اگر ی دو عقاب ارزون داشت اونو میخریدن. خخخ !!!؟؟!!؟ ی نفر دیگه نخجیر یک خریده چون دنبال ی تک لول فول با لول محکم میگشت و چون تفنگ تک خوبی با لول بلند گیر نیورده این خریده و خریدش بخاطر محیط و فاصله شکار و و و بوده.
شما اگر تفنگ با حساب و کتاب خریده باشین برا فروشش عجله نمیکنید مگر مورد بهتر یا مشکل گنده تر پیدا شده باشه
تفنگتون نفروشین و یواش و با حوصله عیوبیه داره برطرف کنید و فشنگ مناسبشم (5 و 6) براش فیکس کنید و بعد لذت چکوندن ببرید. زیاد استادی حرف زدم.خخخخ ببخشید

من تو بازار هیچ تکلولی در حد نخجیر 1 تمام تسمه ندیدم.
همیشه جنس رو عالی شو میخرم چه ارزون باشه چه گرون.
8 تومن بودجه داشتم که برا خرید دولول سوار روس کافی نبود.از یه طرف به دولول بغلشم اعتماد ندارم
بخاطر همین بهترین گزینه رو نخجیر 1 تمام تسمه دیدمKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - dakotaeshomale - 2016-05-25 09:51 PM

میرلوحی عزیزشمایه تک لول نخجیر خریدید
چرافکر میکنید تک لول نخجیر که عیوب فراوانی هم دارد بهترین تک لول بازار ایران است چرا ؟
یعنی تک لولی مثل استیونس از نخجیر یک کمتره
اگر اینطور باشه خاک تو سرش خخخخخخخخخخخخخخ
میشه بفرمایید چرا به بغل روس اعتماد ندارید ؟؟؟
از طرفی جنس روس چه سوار وچه بغلش از لحاظ کیفیت دریک حد هستند اگر دولول بغل بد باشه سوارش هم همینطور خواهد بود
عزیزم با 8 تومن میتونستید یه بغل روس کارکرده و سالم بخرید

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - karbakhsh - 2016-05-25 10:50 PM

سلام. جناب میرلوحی اکار هم که داشتن با تک نخجیر غریبه نبودن و نزدیکشون ی تک نخجیر بوده. Khansariha (48)Khansariha (48)ان شاالله پدر بزرگتون سلامت باشن. اگه اشتباه نکنم توی ی تاپیک برا یکی از دوستان که برا چهار پاره زدن تفنگ میخواستن بغل روس توصیه کرده بودین ولی توی این مسیله که سوار روس ی حال دیگه داره باهاتون شریکم.
حالا؛؛
نخجیر تفنگی نیست که از استیونس سالم و تکلول اسپانیا یا تک فرانسه بالاتر وایسه و این موضوع واضحه ولی خداییش توی رنج قیمت و کیفیتی که داره تفنگ بدی نیست و میشه با کمی دستکاری ازش ی تک خوب در اورد ؛پس بازم میگم هر تفنگی را با شرایط و قیمت و عمر و سالم بودن خودش بسنجید نه از روی سلیقه شخصی(که در خرید تفنگ بسیار مهمه) و غیرت نسبت به دیگر تفنگها. البته هر سری تولیدشم طبق معمول اجناس ایرانی ی سازی میزنه. Khansariha (290)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - dakotaeshomale - 2016-05-25 11:20 PM

(2016-05-25 05:41 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[

.از یه طرف به دولول بغلشم اعتماد ندارم

من با این جمله ها مشکل دارم وبرام قابل هضم نیست
مگه میشه هیچ تک لولی درحد نخجیر 1 نباشه
مگه میشه به سلاح روس اعتماد نداشت
ایا سلاحهای امریکایی واروپایی وروس از نخجیر1 کمترند
خاک توسرشون
نخجیر 1و2 از لحاظ لول محکمند اما از لحاظ کپ وچفت وبست اصلا وابدا حرفی واسه گفتن ندارن
به سلاحی میشه گفت بهترین که واقعا از هرلحاظ برتر باشه چه ظاهر ( لول کپ قنداق بچه قنداق وسایر اجزا )وچه باطن (کیفیت درپترن وذهرو زدن )

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - kotlas - 2016-05-26 08:54 AM

(2016-05-25 11:20 PM)dakotaeshomale نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-05-25 05:41 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[

.از یه طرف به دولول بغلشم اعتماد ندارم

من با این جمله ها مشکل دارم وبرام قابل هضم نیست
مگه میشه هیچ تک لولی درحد نخجیر 1 نباشه
مگه میشه به سلاح روس اعتماد نداشت
ایا سلاحهای امریکایی واروپایی وروس از نخجیر1 کمترند
خاک توسرشون
نخجیر 1و2 از لحاظ لول محکمند اما از لحاظ کپ وچفت وبست اصلا وابدا حرفی واسه گفتن ندارن
به سلاحی میشه گفت بهترین که واقعا از هرلحاظ برتر باشه چه ظاهر ( لول کپ قنداق بچه قنداق وسایر اجزا )وچه باطن (کیفیت درپترن وذهرو زدن )

دوست خوبم جناب dakotaeshomale شما هم مثل بنده و خیلی از دوستان فقط پست ببین و با لبخند از کنارش رد شو پیش خودت بگو باشه تو راست میگی
خخخخخخخخ Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)
شده داستان طرف دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف !
مگر میشه بایکال حتی بغلش از نخجیر کمتر باشه شما برو ببین همون هایی که میگن بایکال بغل پاکستانی و .... میبینی زیر 9 تا 10 تومن نمیدن ! اگر پاکستانی چرا 10 تومن اگر نیست چرا اینقدر گزافه گویی؟
من خودم نخجیر 2 دارم و بایکال ندارم ولی انصافا بایکال که دیدم و واقعا دور از انصافه کیفیتی رو که دیدم انکار کنم.... آدم باید منصف باشه و تو هر موقعیتی واقعیت بگه ولو من توانایی رسیدن به اون موقعیت نداشته باشم ....