شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - pjman - 2013-05-16 09:01 PM

سلام خدمت همه سرورانKhansariha (48)
می خواستم بدونم اگه الان بخوام نخجیر 1 دولتی بگیرم امکانش هست؟
در تهران کجا و چطور میتونم اقدام کنم؟
واگه الان نمشه کی دوباره سهمیه میدن؟
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - dieselpower - 2013-05-16 10:38 PM

(2013-05-13 12:02 AM)mortality نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیزی که با سلاح نخجیر سرو کار داشتن حالا به فرض بر اینکه کسی بخواد با این سلاحها منظورم سلاحهای نخجیر هست چارپاره یا اسلاگ بزنه بنظرشون بین نخجیر 1 و 2 کدومشون مقاوم تر هست وامنیت بیشتری برا زدن چارپاره یا اسلاگ داره
لطفا دقیق و تجربی جواب بدین چون این جواب شما معیار انتخاب من برای خرید یکی از این دو مدل است
با تشکر
نخجیر 2 یک لولش نیم چوک هست با اون میتونی 4 پاره بزنی با نخجیر 1 هم میتونی بزنی اما چون فول چوک هست توصیه نمیشه و برای اسلحه خیلی بده

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - bycal - 2013-05-16 11:30 PM

(2013-05-16 09:01 PM)pjman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه سرورانKhansariha (48)
می خواستم بدونم اگه الان بخوام نخجیر 1 دولتی بگیرم امکانش هست؟
در تهران کجا و چطور میتونم اقدام کنم؟
واگه الان نمشه کی دوباره سهمیه میدن؟
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوست عزیز این تاپیک رو مطالعه بفرمایید زودتر به جواب خواهید رسید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - shooter0 - 2013-06-21 09:33 AM

سلام به همه دوستان
با عرض معذرت تو این تاپیک همش در مورد قیمت صحبت میکنن یا اینکه نخجیر 1 بهتره یا 2
اقا این بحثا رو ول کنید برید سراغ مشکلات فنی این تفنگ
مثل اینکه نخجیر 1 باید زیرمگسک رو بگیری تا هدف رو بزنه
از دوستان حرفه ای کسی چاره اش رو میدونه
بعضی ها میگن مگسک رو باز کن بعضی ها هم میگن روی ته لوله با چسب دوقلو یه چاک درست کن چ
در کل نمیدونم باید چی کار کنم از همه دوستان کمک میطلبم

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - baracuda - 2013-06-21 11:05 AM

دوست عزیز هر تفنگ عادات خودشو داره اگه تفنگ شما باید هدف زیرمگسک باشه تا ساچمه ها بهش برخورد کنه پس تفنگت کسر میاره با چسب دوقلو یه روزنه دید بلند ابتدای لوله درست کن مشکلت حل میشه

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - flower - 2013-06-21 11:15 AM

سلام دوستان عزیز
اگه کسی عکس از این تفنگ بزاره ممنون میشم

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - rezajf - 2013-06-22 12:19 AM

[تصویر: 21_13137184820725571.png]

سلاح اول سمت چپ

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - کوهنورد - 2013-06-22 12:34 AM

(2013-06-21 09:33 AM)shooter0 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
با عرض معذرت تو این تاپیک همش در مورد قیمت صحبت میکنن یا اینکه نخجیر 1 بهتره یا 2
اقا این بحثا رو ول کنید برید سراغ مشکلات فنی این تفنگ
مثل اینکه نخجیر 1 باید زیرمگسک رو بگیری تا هدف رو بزنه
از دوستان حرفه ای کسی چاره اش رو میدونه
بعضی ها میگن مگسک رو باز کن بعضی ها هم میگن روی ته لوله با چسب دوقلو یه چاک درست کن چ
در کل نمیدونم باید چی کار کنم از همه دوستان کمک میطلبم
دوست خوبم نه نیاز به درست کردن روزنه دید با چسب دوقلو است نه باز کردن مگسک شما باید قنداق تفنگتان را اصلاح کنید

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Hormozjanahi - 2013-06-22 09:38 AM

سلام .رضا جون اونا هم یکی برنو کوتاهه بقیه رو میشه معرفی کنی.ممنون

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - baracuda - 2013-06-22 09:45 AM

اولی سمت راست پنج تیر برونینگ دولول روهم کالیبر 16 دولول روهم لنبر برنو کوتاه نخجیر1 با اجازه آقا رضا
دوست گلم جناب کوهنورد وقتی میشه با هزار تومن هزینه چسب دوقلو مشکلو برطرف کرد چرا بیای هزینه بیشتر از اینها کنی که قنداق و اصلاح کنی یا تعویض که بیشتر از 100 تا 200تومن میشه من ساده ترین راه حل رو پیشنهاد کردم شاید یکی دوست نداشته باشه چسب رو تفنگش بزنه شرمنده