شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Huntsman - 2012-03-07 12:55 PM

(2012-03-07 12:48 PM)sorooshsaharfekr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بالاخره نگفتید باید چیکار کنم؟

برو اسلحه فروشی های مجاز واقع در استان محل سکونتت و بگو تفنگ سهمیه دولتی نخجیر 1 میخوام , اگه داشتن بهت میدن . اگر هم آزاد خواستی آزادش همه جا هست .

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - sorooshsaharfekr - 2012-03-07 01:28 PM

قربون دستت خیلی آقاییKhansariha (219)من خودمم به فکر خرید یه ساچمه زنیم الان پول ندارم اگه بتونم یه دولول میگیرم این برای عمومه

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - choliche - 2012-03-07 01:32 PM

(2012-03-07 01:28 PM)sorooshsaharfekr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قربون دستت خیلی آقاییKhansariha (219)من خودمم به فکر خرید یه ساچمه زنیم الان پول ندارم اگه بتونم یه دولول میگیرم این برای عمومه

دوست عزيز به عموت بگو پولشو دور نريزه

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - sorooshsaharfekr - 2012-03-07 02:35 PM

چشم بهش گفتم ولی نخجیر فوقش مثل چینی تو تفنگ بادی هاست شما نمیتونی با چینی بری شکار؟نخجیر هم مثل اول باید قلقش بیاد دستتKhansariha (214)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - snipshooter - 2012-03-07 09:18 PM

(2012-03-07 02:35 PM)sorooshsaharfekr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چشم بهش گفتم ولی نخجیر فوقش مثل چینی تو تفنگ بادی هاست شما نمیتونی با چینی بری شکار؟نخجیر هم مثل اول باید قلقش بیاد دستتKhansariha (214)

راس میگی
یادش بخیر وقتی راهنمایی بودم با یه بادی چینی و یه چنگ ساچمه میرفتم کوچه با یه پلاستیک پر گنجیشک و کفتر و قمری میومدم خونه . بعد خدا بیامرز مادر بزرگم تمیزشون میکرد و کباب و .....

چه خاطراتی بود
یه مدرسه شبانه روزی هم بود با سقف شیرونی که از نگهبانش خیلی کتک خوردم . کبوترایی که زیر شیرونی بودنو میزدم بعد از دیوار میرفتم تو مدرسه بیارمشون می گرفتم . بنده خدا بهشون دون میداد.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - smails - 2012-03-11 10:47 AM

با سلام به دوستان.من داخل این موضوع دیدم که همه دوستان می گن که نخجیر 1 از تفنگ تک لول ترک بهتر هست.اقا من یه تفنگ تک لول ترک دارم و چند مدت پیش با یکی از اقوام که تفنگ نخجیر1 داره رفتیم برای مقایسه. اقا اصلا قابل مقایسه نیست از همه لحاظ تفنگ تک لول ترک بهتر از نخجیر بود.هم از لحاظ وزن سلاح هم از لحاظ لگد سلاح و البته دور زدن که به گفته بسیاری از دوستان تفنگ نخجیر1 دورزن هست.اقا هر کی تفنگ نخجیر1 داره می تونه با تفنگ ترک من مقایسه کنه ببینه کدام یک بهتر هست.در ضمن اینهارو به خاطر اینکه تفنگ مال خودم هست نمی گم می تو نید مقایسه کنید.یا علی

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - aghajoon - 2012-03-11 11:00 AM

(2012-03-11 10:47 AM)smails نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به دوستان.من داخل این موضوع دیدم که همه دوستان می گن که نخجیر 1 از تفنگ تک لول ترک بهتر هست.اقا من یه تفنگ تک لول ترک دارم و چند مدت پیش با یکی از اقوام که تفنگ نخجیر1 داره رفتیم برای مقایسه. اقا اصلا قابل مقایسه نیست از همه لحاظ تفنگ تک لول ترک بهتر از نخجیر بود.هم از لحاظ وزن سلاح هم از لحاظ لگد سلاح و البته دور زدن که به گفته بسیاری از دوستان تفنگ نخجیر1 دورزن هست.اقا هر کی تفنگ نخجیر1 داره می تونه با تفنگ ترک من مقایسه کنه ببینه کدام یک بهتر هست.در ضمن اینهارو به خاطر اینکه تفنگ مال خودم هست نمی گم می تو نید مقایسه کنید.یا علی

سلام دوست عزیز
من هم با شما موافقم ، شما پست 104 توی صفحه زیر را بخونید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی تک لول ترک شما دو عقاب بود؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - royal - 2012-03-11 11:11 AM

بله منم کاملا موافقم تک لول ترک اونم از نوع دو عقابه خیلی از نخجیر 1 بهتره از هر لحاظ منم با تک لول ترک تیر انداختم واقعا عالیه Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - smails - 2012-03-11 01:07 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان این عکس تفنگ من هست که در موضعاتی داخل این سایت عکسشو گذاشته بودم خیلی وقت نیست که خریدم اما ازش راضی هستم اما من نمی دونم که این تفنگ چی از نخجیر1 کمتر دارد که بعضی از دوستان می گن که نخجیر1 از تفنگ ترک بهتر است

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - royal - 2012-03-11 01:59 PM

دوست عزیز مطمن باش این تفنگ شما می ارزه به 100 تا نخجیر راستی خوراک چارپاره زدن Khansariha (8)