شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - berno - 2012-09-30 11:05 AM

با سلام دوست گرامی ایراد تفنگ شما احتمالا گشادی کپ هستش که پس از شلیک منجر به باد کردن برنجی پوکه میشود برای حصول اطمینان پوکه پس از شلیک را با فشنگ شلیک نشده مقایسه کنید در ان صورت اگر پوکه باد کرده باشه کاملا مشخص میشود.مورد بعدی اینه که هر اسلحه سازی با وجود مجاز بودن، مهارت کافی در ساخت هر قطعه ای را ندارند و شما سعی کنید اسلحه خود را به افراد مجرب برای تعمیر بدهید و اگر اسلحتان را برای گارانتی بردید و به شما گفتند که گارانتی شما تمام شده تعجب نکنید چون ممکنه شما مثلا 5 ماهه که تحویل گرفتید ولی گارانتی شما از تاریخ ساخت حساب میشود نه از زمان تحویل(یکی از دوستان من با این مورد برخورد کرده بود)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - die - 2012-10-02 12:32 AM

اگر با سمباده داخل لول رو سمباده بزنم از گارانتی خارج نمیشه ؟
منظور شما رو از گشاد بودن کپ متوجه نمیشم . اگر کپ گشاد باشه که بعد از باد کردن برنجی نباید پوکه گیر کنه !
میشه لطفا واضح تر برام توضیح بدین ممنون و تشکر فراوان

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - dieselpower - 2012-10-02 12:49 AM

اول که شما دو یا سه مرتبه این اسلحه را بردید تعمیر اگر قرار بوده از گارانتی خارج بشه تا حالا دیگه شده ولی به هر حال اگر درون خزینه را سمباده ترم و یکنواخت بزنید اصلا معلوم نمیشه که سمباده خورده .
فکر کنم منظور دوستمون خزینه فشنگ هستش و به اشتباه گفتند کپ اگر منظور چیز دیگه ای هست خودشون لطف کنن توضیح بدن
ولی به هر حال این چیزی که به عقل من میرسه مشکل همون تنگ بودن خزینه هستش نه گشاد بودن آن کهبه احتمال زیاد با سمباده زدن حل میشه
البته یه راه حل درست تر اینه که با یک کولیس دیجیتال خزینه اسلحه خودتون را اندازه بگیرید همچنین یه اسلحه مثل مال خودتون که این مشکل رو نداره اون موقع اشکال و مقدار تنگ بودن کاملا مشخص میشه البته این کار یکم دردسر داره چون باید همه چیز جور باشه

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - die - 2012-10-02 08:40 PM

به نظر من هم این فکر خوبیه
ممنون از راهنمایتون
حتما نتیجه رو میگم خدمتتون
بازم ممنونم

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - die - 2012-10-06 12:23 AM

سلام
بالاخره بعد از چند بار تعمیر پوکه کش ایراد برطرف شدش
با تعویض فشنگ این ایراد خیلی کمتر خودشو نشون دادش و پوکه راحتر توسط پوکه کش بیرون میومدش
با تشکر از همه دوستان

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - ham - 2012-10-06 09:06 AM

دوستان نخجیر 1 کار کرده مال حدود 5سال پیش از نظر کیفیت چطوره؟بهتر از این جدیداست؟
قیمتش در چه حدودیه؟کاملا سالم و تمیز

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - carbon - 2012-10-06 02:15 PM

منم یه دونه آکش رو دارم سال 85 خریدمش؛ برام جالبه بدونم واقعا از این جدیدا بهترن یا نه

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - HOSSEINDM - 2012-10-08 05:21 AM

دوستان عزیز نخجیر سهمیه دولت الان تو بازار پیدا میشه؟ قیمت سهمیه ای ؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mehdi4591 - 2012-10-08 05:06 PM

(2012-10-06 09:06 AM)ham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نخجیر 1 کار کرده مال حدود 5سال پیش از نظر کیفیت چطوره؟بهتر از این جدیداست؟
قیمتش در چه حدودیه؟کاملا سالم و تمیز

سلام .معمولا جنسای قدیمیتر بهتر از این جدیدان .فک کنم1.200می ارزه.البته نسبت به اینکه الان سهمیه ای یا گیر نمیاد یا اگه هم بیاد اونقدر گرونه که دیگه اسمش سهمیه ای نیست .

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - dieselpower - 2012-10-08 05:43 PM

دوستان سهمیه اومده نخجیر 1 هم توش هست قیمت هم 716 دیگه بستگی داره که بتونین از چنگ مغازه دار در بیارین