شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - barbud - 2017-01-02 11:53 PM

سلام لق بودن بچه قنداق ارتباطی بالق شدن گپ ولول داره یانه؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - shahsavar - 2017-01-03 12:57 AM

(2017-01-02 11:53 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام لق بودن بچه قنداق ارتباطی بالق شدن گپ ولول داره یانه؟
نه زیاد ،‌ اون بیشتر به خوردگی و تغییر حالت زبانه اصلی ارتباط داره . چون قطعات فولاد آلیاژی یا سخت کاری شده نیستن این مشکل پیش میاد که قابل برطرف شدنه .

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - ROOBAH - 2017-01-03 01:00 PM

سلام دوستان
نخجیر 1 منم همین مشکل لقی بچه قنداق رو داشت . اصلا هم فشنگ قوی و چارپاره و ... باهاش نزده بودم . این اواخر دیگه لقی به حدی رسیده بود که همونطور که استاد کوهنورد فرمودند ، موقع شلیک بچه قنداق از جا کنده میشد و بچه قنداق می موند توی دست چپم و تفنگ هم توی دست راست خخخخخ . بردم دادم برام درستش کردن و مشکلش برطرف شده . اکثر نخجیر ها این مشکلات رو دارند .

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - romin - 2017-01-03 07:57 PM

سلام . برای گرفتن لقی بچه قنداق تمام قفل بچه قنداق که با 3 یا 2 پیچ بسته شده باز کنید و قسمت ترا شیده شده چوب که قفل دا خل اون می شینه رو با یک مقوا با همون شکل ترا شیده پر کنید یک لایه مقوا هم شاید زیاد با شه بسته به لقی . و مجدد قفل بچه قندا ق رو جا بزنید با این کار قفل فا صله زبا نه و قفل تغییر می کند Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - fkh - 2017-01-04 12:05 AM

سلام دوستان.Khansariha (8)
من الان رفتم بچه قنداق تفنگمون رو نگاه کردم.خوشبختانه هیچ لقی نداشت و محکم سرجاش قفل بود.تاحالا هم اصلا نشده موقع شلیک بچه قنداق از جاش دربیاد.
تفنگ دوستان پایین میزنه.ولی از ما برعکسه.بالا میزنه.Khansariha (288)
بنظرم یکی از مشکلات اصلی نخجیر 1 خورده شدن زبانه قفل لوله موقع باز و بسته کردن لوله تفنگ هست.Khansariha (399)
از ما از اون تفنگاس که شانسمون خوب از اب درا امده.دیگه تولیدات وطن اکثرا شانسین.کارکردنش به بخت و اقبال خودتون بستگی داره.Khansariha (230)
در کل ماکه خیلی راضی هستیم.خداهم راضی باشه.Khansariha (219)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - ataei - 2017-01-31 04:46 PM

باسلام خدمت دوستان عزیز

ازقدیم گفتن هرچقدرپول بدی همون قدر آش میخوری

من سال 82 تک لول نخجیر خریدم تا الان هم دارم نسبت به هزینه ای که کردم عالیه خیلی هم باهاش تیر انداختم که سال پیش یه کمی قسمت قنداق به قبضه لقی پیدا کرد که خیابان کمالی آقای مهریزی که واقعا هنرمند هستند خیلی خوب برام درستش کرد .

درخصوص فرمایش دوستان درمورد پایین و بالا زدن اصلا تفنگ من این مشکل رو نداره تیرهاش عالیه من تا شصت متر هم نه به صورت شانسی باهاش تیر انداختم

فاصله دور را خوب میزنه ولی برای هوازنی چون جمع میزنه خیلی مناسب نیست البته با تمرین قلقش دست میاد [/size]

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - zxcvb - 2017-02-10 08:00 PM

سلام دوستان الان قیمت اگبند این سلاح چنده؟؟؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - karbakhsh - 2017-02-10 10:50 PM

سلام. به انجمن خوش امدینKhansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (8) قیمت معمولا یکی نیست ولی قیمتش 3میلیونه حالا کمی بالا پایین. اما ریب دار و قدیمیهاش بالاتره و بسته به فروشنده و خریداره.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - zxcvb - 2017-02-24 01:40 PM

سلام دوستان کسی از قوانین جواز سلاح شکاری کاملا اصلاع داره می خواستم بدونم میشه به نام خانوم ها هم اسلحه جواز خرید

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - shahsavar - 2017-02-24 02:57 PM

(2017-02-24 01:40 PM)zxcvb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی از قوانین جواز سلاح شکاری کاملا اصلاع داره می خواستم بدونم میشه به نام خانوم ها هم اسلحه جواز خرید
بله میشه خرید ، اگه یه ساچمه زن یا گلوله زن به اسم خودتون داشته باشید و بخواین یکی دیگه هم خریداری کنید میتونید به اسم خانومتون جواز بگیرید .

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk