شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mehti - 2016-06-01 09:42 PM

(2016-05-31 11:21 PM)hossinmahmodi.1376 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطور این کارو کرد ؟ یکی ازتعمیرکارها گفتم قبول نکرد

hossin

سلام دوست عزیز.شیراز ایشون یکی از بهترین تعمیرکارهای اسلحه هست و با سابقه طولانی و دستگاه های مختلفی دارند.این کار بسیار ظریف و دقیق از عهده هم ساخته نیست

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - karbakhsh - 2016-06-01 11:13 PM

سلام
کلا دستکاری لول تفنگ و دستگاه چکاننده (مخصوصااااااا لول) کار هر کسی نیست و نمیشه دست هر کسی سپرد. قنداق میشه جبران کرد و لی لول!! Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (214)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - hossinmahmodi.1376 - 2016-06-01 11:20 PM

میشه تراشکار دقیق کنه ولی ممکنه سرب تو لول جمع شه

hossin

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - hossinmahmodi.1376 - 2016-06-03 10:46 PM

(2016-06-01 03:34 PM)shekarchikohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان بنده تازه وارد میباشم درباره سلاح نخجیر یک باید عرض کنم این سلاح واقعا مناصب چارپاره نیست یک روز که با یکی از دوستان رفته بودیم جنگ افزار سازی یه بنده خدایی همین سلاح رو جهت تعویض لوله اورده بود از سر لوله به اندازه 20 سانت ترکیده بود مثل گل پرپر شده بودعلت رو پرسیدیم خندهای کرد وگفت چارپاره زدم که البته جای شکرش باقی بود به خودش صدمه نزده بود دوستانی که دارند دقت کنند کار یه بار میشه امید وارم برای کسی اتفاق نیفته
دوستان با نخجیر یک چارپاره استرلینگ و زوبر و اسلاگ ۱۲ با مدل نیم تسمه زدن مشکلی نداشته ولی سال ساخت نخجیر ها هم به نظرم فرق داره یه سال خوبه یه سال بده ولی بازم چی بگم والا از نخجیر همه چی برمیاد خخخخحح فقط مثل برنج محسن قد کشیده خخخخحح

hossin

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mohammadalipoor - 2016-06-03 10:50 PM

سلام به همه
آقایان من بخوام واس نخجیر یک ثبت نام کنم چند ماه دیگه میتونم با تفنگم شلیک کنم و اینکه من این تفنگو واس هر از گاهی که میریم بیرون کبک بزنم سالی هم 10 20 تا اسلام بزنم به نظر شما نخجیر 1 جوابمو میده
در ضمن قیمت نخجیر 1 الان چنده ارزون باشه

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - hossinmahmodi.1376 - 2016-06-03 10:51 PM

شما نخجیر تمام تسمه ماشه طلایی تمیزش گیر بیاری انگار تانک خریدی عالیه

hossin

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - karbakhsh - 2016-06-04 12:36 AM

جناب میرلوحی توی نخجیر یک استادن و خیلی بالا و پایین کردن تا خریدن. میتونین از ایشون در مورد اینکه کدوم مدل و کدوم سال تولید بدرد کارتون بخوره مشورت بگیرین. برا زدن ساچمه که هیچ فقط برا اسلاگ بیشتر کنکاش کنید. یاحق.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mohammadalipoor - 2016-06-04 12:04 PM

قیمتش چنده با دو یا 1.5 تموم میشه Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mohammadalipoor - 2016-06-04 04:53 PM

(2016-06-04 12:04 PM)mohammadalipoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قیمتش چنده با دو یا 1.5 تموم میشه Khansariha (8)

و یک سوال دیگه چطور میشه تفنگی رو ب صورت دولتی خرید ایا تفنگ هایی که به صورت سهمیه یا دولتی عرضه میشن صفر هستن یا پدرشون...Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - karbakhsh - 2016-06-04 11:39 PM

اولا دولتی فعلا نیست(میگن) ولی اگرم باشه باید با ی فروشنده مجاز اسلحه و مهمات که سهمیه سلاح داره حرف بزنی (اشنا و دوست بهتره یعنی خیلی بهتره) بد قیمتش بپردازی(با احتساب شیرینیش) بعد نوبتتون شد تفنگ بهتون میدن البته اگر مقبول افتد خخخ این مسیر خرید تفنگ دولتیه. حالا شما از فروشگاهها بپرس ببین کدومش سهمیه دارن و میدن. البته 90% میکن نداریم و باید پارتی و اشنا داشته باشی. من حدود 5 سال پیش ی دولول روس برا یکی از دوستان گرفتم (با داشتن شانس و اشنا ) حدود یک میلیون بیشتر پرداختیم. قیمت دولتیش و حقیقیش باید حدود 1,5 باشه. تفنگ دولتی صفره دیگه.