شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - royal - 2012-04-14 10:08 PM

دوستان واقعا عصبانیت من از اینه که میان برند هایی که در کل دنیا مطرح هست مثل برونینگ و فاب ارم و حتی بسیاری برند ها رو مقایسه میکنن اونم میگن اینا از نخجیر بدتر هم هستن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ادم شاخ در میاره ملیون ها ادم دارن تو دنیا از این برندها استفاده میکنن وبدون کوچکترین مشکلی ولی الن دارن اونا رو زیر سوال میبرن !!!!!!!!!!!!!! واقعا من هنگ کردم که چطوری این چیزی اصلا مطرح میشه ما همین کار و میکنیم که چندین ساله داریم تو زمینه تفنگ شکاری و خودرو در جا میزنیم تا کی میخایم سر خودمونو کلاه بزاریم !!!! تا کی Khansariha (290)Khansariha (367)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - choliche - 2012-04-14 10:32 PM

دوستان تك لول نخجير از تك لول ترك خيلي بهتره مخصوصادو عقاب

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - NEMESIS - 2012-04-14 10:45 PM

در کل هر اسلحه ای نسبت به نمونه های مشابه خودش یک سری معایب و یک سری برتری داره...

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Hunter - 2012-04-14 10:55 PM

(2012-04-14 10:32 PM)choliche نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تك لول نخجير از تك لول ترك خيلي بهتره مخصوصادو عقاب

دوست عزیز و بزرگوار سلامKhansariha (8)

این صحبتتون که فرمودید تکلول نخجیر از ترک دو عقاب(هوگلو) خیلی بهتره را اصلا قبول ندارم ......

توی دنیا همه شرکت هوگلو را قبول دارن و این برند در رقابت با برندهای معروفی مثه برتا و برونینگ و سنتتین و..... است.

تفنگی بسیار خوش دست که توانایی زدن انواع چهارپاره و اسلاگ را دارد و همچنین الگوی پخش عالی به همراه لوله با فناوری بالا و همچنین کپ و لول یک تیکه میباشد و این اسلحه توانایی خم شدن تا 180 درجه را داراست....

تاپیک دوعقاب ترکیه را مطالعه کنید تا از کم و کیف این سلاح با خبر بشید.......

من منکر این نمیشم تکلول نخجیر لوله ی پرزهری داره ولی خب معایب زیادی هم داره که بیشتر این قضیه به این برمیگرده که اسلحه و مهمات سازی کشور ما دولتیه و به فکر رقابت و کیفیت نیست!!!!

نمیخواستم توی بحثه دوستان دخالت کنم و بیشتر ترجیح میدادم خواننده باشم ولی این حرفتون واسم گرون تموم شدKhansariha (214)

موفق باشید

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - royal - 2012-04-15 02:37 AM

بله دوستان میبینم که واقعا اینجا تبدیل شده به حرف به کرسی نشوندن اخه اصلا میشه تک لول دوعقابه با قدمت بالای 25 سال کار بدون مشکل رو با یه چوب صدا دار به اسم نخجیر مقایسه کرد دوستان یه مقدار رو اظهار نظراتتون دقت کنید Khansariha (214)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - aghajoon - 2012-04-15 08:20 AM

(2012-04-14 06:33 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز بعضی مقایسه ها درست نیست.
من هم با تک لول ترک شلیک کردم هم با نخجیر 1 ،تک لول ترک چوک نداره و باهاش به راحتی میشه تک گلوله زد ،لگدش هم زیاده اما بالای 40 متر دیگه به درد نمیخوره چون اونقدر پترنش بازه که حد نداره .نخجیر برعکسه فول چوک هست و نباید باهاش تک گلوله زد ربطی هم به جنس و آلیاژ نداره چون سر لوله از ابتدای لوله تنگ تره و یه رابطه کاملا منطقی هست.شما یه تک گلوله را بندازی تو لوله نخجیر وسطای لوله گیر میکنه و از اون طرف نمیفته بیرون.
دوستان اگر با برونینگ فول چوک هم تک گلوله بزنید با مشکل بر میخوره.
در خصوص کپ اسلحه هم من تا الان مشکلی ازش ندیدم بسیار خوب و بدون هیچ لقی بسته میشه .
بنده بازم عرض میکنم با 1 میلیون بهترین اسلحه ساچمه زنی که جوابگوی نیاز شما باشه چیزی نیست جز نخجیر 1 .Khansariha (8)
سلام آقا جلال.
من نمیدونم شما با چه نوع تک لول ترک تیر انداختید ولی تک لول ترک دو عقاب اتفاقا فول چوک است و بسیار بسیار جمع زن و با این وجود توانایی شلیک انواع چهارپاره و اسلاگ را هم دارد و شما میتونید این موضوع را از دوستانی که این اسلحه را داشتند بپرسید ، مثل مسیح و saeedat44 . تنها عیبی که میشه از این تفنگ گرفت اینه که بیش از حد جمع زنه و مثلا به درد هوازنی نمیخوره ولی تا دلت میخواهد باهاش چاهارپاره و اسلاگ و فشنگ مگنوم بزن ، آخ نمیگه.
دلیل اینکه چرا با وجود فول چوک بودنش میشه باهاش چهارپاره و اسلاگ زد را دوست خوبمون آقای کوهنورد توی این صفحه کاملا توضیح دادند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیمت این سلاح هم در بازار از 1 ملیون شروع میشه تا 2 ولی اگه بگردید یه سالمش را با قیمت حدود 1.5 میتوانید پیدا کنید ( چند وقت پیش یکی به این قیمت دیدم) ، حالا با این اوصاف به نظر دوستان باز هم خرید یک نخجیر دولتی به قیمت 1.2 منطقی است ؟

از دوستانی که به نخجیر 1 دسترسی دارند خواهش میکنم یه پترن استاندارد (مثل این پترنی که این دوستمون دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قرار دادند ) از تفنگشون بگیرند و نتیجه را بگذارند تا بهتر بتوان تصمیم گیری کرد.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - میثم کماسایی - 2012-04-15 08:37 AM

آقاجون عزیز قیمت دولتی 1200?!

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mohajr - 2012-04-15 09:11 AM

نه نخجیر دولتی 1200 نیست قیمت ازادش 1200 هست .
دیگه نمیاد از 600 بره 1200
حالا شاید هم اینجوری شده و ما خبر نداریم

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - aghajoon - 2012-04-15 09:46 AM

بله عزیزان ، قیمت نخجیر 1 دولتی از 500 تومن در سال 90 شده1150در سال 91.

ارسال 266 صفحه زیر را ملاحضه کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و همچنین میتوانید این صفحه را ببینید و برای اطمینان با فروشنده تماس بگیرید

البته اینطوری که گفته میشه یکسری تغیرات روش انجام شده و مثلا کیفیتش بیشتر شده ولی آخه مگه چیکار کردند که قیمتش از 2 برابر هم بیشتر بشه ؟؟؟؟؟؟؟

اگه قیمت نخجیر هنوز همون 500 بود که خیلی عالی بود چون انصافا با 500 تومن یک تفنگ بادی خوب هم نمیشه خرید ولی حالا دیگه ..............

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mohajr - 2012-04-15 09:57 AM

من که سئوال کردم میگفتن 600
اینم از شانس ماست دیگه هر وقت بخواهیم یه تفنگ بگیریم اینجوری میشه .