شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - karbakhsh - 2017-02-25 10:51 PM

وقتی گفته میشه هر شخص دیگه جنسیت مهم نیست و خانمها هم میتونن مثل اقاها خرید کنن. البته جای این گفتمانها اینجا نیست و تاپیک سوالات موجوده.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - samer - 2017-04-19 12:36 PM

درود بر دوستان
1-برای تک لول نخجیر آیا قنداق فایبر هست یا نه اگر که وجود داره درمورد کیفیت وقیمت لطفا توضیح بدید
2-هزینه ساخت قنداق ساده بدون نقش و نگار و بدون پیش قنداق چقدر میشه ؟
با سپاس

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - ehsansbs - 2017-04-19 05:54 PM

(2017-04-19 12:36 PM)samer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر دوستان
1-برای تک لول نخجیر آیا قنداق فایبر هست یا نه اگر که وجود داره درمورد کیفیت وقیمت لطفا توضیح بدید
2-هزینه ساخت قنداق ساده بدون نقش و نگار و بدون پیش قنداق چقدر میشه ؟
با سپاس

سلام برا نخجیر قنداق فابریک قیمت کردم ۳۵۰.ولی ساختش رو نمی دونم چقدر درمیاد.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - shahsavar - 2017-04-19 07:50 PM

قنداق ساز داریم تا قنداق ساز . یکی قنداق سفارشی میسازه مثل آذرشهاب 1/500 میگیره یه نفر هم میاد با 500/600 تومن یه قنداق میسازه که زمین تا اسمون فرق داره کیفیت کار .

Sent from my HUAWEI MLA-L11 using Tapatalk

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - کوهنورد - 2017-04-20 11:18 AM

با سلام :
دوستمون کاملا درست میگن ,آدم یا اصلا نسازه و با قنداق فابریکش کنار بیاد یا اگر ساخت یه چیز اساسی بسازه , قنداق خوب هم روی تیراندازی تاثیر داره هم تو فروش تفنگ ,امتیازه . تفنگ با قنداق قشنگ و چشمگیر خیلی بنظر میاد حالا یکمم گرونتر باشه مشتری راغبتره Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - samer - 2017-04-20 12:42 PM

درود بر عزیزان
دوستان نگفتین اطلاعی از این قنداق های فایبرگلاس گلاس دارین یا نه اگه برای نخجیر1 هست چطورن ؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - barbud - 2017-04-20 01:36 PM

سلامsamer جان تولیدی نخجیر که خودش اسلحه رو تولید میکنه قنداقهای چوبیشو توسط چندنفرخراط ونجاردرست میکنه و هیچ دستگاهی برای تولیدقنداق چوبی نداره امروزه تمام کمپانی های تولیداسلحه به وسیله دستگاه قنداق وتولیدمیکنن حتی این دستگاه رو چندتامغازه دربعضی شهرها دارن ،دلیل اینکه قنداقهای تولید نخجیربه همه تفنگای نخجیر نمیخورن همین تولیددستی هست،حالا بااین تفاسیروبه نظرشما نخجیرمیتونه قنداق فایبربزنه ،

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - ehaidari - 2017-05-08 11:01 AM

سلام اساتید و بزرگواران
ممنون میشم من رو راهنمایی کنید
من امروز قیمت کردم از فروشگاه مجاز گفت نو و صفرش از 2 تا 2و نیم هست
-دوستان من هزینه زیاد نمیتونم کنم همین حد میتونم(حد اقل تا سال دیگه)
-قبلا تفنگ نداشتم و فقط دوست دارم تیر اندازی کنم اونم 3 ماهی حد اکثر 10تیر!
-حالا پیشنهاد شما چیه بنظرتون بخرم؟ این که میگن بعد یمدت اجزاش شل میشه و لق میشه بعد چه مدت اینجوری میشه؟ راه حل چیه
-میشه با این نخجیر پرنده و گرازدر صورت لزوم زد؟
-چه تعداد فشنگ چهارپاره یا شماره 1 و 2 زد(تا جایی که مطالعه کردم توی سایتتون چهارپاره یا شماره های پایین قدرت بیشتری دارن ولی گفتن نباید با نخجیر تک لول زد از این فشنگ ها) میشه در ماه باهاش شلیک کرد
-چه فشنگ هایی برای این سلاح استفاده بشه که خوب و سالم بمونه؟
-بنظرتون تا 2 یا 3 سال سالم میمونه اگه مداوم ازش استفاده کنم؟
با تشکر از همه شما

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - fmad - 2017-05-08 02:59 PM

(2017-05-08 11:01 AM)ehaidari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اساتید و بزرگواران
-حالا پیشنهاد شما چیه بنظرتون بخرم؟ این که میگن بعد یمدت اجزاش شل میشه و لق میشه بعد چه مدت اینجوری میشه؟ راه حل چیه
-چه تعداد فشنگ چهارپاره یا شماره 1 و 2 زد(تا جایی که مطالعه کردم توی سایتتون چهارپاره یا شماره های پایین قدرت بیشتری دارن ولی گفتن نباید با نخجیر تک لول زد از این فشنگ ها) میشه در ماه باهاش شلیک کرد
با تشکر از همه شما

با سلام
من نخجیر 1 به مدت 6 سال داشتم ودر حدود 1200 شلیک با تمام شماره ها (به جز چارپاره و اسلاگ) و هیچ مشکلی نداشت و سلاح دور زنی هم می باشد

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - shahsavar - 2017-05-08 04:17 PM

(2017-05-08 11:01 AM)ehaidari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اساتید و بزرگواران
با تشکر از همه شما
سلاح خوبیه در حد خودش . ولی اون قیمتی که بهت دادن قیمت پرت بوده . اکبند داخل کارتن و خشک باشه زیر 3 تومن نیست .

Sent from my HUAWEI MLA-L11 using Tapatalk