شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - AIRKING - 2013-04-21 06:04 PM

سلام.
مطمئن باشید از خریدش پشیمون نمیشید و نیازهاتون برطرف میکنهKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - tirdad - 2013-04-28 07:11 PM

من تجربهء تعداد تقریبا قابل توجهی شلیک رو با 3 تا نخجیر1 دارم. چیزی که به عنوان نظر خودم در مورد این تفنگ در تایید حرف های زده شده می تونم بگم اینه که جدا از همهء حکایت های این آفریدهء دست بشر، همهء شلیک هاش (اگه سوزن بزنه) بدون استثناء راضی کننده و لذت بخش هستند و احتمالا به دلیل نوع عادت نشانه گیری من و فشنگ هایی که اون وقتا استفاده می کردم (سرمقوایی های 10 سال قبل) احساس پایین زدن حتی در مسافت های بالا نداشتم.

جسارت شد. ارادتمند همهء دوستان بزرگوار.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - yasharsatyr - 2013-04-30 11:19 AM

دوستان - قیمت نخجیر 1 (دولتی + آزاد) چند هست؟

می خوام یه سلاح شکاری ساچمه زنی ارزون بگیرم - نظر شما چیه دوستان

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - flower - 2013-04-30 11:56 AM

نرخ دولتی حدود یک میلیون و آزاد حدود 2.5 من قیمت گرفتم
به نظر من و تا اینجا که فهمیدم به نسبت قیمتش خوبه حتی از نخجیر 2 هم بهتره و برد بالایی رو میزنه
همون نخجیر یک بگیر
من هم منتظر اعلام فروش دولتی هستم

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - MehdiNiyati - 2013-04-30 01:01 PM

من سهمیه دولتی گرفتم 970 و پرسیدم آزاد خیلی تمیز رو میگن 3 ملیون حالا یک 200 تا 300 هم ممکن هست بالا گفته باشه

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - yasharsatyr - 2013-04-30 03:25 PM

ببخشید - برای گرفتن نخجیر 1 دولتی باید برم فروشگاه مجاز اسلحه یا جایه دیگه ؟ کی میشه دولتی گرفت - یعنی باید نوبت وایستی و .... - من 21 سال دارم و دانشجو هستم

به من هم میدن؟ کارت پایان خدمت ندارم.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - rezajf - 2013-04-30 11:16 PM

دانشجو ميتونه
ولي سرباز نه
بايد سربازيش تموم شه بعدا بره اقدام به خريد كنه
دانشجويي كه قبل از سربازي تفنگ خريده باشه بعد از فارغ التحصيلي و زمان خدمت هم جوازش معتبره

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mortality - 2013-05-12 01:13 AM

سلام اقایون من کل این تاپیکو خوندم ولی یه سوال نو ذهنم باقی مونده اونم اینکه اگر لوله سلاحهای نخجیر جزو محکمترینهاست پس چرا در مورد چهار پاره زدن باهاش احتیاط توصیه شده؟البته اینو میدونم که کلا با ساچمه زن نباید چهار پاره زد ولی خوبخیلا با مدلای خارجی غیر از چارپاره نمیزنن اگه لول این سلاح اونطور که دوستان میگن محکمه پس این نگرانیها برای چیه؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - royal - 2013-05-12 01:20 AM

بيشتر اين نگراني ها براي اينه كه لولش به صورت فول چوك هستش و فشار زيادي رو به لول وارد ميكنه البته ميشه در مواقع لوزوم چارپاره زد

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mortality - 2013-05-13 12:02 AM

دوستان عزیزی که با سلاح نخجیر سرو کار داشتن حالا به فرض بر اینکه کسی بخواد با این سلاحها منظورم سلاحهای نخجیر هست چارپاره یا اسلاگ بزنه بنظرشون بین نخجیر 1 و 2 کدومشون مقاوم تر هست وامنیت بیشتری برا زدن چارپاره یا اسلاگ داره
لطفا دقیق و تجربی جواب بدین چون این جواب شما معیار انتخاب من برای خرید یکی از این دو مدل است
با تشکر