شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - SAMAN - 2011-10-17 10:25 AM

(2011-08-25 02:59 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به زودی یک ریویو کامل همراه با عکس و پترن(الگوی پخش)از این اسلحه در همین مکان قرار داده خواهد شد.
Khansariha (8)

آقا هنوز " به زودي " نشده
پس كجاست اين review Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - omidyaran - 2011-10-17 10:52 AM

لااقل یک عکس از نخجیر تک لول یا دو لول می گذاشتید.من یک تک لول نخجیر دارم .توی دفترچش نوشته چهار پاره باهاش شلیک نکنید .می خواستم بدونم اگه چهار پاره شلیک کنم چی میشه؟لولش منفجر میشه یا فشنگ شکنش خورد میشه یا مکانیسم ماشه؟اصلا به چه نوع فشنگهایی چهار پاره میگن-فشنگهایی که من دارم گیج 12 مهام و ساچمه هاش خیلی ریزه به اندازه نصف یک ماش-می خواستم بدونم می تونم ساچمه های درشت تری بگیرم و اگه کمی درشت تر باشه به تفنگ اسیب میزنه یا نه؟با تشکر محمد

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - nakhjir - 2011-10-17 10:59 AM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم عکس از نخجیر 2

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - slug - 2011-10-17 11:04 AM

دوست عزيز
كلا چهارپاره از نظر قانون ممنوعه.فشنگها هم بر اساس اندازه ساچمه شماره دارن،گيج 12 به اصطلاح كاليبر اسلحه شماست كه در ساچمه زني گيج گفته مي شود.اسلحه شما از فشنگ نمره 1 تا 9 رو بدون مشكل شليك مي كند.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - AIRKING - 2011-10-18 06:18 PM

با عرض معذرت از همه دوستان.
سعی میکنم تا 5 شنبه حتما یه مطلب کامل و جامع از نخجیر 1 بذارم.Khansariha (226)Khansariha (226)
Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - slug - 2011-11-09 12:45 PM

يك عكس از مدل سفارشي اين سلاح
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - pedramz - 2011-11-09 12:53 PM

(2011-11-09 12:45 PM)hunter50 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يك عكس از مدل سفارشي اين سلاح

از مدل معمولیش عکس دارین؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Hunter - 2011-11-14 03:11 PM

اینم مدل معمولیش
البته عکس هنری از خودمه،Khansariha (8)[تصویر: y97we17g5mxwt4qrxgjc.jpg]

[تصویر: 5sihe2h8tkb1r834aypy.jpg]

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - miladx - 2011-12-03 09:50 PM

سلام دوستان
می خواستم بدونم الان توی بازار تفنگ نخجیر دو لول مدل سفارشیش و معمولیش چه قیمتی هستن
یه سوال دیگه هم داشتم اینکه اگه من یه سلاح رو به از یه فرد خاص بگیرم که جواز هم نداشته باشه میتونم از مغازه هایی که سلاح میفروشن حکم جوازشو بگیرم؟؟؟؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Hunter - 2011-12-04 12:32 PM

[تصویر: wcohgs71jbpxrw2i3is.jpg]

این قیمتا دوست عزیز.

در مورد سفارشی هم شما باید یه سر به صنایع جنگ افزار سازی بزنی ببینی موجود هست یا نه.

دوست عزیز سلاحی که جواز نداره به هیچ عنوان جواز دار نمیشه مگر در شرایط خاصی بیان اعلام کنن که اسلحه های بی جوازو جوازدار میکنن مثه عفو رهبری که تا حالا تو انقلاب دوبار اتفاق افتادهKhansariha (8)ولی ارزش دردسر نداره