شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Shams - 2012-06-09 06:45 PM

نمي دونم چرا خيلي ها مي خوان با ارزون ترين تفنگ بازار سخت ترين شليك را داشته باشند (تك گلوله ) تفنگ نخجير ٣ رو با نخجير ١ عوضي گرفته اند٠

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - saedaz - 2012-06-09 11:07 PM

سلام بنده یه نخچیردولتی دارم درکل ازشم راضیم باورتون نمیشه به جرات میگم درمقایسه با دولول بقل روس هم دقیقتر میزنه هم برد بیشتر من اینو هم درهدف هوایی (((هوازنی بشقاب)) امتحان کردم هم رویزمین

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - royal - 2012-06-09 11:27 PM

دوست عزیز مطمن باش هرگز نخجیر به پای طراحی عالی و استحکام و دوام دولول بغل روس و در کل سلاح های روسی نمیرسه

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - smails - 2012-06-09 11:41 PM

دوست عزيز دولول بغل روس يكي از بهترين تفنگ ها هست البته مي گن كه كيفيتش يكم از قديميتر هاش اوده پايين تر اما نه تا اون اندازه كه نخجير1 از اون بهتر باشه.البته در اينكه نخجير1 دور زن هست شكي نيست.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - choliche - 2012-06-10 12:08 PM

کاش من هم به جای این نخجیر خوب یدونه از این دو لولهای بغل بد روسی داشتم

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - smails - 2012-06-10 02:11 PM

(2012-06-10 12:08 PM)choliche نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاش من هم به جای این نخجیر خوب یدونه از این دو لولهای بغل بد روسی داشتم
براي چي دوست عزيز مگه ازش راضي نيستي يكيشو باباي ما داره بد تفنگي هم نيست كاشكي يه نيم كيلو وزنش كمتر بود.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - siro - 2012-06-10 04:20 PM

با اجازه اساتید سایت فکر کنم مقایسه کردن این دو تا تفنگ کار صحیحی نباشه .اون دوستی که گفته. بود نخجیر من دور تر میزنه این به خاطر کیفیت سلاح نیست بلکه به خاطر دهانه ی لول شما و فول چوک بودن اونه در حالی که روس بغل نیم چوکه و به عقیده ی من برای زدن فشنگ های شارژ بالا استفاده میشه.اما از حق نگذریم نخجیر هم تفنگ خوبی هست و خیلی عالی دورو میزنه ولی نسبت به همراش بسیار سنگینه که امیدوارم این مشکلات حل بشه.یا علی

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - choliche - 2012-06-10 07:28 PM

(2012-06-10 02:11 PM)smails نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-06-10 12:08 PM)choliche نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
براي چي دوست عزيز مگه ازش راضي نيستي يكيشو باباي ما داره بد تفنگي هم نيست كاشكي يه نيم كيلو وزنش كمتر بود.

فقط از لولش نمیشه ایراد گرفت قبلن هم گفتم غیر لولش بقیش افتضاحه

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mehrdadi - 2012-06-10 08:04 PM

دوستانی که نخجیر 1 دارند اگه یه زحمتی بکشند لولش را اندازه بگیرن ببینم چند سانته . من نخجیر 2 رو اندازه گرفتم 70 سانت بود میخوام ببینم آیا لول دو تاشون یه اندازیه یا نه

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - saedaz - 2012-06-10 09:32 PM

بازم سلام منظورمن ازمقایسه نخچیر1 ودلدل روس به تناسبی که عرض میکنم هست
1.من نخچیرودولتی گرفتم حدودا600 درصورتی که دوستم روسو گرفته 2300 پس حدودا4 برابر من پول داد ه
2. اگرازشخصی بپرسی ماشین زتنتیا بهتره یا پراید قطعا میگه زانتیا ولی من میکم پراید حالا چرا(البته ناگفته نمونه خودمکم زانتیا دلرم)
به این خاطرکه من میام تمام معیارهارو باهم مقایسه میکنم وبعد بهش نمره میدم واون معیار ها کم مصرفی قیمت مناسب واصتحلاک کم و........... هست
پس نظر مقایسه من درمورد 2تا تفنگ این بوده
من میکم نسبت به قیمت اون ومشخصات خوبی که داره مثل لوله فوقالعاده وفول چکیش وهمچنین دقت خوبش پس از روس بهتره
معیار من این بوده والا قطعا هرچه پول بدی بیشتر اش میخوری
هدفم از بیان این مسیله اختلاف بین عزیزان شکارچی واساتیدم نبوده فقط این یه معیار شخصی هست من مخلص همه دوستانم
البته ببخشید یکم غلط نوشتم چون هم تندنوشتم هم عجله داشتم