شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mohajr - 2012-04-16 09:28 AM

سلام دیروز رفتم یه پرسوجویی بکنم ببینم که قیمت ها چه طوری شده که همه جا گفتن دو برابر وشاید سال دیگه گرون تر هم بشن .

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - royal - 2012-04-16 01:03 PM

دوستان کسی نمیگه نخجیر بده منم میگم خوبه ولی من از این ناراحتم که میان با بهترین برند های دنیا که بیشتر از 40 یا 50 ساله دارن تفنگ میسازن اونو مقایسه میکنن و در مواردی میگن نخجیر از اونا سر تره !!!!!!!!!!! برند هایی مثل برونینگ و موسنبرگ و فاب ارم و .... اینا همشون بهترین های دنیا هستن

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - choliche - 2012-04-16 04:11 PM

دوستان بهتره اين مقايسه تموم بشه و خواهش دارم دوستاني كه تجربه استفاده از اين سلاح رو دارند بي هيچ طرفداري ارائه كنن تا دوستاني كه ميخوان تو خريد سلاح انتخاب كنند با واقعيات روبه رو شوند ونه شنيدها و صحبتهاي كه بدون تجربه ارائه ميشه پس دوستان عزيز از اين پس نخجيرو با خودش مقايسه كنيد وتركم در جاي خودش و فكر كنم هيچ سلاحي به هيچ سلاح ديگه ربطي نداشته باشه

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - royal - 2012-04-16 07:59 PM

خب کاملا موافقم و امیدوارم خودتون هم رعایت کنید که نخجیر رو با برند های معروف دنیا مقایسه میکردید Khansariha (367)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - sir.ali - 2012-04-27 01:16 PM

با سلام
یه نخجیر یک تمیز هست میگه 1.400 مدلی که رو لولش تسمه داره.

نظر دوستان چیه ؟ قیمت ها خیلی بالاتر از این صحبت هاست که تو تاپیک داره بحث میشه .
من یک و دو در حد نو رو به ترتیب تو 1600 ، 1650 و 2150 تا 2200 سراغ گرفتم .

Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - HOSSEINDM - 2012-04-27 11:46 PM

دوست عزیز من از یه فروشنده شنیدم که قرار هست برج 4 به بعد سلاح سهمیه ای مخصوصا نخجیر 1 بدن.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mazi - 2012-04-28 12:09 AM

دوست عزیز منم سراغ گرفتم میگن برج 3 یا 4 توزیع میشه سهمیه ای

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - SHADMEHR - 2012-05-14 02:57 PM

دوستان سلام
در مورد برند های مختلف گذشته از نوع متریال مصرفی و خوشتراش بودن اسلحه و استحکام آن با هر تفنگ باید تیراندازی کرد و با توجه به نوع استفاده و منظور تیرانداز در مورد آن اظهار نظر کرد. بعنوان مثال برند برونینگ با تمام معروفیت اگر دارای چوک 1/2 یا سیلندر باشد برای شکار پرندگان دور پرواز مناسب نیست شاید نخجیر 1 با چوک فول بسیار بهتر جواب دهد. Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - smails - 2012-05-28 11:16 AM

با سلام.دوستان پسر عموي من 3 ساله يه نخجير 1 داره و تا الان هم هيچ مشكلي نداشته اما چند روز پيش كه با هم رفتيم بيرون متوجه شديم كه بعد از شليك فشنگ به اندازه يه مو لوله از كپ يا همون پيشوني سلاح فاصله ميگيره در ضمن لوله تفنگ هم لقي نداره و موقعي كه فشنگ شليك نشده داخلش مي زاري هيچ فاصله اي نداره به نظر شما مشكلي هست.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - choliche - 2012-05-28 04:31 PM

(2012-05-28 11:16 AM)smails نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.دوستان پسر عموي من 3 ساله يه نخجير 1 داره و تا الان هم هيچ مشكلي نداشته اما چند روز پيش كه با هم رفتيم بيرون متوجه شديم كه بعد از شليك فشنگ به اندازه يه مو لوله از كپ يا همون پيشوني سلاح فاصله ميگيره در ضمن لوله تفنگ هم لقي نداره و موقعي كه فشنگ شليك نشده داخلش مي زاري هيچ فاصله اي نداره به نظر شما مشكلي هست.

دوست گرامی تفنگ مشکلی نداره قفل سلاح یکم کوتاهه لولو در بیار با چکش رو قفل جلوی که به شکل انگشت خمیده است چندتا ضربه آروم بزن تا دهنش یکم تنگ تر بشه تا مشکلت حل بشه فقط به اندازه 5/ میل کمتر خدا یارت اخوی