شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - BARGOSTOVAN - 2013-01-13 10:37 AM

(2013-01-12 06:55 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارزونترین و مناسبترین برا شما نخجیر 1 هست که هم آزاد داره و هم سهمیه ولی برای سهمیه باید دنبالش بگردید و از اسلحه فروشی ها سوال کنید .
2 لول هم نخجیر 2 هست که دولتیش الان 1650 هست

(2013-01-12 06:59 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آزاد نخجیر یک به قیمت 2 میلیون
سهمیه نخجیر یک به قیمت 1 میلیون
اگه سهمیه گیر بیاری خوبهKhansariha (8)
دوستان از راهنمايي تون متشكرم ولي هر اسلحه فروشي ميرم براي ثبت نام با عجز و ناله اش روبرو ميشم! صحبت ازاد رو هم ميكنم ميگن بايد وايسي ببينيم كي براي فروش مياره؟
خلاصه يه جورايي دورمون ميزننKhansariha (290)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - حسین - 2013-01-13 12:35 PM

(2013-01-13 10:37 AM)BARGOSTOVAN نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-01-12 06:55 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارزونترین و مناسبترین برا شما نخجیر 1 هست که هم آزاد داره و هم سهمیه ولی برای سهمیه باید دنبالش بگردید و از اسلحه فروشی ها سوال کنید .
2 لول هم نخجیر 2 هست که دولتیش الان 1650 هست

(2013-01-12 06:59 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آزاد نخجیر یک به قیمت 2 میلیون
سهمیه نخجیر یک به قیمت 1 میلیون
اگه سهمیه گیر بیاری خوبهKhansariha (8)
دوستان از راهنمايي تون متشكرم ولي هر اسلحه فروشي ميرم براي ثبت نام با عجز و ناله اش روبرو ميشم! صحبت ازاد رو هم ميكنم ميگن بايد وايسي ببينيم كي براي فروش مياره؟
خلاصه يه جورايي دورمون ميزننKhansariha (290)
اخوی باید 10 بار دیگه هم شده بری با 1 بار 2بار نا امید نشو........Khansariha (8)
انقدر برو که قیافتو بشناسه آخرش خودش بهت قیمت میده و میگه پول چقدر میگیره...... من خودم این قضیه رو تجربه داشتم

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - kamiro - 2013-01-15 12:38 AM

[quote='masoudsalamat' pid='119110' dateline='1358015639']
دوست عزیز ابتدا تبریک بهتون میگم برای سلاح آینده تون و بعد برای کدوم مدل از تک لول میخواهید که ثبت نام کنید؟ 100 یا 101 ؟ قیمتشون رو میدونید؟ ودر آخر اینکه الن ثبت نام دارن؟ با تشکر
[/quot
ممنون.
والا فروشنده دو مدل ساده و منبت رو بهم معرفی کرد منهم ساده رو برداشتم از این مدلهایی که گفتید خبر ندارم.فرق 100 با 101 چیه؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - kamiro - 2013-01-15 10:48 AM

(2013-01-12 10:03 PM)masoudsalamat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز ابتدا تبریک بهتون میگم برای سلاح آینده تون و بعد برای کدوم مدل از تک لول میخواهید که ثبت نام کنید؟ 100 یا 101 ؟ قیمتشون رو میدونید؟ ودر آخر اینکه الن ثبت نام دارن؟ با تشکر

ممنون.
فروشنده دو مدل ساده و منبت رو بهم معرفی کرد.
از این مدلهایی که عنوان کردید اطلاع ندارم.ممکنه توضیح بدید در موردشون.
980 ساده 1200 منبت.
به من این قیمتها رو داد.
ممنون.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - masoudsalamat - 2013-01-15 02:05 PM

دوست عزیز مدل 100 مدل اولی هست که نخچیر بعنوان سلاح تک لول معرفی کرد و شکل سلاح شبیه اسلحه های کلاسیک هست مدل 101 مدل جدیدتر هست و به تازگی معرفی شده بنظر من کمی شبیه بایکال تک لول هست از قطعات کمتری نسبت به مدل 100 بهرمنده و در نتیجه سبکتر هست برای اطلاعات بیشتر به لینکی که در ذیل براتون میزارم مراجعه کنید لطفا این بار اگر به اون فروشگاه مراجعه کردید مدل رو سئوال کنید بنظرم میاد که این قیمتها برای مدل 100 باشه با تشکر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - rezajf - 2013-01-15 03:22 PM

اين مدل 101 كه ميگين من رفتم تو سايت نخجير و ديدمش فكر كنم همون سياوش باشه و ماشه دوم اهرم آزاد كردن لول باشه

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - masoudsalamat - 2013-01-15 03:29 PM

چه دقتی دارین شما آقا رضا من به ماشه اول توجه نکرده بودم احتمالا کارش همینه که شما میگین ولی نخچیر یه مدل تفنگ بادی داشت فکر میکنم اون اسمش سیاوش بود

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - rezajf - 2013-01-15 04:38 PM

من سياوش رو پارسال تو نمايشگاه ديدم و كاملا شكلش يادمه

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Hossein-AT44 - 2013-01-16 06:15 PM

دوستان به سرم زده یه نخجیر 1 ثبت نام کنم.
اما یادمه دوستان از نخجیر زیاد تعریف نمیکردن مثلا میگفتن جنس آلیاژ لوله مناسب نیست و یا لق شدن قنداق.

حالا میخواستم نظر دوستان رو در این رابطه بدونم.
بخرم یا نه؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - HOSSEINDM - 2013-01-16 08:03 PM

(2013-01-16 06:15 PM)Hossein-AT44 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان به سرم زده یه نخجیر 1 ثبت نام کنم.
اما یادمه دوستان از نخجیر زیاد تعریف نمیکردن مثلا میگفتن جنس آلیاژ لوله مناسب نیست و یا لق شدن قنداق.

حالا میخواستم نظر دوستان رو در این رابطه بدونم.
بخرم یا نه؟
سلام
دوست عزیز من در مورد گرفتن و نگرفتنش تفنگ بحثی نمیکنم چون به سلیقه شخصی هر فرد مربوط میشه ولی در مورد کارایش فکر کنم هزار بار بیشتر بحث شده در همین تایپک که به اون گندی هم نیست زود خراب بشه عموی من یه دونه از اولین مدلاشو گرفته و با خودش حدود 5 نفری میشن که فکر نکنم تفنگ بیشتر از 3 روز بتونه استراحت کنه و تا حالا مشکلی پیش نیومده ( فقط همین چفتو بستش ) شما سالی یه سهمیه کامل رو که حدود 200 فشنگ هست با خیال راحت میتونی شلیک کنی بعدشم تفنگ شما حدود 2 سال گارانتی داره .