شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - siro - 2012-07-31 01:34 PM

من باهاشون کار کردم تو.منطقه ما معروف به نخجیر ترکه ای هستش استحکامی خیلی بیشتر از نخجیر های جدید و.من باهاش چهار پاره هم شلیک کردم که صاحبش هم قبلش خیلی شلیک کرده بود و مشکلی نداشت...اگه قیمت خوبی میده انتخاب خوبیه..ولی در حد تک آمریکا رو چرت گفته....

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - amirjoon - 2012-07-31 01:40 PM

(2012-07-31 01:27 PM)bestpesar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همگی

دوستان اگر کسی اطلاعات یا تجربه ای از نخجیر 1 سری اولی ها (که تسمه روی لول داشتن) داره لطفا بیان کنه
من یدونش رو تو یه اسلحه فروشی پیدا کردم , فروشنده اینقدر تعریفش میداد : که این نخجیر سری اولی ها عالی میزنه و در حد تک آمریکایی است و ..... , مارم انداخت تو فکرش

آیا الگوی پخشش با نخجیر 1 جدیدا فرق میکنه ؟

راسته میگن این قدیمیاش لولشون از خارج وارد شده (به نقل از اسلحه فروش) ؟

در کل نظرتون برا خریدش به قیمت آزاد چیه ؟ ( تفنگه هم در حد نو هست گویا تا الان تو ویترین خونه صاحبش بوده )
چند گفته؟ منبته يا ساده؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Huntsman - 2012-07-31 01:48 PM

2 تومن ولی فکر کنم تا 200 راه برا تخفیف داره
منبت یا سادش رو نپرسیدم

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - amirjoon - 2012-07-31 01:56 PM

(2012-07-31 01:48 PM)bestpesar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
2 تومن ولی فکر کنم تا 200 راه برا تخفیف داره
منبت یا سادش رو نپرسیدم

خيلي بالا گفته!!! چون با اين قيمت ميشه نخجير2 آزاد گرفت!!!Khansariha (367)
به نظر من كه از فكر خريدش بريد بيرون...

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - dieselpower - 2012-07-31 03:24 PM

همین الان اصفهان هست 1.5 تازه یه 100 هم حتما جای تخفیف داره

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - sir.ali - 2012-07-31 03:55 PM

قیمت اسلحه دولتی و آزاد بالا رفته ، چند روز پیش من قیمت گرفتم .
نخجیر 1 آزاد الان دورو بره 2 تومن هست.
تسمه داراش خوبن ولی بدون تسمه هاش هم عالیه .
به نظر من تسمه داراش کمی سنگین تره . ولی دوست عزیزی که سوال کرده بودن ، فرقی بین تسمه دار و بدون تسمه نیست ، هردو محکم و دقیق هستن. اینطور نیست که بدون تسمه ضعیف تر باشه . الگوی پخش هم من توی 30 متری گرفتم ، دقیقا فرم گلوله زنی هدف گیری می کردم ، یعنی مگسک زیر مرکز هدف کامل دایره میزد کل هدف رو .

یا حق

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - poyajoon - 2012-08-04 09:06 PM

سلام choliche
ممنون از راهنماییت رفتم دادم درستش کرد .پایه هاش شکسته بود که صدوبیست هزارتومن برام اب خورد.Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - choliche - 2012-08-04 10:39 PM

دوست عريز بسيار گرون ازت گرفته بچه كجاي برام پستش ميكردي تا با 2 تومن برات درستش ميكردم

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - HALFMAN2010 - 2012-08-05 12:11 AM

دوستان من سلاح نخجیر یک رو تقریبا از 8 سال پیش هر سال یکی برای اقوام میگیریم
بهترین مدل همونه که بالای لولش تسمه هست و بسیار تفنگ های دورزنی هستن و حتی از اسپانیایی و آمریکایی هم بهترن
پارسال و امسال دوتا طرح جدید وارد بازار شده که بسیار بیکیفیت هست
یکی امسال گرفتیم 900 و تا حالا نزدیک 200 هزار تومن خرج دستگاه چکاننده و پوکه پرانش کردیم ولی هنوز درست نشده

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - poyajoon - 2012-08-08 08:41 PM

(2012-08-04 10:39 PM)choliche نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عريز بسيار گرون ازت گرفته بچه كجاي برام پستش ميكردي تا با 2 تومن برات درستش ميكردم

سلام بچه تویسرکان هستم ولی بردم کرمانشاه پیش اقای خاک ریزی که در غرب کشور حرف اول در تعمیر اسلحه میزند