شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - rezajf - 2013-06-22 02:23 PM

جناب باراكودا نخجير من هم مشكل پايين زدن رو داره كه اگه با تفنگ خان دار مقايسه كنيم يا بايد مگسك پايين بياد و يا شكاف درجه بالا بره كه چسب دوقلو بايد روي كپ چسبيده بشه تا به اصطلاح بالا اومده باشه البته اين استنباط بنده است و اگر اشتباهي هست بفرماييد
در خصوص نام سلاح ها از دقت نظر شما ممنونم

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - baracuda - 2013-06-22 03:18 PM

خواهش میکنم آقا رضا بله درست است درست ابتدای لوله که محل قرارگیری فشنگ هست(تو آبادی ما به اینجا میگن کپ) با چسب دوقلو شکلی شبیه به کوه درست کن و بعد وسطش رو یخورده خالی کن تا مثلMبشه مشکل برطرف میشه (ببخشید قصد جسارت درجمله بالارو نداشتم شما استاد بنده تشریف دارید)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - shb1935 - 2013-06-22 05:09 PM

با سلام خدمت دوستان عزیز عرض کنم بطور کلی تفنگ تک لول این مزیت رو داره که اگر چپ یا راست یا بالا یا پایین بزنه قابل رفعه و جای نگرانی نداره وبجای چسبکاری و اینگونه کارها راحت برید سراغ یکی از تعمیرکارهای مجاز اداره اسلحه و مهمات شهرتون وبا پرداخت مبلغ اندکی مشکل رو بر طرف کنید مثلا خودم تک نخجیرمو بخاطر اینکه سمت راست میزد بردم و با15 تومن درست شد

اسلحه برتا - baracuda - 2013-06-22 05:35 PM

دوست عزیز میشه توضیح بدید طرف با اسلحه شما چکار کرد که مشکلتون برطرف شد

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - shb1935 - 2013-06-22 05:57 PM

راستش گفت برو از اداره اسلحه و مهمات مجوز تعمیر سلاح بگیر و رفتم گرفتم و با سلاح تحویلش دادم و بعد از 24 ساعت اسلحه رو صحیح و سالم تحویلم داد و نمیدونم چه کرد اما هیچگونه اثری از تعمیر روی آن نبود ولی مشکل بر طرف شده بود
خودم فکر میکنم احتمالا با قراردادن یک میله داخل لوله و وارد نمودن مقداری نیرو درستش کرده باشه

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - baracuda - 2013-06-22 08:48 PM

نه دوست عزیز باقرار دادن میله داخل لول کلا تراز لوله بهم میریزه و دیگه تفنگ به درد نمیخوره فکر کنم باچپ و راست کردن قنداق مشکلو برطرف کرده به دلیل اینکه تفنگ شما راست میزده

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Shatur - 2013-06-25 09:01 PM

دوستان من هم با نخجير2 خيلي مشكل داشتم هم بالا ميزد هم جب هر بلايي هم سرش اوردم ولي جنكي به دل نميزد بترنش تا اينكه كفشك كه روي قنداق بسته بودم باز كردم الان خيلي خيلي بهترشده و ديكه مشكل سر زدن و جب زدن نداره
منظورم از كفشك همون كاور قنداقه كه با بند بسته ميشه_كفشكي كه من استفاده ميكردم جرمش همجين كلفت بود

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Shatur - 2013-06-25 10:10 PM

دوستان سري به اين سايت بزنيد مطالب خوبي داره مخصوصأ قسمت قنداق البته اساتيد سايت اين مطالب رو قبلأ عنوان نموده اند ولي فكر ميكنم اينجا جمع وجور تره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Azin Mehr - 2013-07-15 01:20 PM

سلام به همگی آقایون کسی میدونه زمان ثبت نام دولتی امسال کیه؟؟؟؟؟
یا اگه دقیقش رو نمیدونید حداقل حدودش رو طبق تاریخ هر سال میشه بگید تو چه فصلیه؟؟؟؟
ممنون

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - shooter0 - 2013-07-17 01:16 PM

سلام دوستان از امسال به بعد هر ساله 20 عدد تفنگ به هر فروشنده اساحه مهمات تعلق میگیره
که اکثرا اوایل شهریور بهشون تحویل میدن یا اوایل زمستون
راستی امسال ممکنه توی سهمیه ها تفنگ اروپایی هم باشه
اگه میخواید بگیرید برید ثبت نام کنید