شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - shekarchikoohestan - 2016-09-24 01:59 PM

منم با نظر جناب كاربخش عزيز در مورد قنداق موافقم
چون ديدم كه ميگم
تا حالا اسلحه هاي زيادي تو دست گرفتم و با هاشون تيراندازي كردم و تاثير قنداق مناسب حيلي احسااس ميشه و به نظر من يكي از نامناسبترين قنداق ها مربوط به تفنگ نخجير هست خصوصا نخجير 2
وقتي يه نفر ميخواد سوار ماشين بشه تا صندلي براش مناسب نباشه نميتونه رانندگي كنه
در تيراندازي هم همينجوره تا قنداق مناسب نباشه به هدف زدن و تيراندازي صحيح آسون نيست.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - sadeghhutsan - 2016-09-24 03:45 PM

دوستان سلام.
نخجیر1 دسته دو تروتمیز ادم بتونه گیر بیاره الان چقدره قیمتش با جواز؟Khansariha (48)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - karbakhsh - 2016-09-24 10:12 PM

دوستان روی قدیم و جدیدش خیلی بحث دارن. حدود 3,5 اگه درست یادم مونده باشه دو هفته پیش صحبتش بود ولی مدل و سال تولیدش نفهمیدم چی بود. البته قیمت فروشگاه ولی خرید از دست قانونا بهتر و بصرفه هسته.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - imaniman - 2016-10-20 02:16 AM

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت اساتید محترم یک سوال دارم ، اینکه چرا محافظ ماشه نخجیر 1 برخی سیاه رنگ و برخی هم نقره ایی رنگ و از جنس همانند آلومینیوم هستند ، این دو از لحاظ کیفیت و جنس و قیمت و قدیم و جدید بودن چه تفاوتی باهم دارند ؟
باتشکر

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - MehdiNiyati - 2016-10-20 09:57 AM

نه دوست عزیز جنسش از فولاد هست و اون چیزی که شما میفرمایید مربوط میشه به نوع زاج کاری و این که میفرمایید از روی حفاظ ماشه به سال ساخت سلاح پی برد بعید هست ولی سال ساخت رو فکر کنم از روی شماره سریال سلاح بشه تشخیص داد که من خودم روشش رو بلد نیستم و اگه دوستان بلد هستند آموزش بدن
اما در مورد حفاظ به راحتی با تست یه آهنربای ساده میشه به فولاد بودنش پی برد ولی جنسش از فولاد خشک و شکننده هست و این که در بحث متالوژیکی از چه نوع آلیاژ فولادی استفاده شده نمیدونم ولی با اطمینان میگم که مال من فولاد بود و هست

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mohammadxlx - 2016-11-08 01:02 PM

سلام به همه دوستان.اگه لطف کنید پاسخ بدید ممنون میشم.میخوام بدونم میشه با نخجیر 1چهار پاره شلیک کرد.میدونم خطرناکه ولی فقط در حد دو سه تا شلیکه.ایا با دو یا سه تا شلیک ممکنه اتفاقی بیفته؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - karbakhsh - 2016-11-20 10:01 PM

سلام. یه تک نخجیر دیدم ترک دار و خوش چهره و میگه اک هسته. 4میلیون گفته و ی دونه بدون ریب هم هست صحبت از سه و نیم میکنه که اونم اک هست. سال ساختشون نمیدونم. قیمتها الان در چه حده؟ همینه یا تنده گفتن؟البته کار کرده هم دیدم که کمکی پایینترن. ممنون

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - romin - 2016-11-20 10:08 PM

هفته پیش اسلحه فروشی مجاز شهر بجنورد تمام تسمه اک رو داد 3 میلیون .تمیز بود بدون زدن یک سا چمه . ولی ی مقدار سنگین به نظر م اومد
Khansariha (8)

سلاح شکاری نخجیر 1 - shahsavar - 2016-11-20 10:27 PM

[تصویر: 6eb1eacbe1f888926897e6eaa0ea0699.jpg]

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - hossinmahmodi.1376 - 2016-11-21 01:54 AM

(2016-11-20 10:01 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. یه تک نخجیر دیدم ترک دار و خوش چهره و میگه اک هسته. 4میلیون گفته و ی دونه بدون ریب هم هست صحبت از سه و نیم میکنه که اونم اک هست. سال ساختشون نمیدونم. قیمتها الان در چه حده؟ همینه یا تنده گفتن؟البته کار کرده هم دیدم که کمکی پایینترن. ممنون
بنده تهران یکی سراغ دارم که فقط و فقط کیفیت زاج روی لول ش در اثر روغن زیاد یکم کم رنگ شده و صد تومن خرجشه که موقع خرید قیمت اونو کم میکنه که قیمت آن۲۶۰۰ هستش اگه کسی خواست بنده درخدمتم تهران

hossin