شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - snipershot - 2013-07-26 02:10 PM

(2012-02-03 06:56 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک نما از نگاه شکارچی در زمان شلیک با نخجیر 1
[تصویر: 6.jpg]

سلام ... موفق باشي اقا ..
اگه تو قسمت قفل سلاح ايرادي داشتي ميتوني از من كمك بگيري Khansariha (48)
من قفل اين نوع سلاح رو ميزنم
(2013-02-16 02:38 AM)tirdad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-15 10:28 PM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يكي ديگه از علت هاي گير نخجير پس از شليك فشنگ سوراخ شدن چاشني توسط سوزن و گير كردن سوزن تو چاشنيه و بيشتر تو چاشني هاي زرد اتفاق مي افته و در نتيجه كمر اسلحه جهت تعويض فشنگ نمي شكنه و چاره اون زدن ضربه توسط سمبه از سر لول به داخل پوكه است(هرگز اين كار رو با فشنگ شليك نشده نكنيد)

پس با این حساب این مشکل جدیدی که می فرمایید نتیجهء تلاش های بیش از حد تولید کننده جهت برطرف کردن مشکل سری های قدیمی تره که خیلی هاشون مبتلا به بیماری کوتاهی و ضعیف بودن سوزن بودند. واقعا دست مریزاد. از دوستان کسی اگه اندازه های صحیح مکانیسم چکانندهء این اسلحه رو داره یه زحمتی بکشه با حروف bold‏ برای تولید کننده ارسال کنه تا بلکه دیگه کسی مثل برادر خانم بنده نهایتا مجبور نشه تفنگ آک رو ببره بده سوزنش رو به هزینهء خودش براش تعویض کنن.

دوست عزيز اين مشكل به سوزن بر نميگرده سوزن سلاح كه يه حالت حلالي داره طبق استاندارد iso ساخته شده و قبل از اينكه ما بديم تو خط توليد تست ميشه .. مشكل از نوع كپ هست .
تو سلاح نخجير چه 1 و چه نخجير 2 ما 2 نوع كپ داريم يه نوع فولادي كه واسه سلاح هاي سفارشي هم بكار ميره و يه نوع ساده كه الياژ ساده تري داره ... تو كپ فولادي سوزن و كلا عمل چكاننده به راحتي انجام ميشه و سوزن از ته كپ ميزنه بيرون همين كه اين مشكل الان ديگه حل شده دوست خوبم

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - KRALMAGNUM - 2013-07-26 03:18 PM

تک لول فقط ترک این نخجیرها والا تا جای که من دیدم فقط واسه چوب قلاب ماهی گیری خوبن خخخخKhansariha (266)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - royal - 2013-07-26 03:50 PM

دوست عزيز خدا خيرتون بده اين مشكلات اين تفنگ هاي بومي رو برطرف كنيدبيشتر شكارچيان گرفتار مشكلات نخجير هستن ولي خدايي طرح گل و بلبل اضافه نكنيد مشكلات فنيشو بهتر كنيد Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - saiyadih - 2013-07-26 07:40 PM

(2013-07-17 01:16 PM)shooter0 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان از امسال به بعد هر ساله 20 عدد تفنگ به هر فروشنده اساحه مهمات تعلق میگیره
که اکثرا اوایل شهریور بهشون تحویل میدن یا اوایل زمستون
راستی امسال ممکنه توی سهمیه ها تفنگ اروپایی هم باشه
اگه میخواید بگیرید برید ثبت نام کنید

با سلام
دوست عزیز عارضم خدمت حضرتعالی که بنده به عنوان اسلحه فروش همین امسال تا الان که برج 5 هستیم 48 قبضه سلاح دولتی گرفتم. اصلا همچین بحثی که برا هر اسلحه فروش 20 قبضه سلاح در سال در نظر بگیرن نیست. اون قضیه 20 قبضه یه ماجرای دیگست که اصلا به بحث ما مربوط نمیشه. در ضمن در راستای حمایت از تولید ملی فروش اسلحه خارجی که فقط شامل انواع سلاح روسی هست ممنوع شده. از اول هم جنگ افزارسازی هیچ قراردادی با کشورهای اروپایی نداشته و الانم نداره. لطفا الکی قول های واهی به دوستان ندید. بهتره اول اطلاعات دقیق کسب کنید بعدا اعلام نظر بفرمایید
با تشکرات فراوان

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Hormozjanahi - 2013-07-27 03:54 AM

سلام دوست عزیز اکارکه ترکی هست هم ممنوع شده یا فقط روس؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - shooter0 - 2013-07-27 02:04 PM

سلام به کاربر saiyadih و بقیه دوستان
این حرفی که زدم رو از یه اسلحه فروش شنیدم و بازگو کردم
حرف شما کاملا متینه ممنون از توضیح کاملتون
اگه میشه راجع به اون 20 سلاح توضیح بدید

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - snipershot - 2013-07-27 04:43 PM

(2013-07-26 03:50 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيز خدا خيرتون بده اين مشكلات اين تفنگ هاي بومي رو برطرف كنيدبيشتر شكارچيان گرفتار مشكلات نخجير هستن ولي خدايي طرح گل و بلبل اضافه نكنيد مشكلات فنيشو بهتر كنيد Khansariha (8)

ايشالا كه همينطور هم ميشه ...
بخدا يكمي دقت تو طرز استفاده از نخجير رو داشته باشيم سلاح خوبيه ... در ضمن هر سلاحي هم يه معايبي داره و به مرور زمان فنر . چكاننده . اهرم قفل و غيره دچار آسيب ميشن ولي ما ميتونيم با بهتر نگه داشتن اين سلاح و رو غن كاري مناسب طول عمر اين سلاح رو دوام ببخشيم
ياعلي
(2012-09-30 11:05 AM)berno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام دوست گرامی ایراد تفنگ شما احتمالا گشادی کپ هستش که پس از شلیک منجر به باد کردن برنجی پوکه میشود برای حصول اطمینان پوکه پس از شلیک را با فشنگ شلیک نشده مقایسه کنید در ان صورت اگر پوکه باد کرده باشه کاملا مشخص میشود.مورد بعدی اینه که هر اسلحه سازی با وجود مجاز بودن، مهارت کافی در ساخت هر قطعه ای را ندارند و شما سعی کنید اسلحه خود را به افراد مجرب برای تعمیر بدهید و اگر اسلحتان را برای گارانتی بردید و به شما گفتند که گارانتی شما تمام شده تعجب نکنید چون ممکنه شما مثلا 5 ماهه که تحویل گرفتید ولی گارانتی شما از تاریخ ساخت حساب میشود نه از زمان تحویل(یکی از دوستان من با این مورد برخورد کرده بود)

دوست گرامي با سلام ..
من اين مطلب رو جهت يادآوري ميگم ... ما چيزي به عنوان گشادي كپ نداريم . كپ همون قطعه اصلي سلاحه كه متعلقات از قبيل فنر. سوزن . اهرم قفل . كشويي و غيره داخلش سوار ميشه
ايراد ايشون مخزن داخل لوله يا نوع فشنگشون هست من پيشنهاد ميكنم مدل فشنگ رو عوض كنند اگر نشد ايراد مخزني داره سلاح ايشون
(2012-02-25 08:16 PM)choliche نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-02-25 03:13 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز میتونی شما نخری ربطی نداره هر چیزی تو حد خودش خوبه و مقایسه برند ها با هم فایده ای نداره همینه که هست هر کی در توانش پول میده شما داری اندازه یه بادی پول میدی که ساچمه زنی بخری حالا هم گرون شده اولا تقریبا 540 تومن بود و اون زمان واقعا قیمت خوبی داشت Khansariha (8)
دوست گرامي صحبتاي من مال اونايي كه دارند وميتونند برندهاي مختلف و انتخاب كنند و اوناي كه ندارن اگه صبر كنند وپس انداز تو يكال مي تونند تفنگ بهتري بخرند شايد تعدادي تو توانشون نباشه ومجبور باشن بخرن ولي بايد به ديگران آگاهي داد هرچند به مذاق شما خوش نياد شما اختيار خوتو داري ميخاي بخري يا نخري من حقيقت اين تفنگو گفتم خواه خوشت بياد خواه بدت اما اونايي كه مجبور نيستند و ميتونند بين برندهاي مختلف انتخاب داشته باشند نباييد طوري ازاين تفنگ تعريف بشه كه تحت تاثير حرفاي نادرست اونو بخرند ولي بعد بفهمند كه از حرف تا عمل زمين تا آسمون فرقه تمام عزيزان بايد بدانن اسلحه خريدن صبر مي خواهد فرق داشتن يك تفنگ خوب با يه بد حدااكثر يك سال صبر و جمع كردن پول براي اونه نه اينكه نخري و نپوشي كمترين پس اندازم كه داشته باشي موفق ميشوي اگه بخواهي 550تومن نخجيرو تو يك سال روزي 2تومن پس انداز كني جمعا 1200 ميشه كه ميتوني دو لول بغل روس سهميه اي بگيري و چندين انتخاب ديگر اميدوارم منظورمه رسونده باشم و موجب نرااحتي كسي نشده باشم

دوست عزيز
من خودم كارمند اونجا هستم چرا الكي ايراد روي اسلحه ميزاري ....
خيلي مردي بيا صنايع جنگ افزار قسمت فروش انتقادات و پيشنهادات اونجا مشكلت رو بگو اگه شما درست گفتي من يه شاهين بهت ميدم ولي اگر غير از اين شد عواقبش پاي خودت تا ديگه الكي بين دوستان بحث و مجادله راه نيندازي

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - shay - 2013-07-27 07:02 PM

(2013-07-27 04:43 PM)snipershot نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ددوست عزيز
خيلي مردي بيا صنايع جنگ افزار قسمت فروش انتقادات و پيشنهادات اونجا مشكلت رو بگو اگه شما درست گفتي من يه شاهين بهت ميدم ولي اگر غير از اين شد عواقبش پاي خودت تا ديگه الكي بين دوستان بحث و مجادله راه نيندازي
دوست من آقای snipershot عزیز،Khansariha (256)
اینجا هرکسی میاد نظر خودشو میده و هیچکس اصراری برای 100 درصد درست یا غلط بودن حرفای خودش نداره.به نظر بنده هرکسی شغلی داره و این دلیلی برای برتری جویی نیست
ادبیات تهدید نه شایسته شماست نه هیچ یک از دوستان تو انجمن!
کوچیکه همه بچه های انجمن،ببخشید قصدم نصیحت نبودKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - KRALMAGNUM - 2013-07-27 08:46 PM

دوست عزيز
[/quote]

سلام داداش والا اگه کارمند اونجای چرا تفنگاتون انقد ایراد داره.
یکیش اصلا بعضی هاشون یا سوزن خوب به چاشنی ضربه نمیزنن یا جوری میزنن سوزن میره توی چاشنی گیر میکنه.
این چه تفنگیه؟ حالا نخجیر 3بماند که خودش ایرادای خودشو داره اینجام جاش نیست گفت.
ببخشید قصد بی احترامی نداشتم فقط انتقاد بودKhansariha (8).

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - saiyadih - 2013-07-27 09:40 PM

(2013-07-27 03:54 AM)Hormozjanahi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز اکارکه ترکی هست هم ممنوع شده یا فقط روس؟

با سلام
فروش آکار ترک ممنوع نشده فقط فعلا موجودی ندارن. ولی شاهین موجود هست