شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - choliche - 2012-03-11 02:00 PM

(2012-03-11 01:07 PM)smails نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان این عکس تفنگ من هست که در موضعاتی داخل این سایت عکسشو گذاشته بودم خیلی وقت نیست که خریدم اما ازش راضی هستم اما من نمی دونم که این تفنگ چی از نخجیر1 کمتر دارد که بعضی از دوستان می گن که نخجیر1 از تفنگ ترک بهتر است

دوست عزيز احتمالا اين تفنگ سار سيلماز باشه تنها عيب اونم سبكي زياد اونه كه هم اگد زيادي داره هم دقت تير اندازي رو پايين مياره من خودم دل خوشي از اين نخجير ندارم اما محاسنشو نسبت به اين تفنگ برات مي گم
1- مسلح شدن خودكار
2 - چوك بالا وجمع زن
3- وزن زياد و عدم لگد زياد( عيب هم است)
4- داشتن ضامن

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - royal - 2012-03-11 02:17 PM

دوست عزیز اولا تفنگ های چقماقی امنیتون خیلی بالا تری دوما این جمع زدن نهایتا تا 30 یا 40 متری که اونم برای یه تفنگ با لول 81 و با اون وزن افتضاحش هیچ حسنی نیست و پترن اون اصلا خوب نیست این تفنگ لول اون از بهترین الیاژ ساخته شده و برای چارپاره و اسلاگ هیچ مشکلی نداره و وزنشم خیلی متعادل هست Khansariha (214)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - smails - 2012-03-11 04:59 PM

دوستان من با این تفنگ هر نوع چهارپاره ای رو شلیک کردم در ضمن لگد زیادی هم که دوستان می گن نداره و وزن اون هم انگار هیچ چیزی همراه ادم نیست و برای مسافت های طولانی در شکار بسیار عالی هست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شرمنده دوستان یه چیز یادم رفت دوستان کسی از این نوشته که بر روی تفنگ من هست اطلاعاتی نداره اخه خودم نمی دونم چه هست.دوستان به نظر شما مارک سلاح نیست و می خواستم بدونم ساخت چه شرکتی هست.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - 300WSM - 2012-03-11 05:15 PM

مثلا خواسته بگه ساخت بلژیکه.Khansariha (290)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - smails - 2012-03-11 06:36 PM

یعنی شما می گید این نوشته الکی روی تفنگ حک شده است.من می خواستم بدونم تفنگم ساخت چه شرکتی هست.اگر دوستان اطلاعاتی دارند لطف کنند این اطلاعاتو در اختیار من هم قرار بدن

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - choliche - 2012-03-11 06:52 PM

(2012-03-11 02:17 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز اولا تفنگ های چقماقی امنیتون خیلی بالا تری دوما این جمع زدن نهایتا تا 30 یا 40 متری که اونم برای یه تفنگ با لول 81 و با اون وزن افتضاحش هیچ حسنی نیست و پترن اون اصلا خوب نیست این تفنگ لول اون از بهترین الیاژ ساخته شده و برای چارپاره و اسلاگ هیچ مشکلی نداره و وزنشم خیلی متعادل هست Khansariha (214)

سلام
در جوابتون بايد عرض كنم من كه گفتم خودم از اين نخجير بيزارم اما شايد اقراق نباشه كه بگم 30 تا از اينا اومدن زير دست من و همه رو امتحان كردم من از روي تعصب روي مارك خاصي نگفتم و واقعيتو گفتم در ضمن نوع آلياژ تفنگ ايراني در حد بالايي است اگه شك دار ي از يه مهندسه متالوژي سوال كن اگه ميخاي در مورد خوب يا بد بودن بحث كني علمي بگو هر دوي اينا هم عيب دارند هم حسن و نميشه بگيم اين بهتره يا اون
(2012-03-11 04:59 PM)smails نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من با این تفنگ هر نوع چهارپاره ای رو شلیک کردم در ضمن لگد زیادی هم که دوستان می گن نداره و وزن اون هم انگار هیچ چیزی همراه ادم نیست و برای مسافت های طولانی در شکار بسیار عالی هست.

شرمنده دوستان یه چیز یادم رفت دوستان کسی از این نوشته که بر روی تفنگ من هست اطلاعاتی نداره اخه خودم نمی دونم چه هست.دوستان به نظر شما مارک سلاح نیست و می خواستم بدونم ساخت چه شرکتی هست.

دوست عزيز
اين اسم تفنگته اسم شركت سازنده تفنگت بايد رو لول نوشته باشه اگه هست اونو بفرست مثلا شركت كرال تازه 5تيري زده كه اسمش كنز اما رو رو لولش كرال نوشته

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - royal - 2012-03-11 07:07 PM

دوست عزیز تفنگ ترک خیلی از نخجیر بهتره قنداق تفنگ افتضاح وز ن افتضاح سیستم چکاننده فاجعه پترن در حد تیم ملی من نکته مثبتی نمیبینم و این تفنگ ترک این مشکلات رو ندارهKhansariha (219)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - smails - 2012-03-11 09:35 PM

روی لوله تفنگ این نوشته شدهcal 12 demichoke و دیگه چیز دیگه ای نوشته نشده.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - kavehatm - 2012-03-14 07:14 PM

اين تفنگ نخجير 1 دفترچه راهنما يا چيزي با اين عنوان داره ؟
لطفا اگه كسي از دوستان فايلش رو داره براي مطالعه قرار بده . ممنون .

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - sorooshsaharfekr - 2012-03-22 09:44 PM

رفقا مییشه با نخجیر تک گلوله زد؟