شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mohammadalipoor - 2016-06-05 09:54 PM

مرسی داداش شکر

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - hossinmahmodi.1376 - 2016-06-05 11:16 PM

(2016-05-27 05:01 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله درسته میفرمایید.تفنگ روس رو که واقعا باید روش تعصب داشت ولی این موضوع بیشتر سلیقه ای و تجربی من کاری به نتیجه گیری ندارم.
زمانی که میخواستم تفنگ بخرم اولین بار پیش آقای هاشمی بودم که تک روس آکبند رو میگفت 7 تومن!!!!!!!!!! شهرضا قیمت کردم 5 تومن و
میتونستم بخرم ولی هر کسی بسته به سلیقه و علاقه و منطقه شکاری که میره و .... تفنگ انتخاب میکنه

نظر و سلیقه هر شخصی قابل احترامهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
جناب میرلوحی نخجیر شما پوکه توش گیر نمیکنه چون بر شما تمام تسمه سری اوله پرسیدم و در ضمن یه پترن ازش لطف میکنید تا تفاوت ض با جدیدا مشخص بشه در دقت تیر

hossin

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mirlohi - 2016-06-06 09:08 AM

نه داداش خیلی به ندرت پیش میاد.پترن هم انشالله بعد از اینکه سهمیه رو گرفتم فشنگ پر میکنم و میگیرم.
فعلا فقط فشنگ ایرانی هست که پترنش افتضاحهKhansariha (256)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - MehdiNiyati - 2016-06-06 09:11 AM

حسین آقا این که پوکه توی تفنگ گیر میکنه خیلی هم مربوط به تفنگ نیست توی خیلی از موارد مشکل از قسمت برنجی فشنگ هست تفنگ منم بعضی از پوکه ها رو به سختی در میاره
یه آزمایش بهت میگم بکن نتیجه راحتر میشه بگیری
یه تیر حالا با هر نمره ای رو شلیک کن بعد کمر تفنگ رو بشکن و پوکه رو 90 درجه بچرخونه ببین میتونی با کمی فشار کمر سلاح رو ببندی همین طور 90 درجه 90 درجه بچرخون اگه که نصبتا راحت بسته شد مشکل از خزانه نیست در غیر این صورت یا خزانه سلاح شما گشاد هست یا این که پوکه کش مشکل داره ولی یادت باشه اکثر این ایراد مال جنس نا مرغوب برنجی ته پوکه ها هست

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - shahsavar - 2016-06-06 09:28 AM

من خودم هر مدل خارجی انداختم پوکه یه مقداری باد میکنه و به زور خارج میشه ، ولی ایرانی ها مشکل نداره . برنجی فشنگ های خارجی نرم تره . خزانه نخجیر هم یه مقداری از تفنگ های دیگه گشاد تره که این مشمل پیش میاد .چون فشنگ های خارجی رو با تفنگ های دیگه ، ترک و اروپا و .... تست کردم مشکلی نداشت ، جنس ایرانیه دیگه به جزیات دقت نمیکنن .

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

من که سه سال پیش سهمیه گرفتم ۱/۵۰۰ ، انتظار بیشتری هم نباید داشت . پول یه تفنگ بادی رو دادم دیگه .

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - MehdiNiyati - 2016-06-06 11:50 AM

دقیقا حرف دوستمون درسته در تفنگ من استرلینگ یکم سخت تر در میاد شاهین رو دقت نکردم ولی اکثر پوکه های عقاب رو خیلی خوب پس میده در ضمن این سلاح سلاحی هست که بینهایت بی دقت ساخته شده واگر قطعاتش به دست اسلحه ساز های ماهر بیفته سلاحی هست که به نظرم میتونه با خوب های بازار رغابت کنه ولی با این وضع که الان ساخته میشه نه حرفی برای گفتن نداره

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - barbud - 2016-06-24 02:56 PM

سلام این اسلحه فقط یه استاندارد داره اونم الیاژه لول اون هست که اونم به دلیل بدرد نخور بودن قفل اون با کپ به گندگشیده شده خیلی خوشحالم که سهمیه دولتی این سلاح حذف شدچون وقتی قرارباشه کسی باقیمت ازاد۳۵۰۰بخره امکان داره به سایرمارکها هم فکرکنه هم خریدکنه واین ازفرمانروایی سازندگان این اسلحه وبی احترامی محضشون به مردم کم میکنه

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - MehdiNiyati - 2016-09-09 10:08 AM

بعد از چند وقت که با شکل نچندان زیبای نخجیر سر کردم یواش یواش داره به نتیجه میرسه این دو تا عکس تا یه توضیحات اساسی رو بعدا بدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Azin Mehr - 2016-09-09 12:00 PM

بی صبرانه منتظر توضیحات کاملتون هستیم
فقط لطفا تو روشنایی روز عکس بگیرید تو تصاویر اصلا جزییات کار واضح نیستKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - MehdiNiyati - 2016-09-09 05:29 PM

چشم دوست عزیز به زودی زود عکس های بیشتر و توضیحات کامل تری میزارم