شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - baracuda - 2013-02-25 05:07 PM

سلام بر دوستان میخوام تکلول نخجیر بگیرم طرف میگه۲۳۰۰ نمیدونم می ارزه یا نه

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - tirdad - 2013-02-25 05:22 PM

(2013-02-25 05:07 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان میخوام تکلول نخجیر بگیرم طرف میگه۲۳۰۰ نمیدونم می ارزه یا نه

سلام دوست عزیز
قیمت بین 2 تا 2.2 میلیونه که حالا که خودش اینقدر گفته جا داره یه 100 تا 200 تومن چونه بزنی. اگه قصد خرید شات گان داری، نوع تفنگ مناسب برای خودت رو با دقت و وسواس انتخاب کن اما به خاطر 100 تومن کمتر یا بیشتر بودن قیمت معطلش نکن.
موفق باشی.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - baracuda - 2013-02-25 05:53 PM

والا رفتم یه اسلحه فروشی دیگه میگه صبر کن بعد از عید دولتی میدن اون موقع بگیر میترسم اینم از دستم بپره

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - HOSSEINDM - 2013-02-25 07:19 PM

(2013-02-25 05:53 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا رفتم یه اسلحه فروشی دیگه میگه صبر کن بعد از عید دولتی میدن اون موقع بگیر میترسم اینم از دستم بپره
سلام
دوست عزیز خودت بهتر میدونی ولی توی ایران قیمت هیچ چیزی ثابت نیست و قانونی نداره بعنوان مثال سهمیه تفنگ های دولتی که امسال عرضه شد حدود 1 تومن بعضی تفنگا با قیمت قبلش فرق میکرد . حالا من میگم اگه واقعا علاقه داری تفنگ بگیری همین آزادو با قیمیت یکم بیشتر و دردسر کمتر بگیر .
بعد معلوم نیست سال بعد دقیقا چه تاریخی سهمیه بدن که معمولا اواخر نیمه اول سال به بعد میدن و با توجه به مراحل اداریش و مدت زمانی که جواز دائم بدستت برسه سال بعدو باید قید شکارو بزنی.
شما هم اگه بخوای سهمیه دولتی بگیری مشکلاتی برای خودش داره . آشنا داشته باشی-هر هفته باید خبر بگیری اومد نیومد- شیرینی مغازه دار و ....قیمت یه نخجیر دولتی 1100 هست که حتما سال بعد یه افزایش قیمت داره ...- ولی اگه میخوای همینطوری یه تفنگ شکاری داشته باشی و نمیخوای حتما برای سال دیگه شکار بری صبر کن چون نخجیر مال ایرانه در سهمیه هرسال موجود هست .
اینم بگم حدود 1 ماهه سهمیه هارو دادن اگه بگردی تفنگ سهمیه ای پیدا میشه شما به مغازه دار پیشنهاد شیرینی تپل در حد 300-400 برای نخجیر بده امکان داره برات جور کنه.
وای چقدر زیاد شد Khansariha (190)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - I.V.O - 2013-02-25 09:34 PM

توی مشهد اگه 300 تا 400 شیرینی بدی بهت پلخمون می دن خخخخخخخخخخخخخخ
توی مشهد برای نخجیر 1 باید 800 تا 900 شیرینی بدی و تازه باید مدتی هم پاچه خواری کنیKhansariha (367)
که بری ازاد بخری خیلی بهترهKhansariha (226)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - baracuda - 2013-02-27 10:49 AM

والا به طرف گفتم شیرینی شما محفوظه ولی میگه دولتی خبری نیست و ندادن و از این حرفا خدا وکیلی دارم از دستشون کلافه میشم

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - novincar - 2013-02-27 03:38 PM

یکی از اسلحه فروشی های مشهد قول یه دولول نخجیر رو تا یه هفته دیگه داده به من
2000000

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - baracuda - 2013-02-28 04:36 PM

سلام دوستان امروز رفتم مغازه طرف تکلولی رو که تا چند روز پیش میگفت ۲۳۰۰ امروز میگفت ۲۷۰۰ میگه گرون شده

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - HOSSEINDM - 2013-02-28 06:31 PM

سلام
این چیز طبیعی هست هم به خاطر افزایش قیمت تقریبا 100 درصد اجناس تو کشور تفنگم گرون شده و هم به خاطر اینکه سهمیه ها تقریبا تموم شده و تا سال بعد ( کی مرده کی زنده ) سهمیه بدن ندن . ولی 2700 به نظر من گرونه اگه بگردی و از دوستان در بقیه استانها بپرسی تا 2200 نخجیر 1 میتونی گیر بیاری . چون بازر تفنگ انحصاری هست و فقط دست دولته و تقاضا زیاده هر روز که دیرتر دنبالش بری شانست کمتره .

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - baracuda - 2013-02-28 08:49 PM

میگه اسلحه دولتی دارم ولی فقط واسه کشاورز و دامدار هست اسلحه مهمات باید تایید کنه که کشاورز یا دامدار باشی(باید از اسلحه مهمات نامه بیاری یا جواز کشاورزی یا دامداری داشته باشی)