شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Shatur - 2012-08-26 01:16 AM

بلاخره كه ميدن اين 1 2 ماه هم روش بهتر از اينكه دست دوم بخريم_ ولي تا قيمت جديد تصويب نشه مطمئنم كه نميدن چون حداقل رو ظاهر سلاح كار كردن اگه مسئولين رد بالا قيمت تصويب نكنن اينا هم 1000تا دليل و بهانه ميارن كه سلاح ندن تا تصويب بشه.با همين تاخيرشون تا حالا كلي قيمتا ازاد رفته بالا.شايدم سياستشونه

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - royal - 2012-08-26 10:16 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا بگی بهتره Khansariha (290)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Shatur - 2012-08-26 11:47 PM

اونجا كه همه دنبال دوربين و فنر و واشرپيستون و گيربكس واسه تفنگ بادي هستن

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - هادی - 2012-08-27 01:06 AM

چند تا میخوای دوست عزیز

تک لول نخجیر تیر خوب و دوری میزنه ولی ایمنی و جنس اصلا

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Nevada - 2012-08-27 07:31 PM

برادرا من تاریخ کلاس تیراندازیم 7/6/91 هست.به نظرتون اونجا هم تعطیله؟؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - حسین - 2012-08-27 08:14 PM

با سلام به همه دوستان من دنبال یه تک لول هستم و ساکن تهران

میخواستم بدونم اصلا دولتی میدن یا من برم یه آزاد بخرم
آزادش چنده دولتی چنده؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - bycal - 2012-08-27 10:11 PM

(2012-08-27 08:14 PM)HoseinHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به همه دوستان من دنبال یه تک لول هستم و ساکن تهران

میخواستم بدونم اصلا دولتی میدن یا من برم یه آزاد بخرم
آزادش چنده دولتی چنده؟
دوست عزيز
هر اسلحه فروش سهميه داره كه از همون دوست و اشناهاش اضافه نيست البته معمولا
اما قيمت ها در همين ارسال هاي قبلي دوستان كامل و جامع هست:ارسال315و.....زحمت بكشيد يه نگاه بكنين
اگه دنبال تك لول هستيد و اولين خريد اسلحه تون هست توصيه ميكنم همه انجمن هاي سلاح تك لول رو بخونيد و بعد بنا به نيازتون يكي تميز و حتي الامكان نو بخريد و دنبال دولتي هم نباشيد .
اميدوارم با توجه به اينكه تهران هستيد هر چه زودتر خريدتون رو انجام بدين چون هر روز شاهد بالا رفتن قيمت ها هستيم
حق نگهدارتون

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Shatur - 2012-08-27 10:14 PM

من امروز نخجير2 در حد نو_با قنداق عكس سر اردك و يه سگ و يه پرنده در حال پرواز كه خيلي با كيفيت حك شده بودن رو كل قنداق خريدم 2800 .قيمتا اينجا به شدت داره ميره بالا.البته تهران و اصفهان خيلي ارزونتره .اكه همينجور ارزون بمونه
من شك دارم كه قنداق فابريك باشه:دوستان نخجير2 با همجين قنداقي ديدن؟فابريكه؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Shatur - 2012-08-27 11:21 PM

قنداق و بجه قنداق به رنگ قهوه اي كمرنگ مايل به زرد_رو قنداق 4تا تصوير بود و يه نوشته فكر كنم GL002بود_تصويرا به حدي با كيفيت بودن كه من به شك افتادم كه نخجير همجين قنداقي فابريك زده باشه_اكه از دوستان اطلاعي دارند در مورد اين قنداق ممنون ميشم ما رو هم در جريان بزارن

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - royal - 2012-08-27 11:22 PM

خب دوست عزیز یه عکس ازش بزار تا ببینیم چجوریه؟؟؟