شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - arash1324 - 2013-10-12 04:03 PM

(2013-10-12 03:03 PM)royyal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت همه دوستان وکارشناسان محترم.راستش چندروز قبل یک اسلحه نخجیر تک لول ازایناکه لولش بالاش زه داره از فروشکاه مجاز گنبدخریدم درحد اک هستش.امروزم رفتم اسلحه مهمات استان کاراش رو انجام دادم برای جواز.دوتاسوال داشتم اول که چند روزطول میکشه تاجواز موقت بیادو سوال دوم اینکه ایا تفنگ خوبیه یا خیر.ازدوستان میخوام نظرشون رو بگن.ممنون.

سلام و درود Khansariha (8)
تكلول نخجير تفنگ خوبي هست . سعي كنيد ذهن خودتون رو درگير اين موضوع نكنيد فقط به فكر لذت بردن از تفنگ باشيد چون شما تفنگ رو انتخاب كرديد و خريديد . حداكثر تا سه ماه طول ميكشه تا جوازش بياد .
تبريك عرض مي كنم .انشاا.. خاطرات خوشي رو بهمراه شكار جوانمردانه و هدفمند داشته باشيد Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - key - 2013-10-12 07:33 PM

(2013-10-12 03:03 PM)royyal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت همه دوستان وکارشناسان محترم.راستش چندروز قبل یک اسلحه نخجیر تک لول ازایناکه لولش بالاش زه داره از فروشکاه مجاز گنبدخریدم درحد اک هستش.امروزم رفتم اسلحه مهمات استان کاراش رو انجام دادم برای جواز.دوتاسوال داشتم اول که چند روزطول میکشه تاجواز موقت بیادو سوال دوم اینکه ایا تفنگ خوبیه یا خیر.ازدوستان میخوام نظرشون رو بگن.ممنون.

دوست عزیز مبارکه چند خریدید تفنگ رو ؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - RAK - 2013-10-12 08:53 PM

با سلام .برای صدور مجوز موقت ابتدا صلاحیت شما باید توسط وزارت اطلاعات تائید بشه شما وقتی پرونده خودتو تو اسلحه مهمات تکمیل کردی پرونده شما ارجاع میشه به اطلاعات و وقتی تائید شد به اسلحه مهمات برگشت داده میشه و بعد مجوز موقت صادر میشه که شما با اون مجوز اجازه داری اسلحه خودتون را از اسلحه فروشی تحویل و در منزل نگهداری کنید تا صدور مجوز اصلی . مدت زمان این پروسه بسته به ترافیک کاری از یک ماه تا حتی یک سال و یا بیشتر هم ممکنه طول بکشه که معمولا برای ساچمه زنی زیاد طولانی نیست .اسلحه دور زنیه انشا الله مبارکه به شادی استفاده کنی.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - royyal - 2013-10-13 02:38 PM

سلام دوستان .ممنونم ازتون که جواب دادید وبهم روحیه میدین.راستش 3تومن خریدمش .روزشماری میکنم که هرچه زودتر اسلحه روبگیرم.خیلی به شکار وتیراندازی علاقه دارم.اولش میخواستم تک لول ترک ازاینا که لولش با کشیدن به عقب محافظ ماشه میشکنه بگیرم اماطرف میگفت این نخجیر روببرضررنمیکنی.لولش کیفیت خوبی داره.منم قبول کردم.اسلحه فروشه اشناست وتاحالا پدرم وداییم واقواممون 10 تااسلحه خریدن ازش.رفت وامد داریم .کلی گشتم تا همین رو پیدا کردم.اکشو 3.5 قیمت میداد مشهد.بجنورد هم میگفت برات سفارش میدم بیاد اما3.5 شهرمون شیروان هم نداشت تروتمیزش رو

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mrysamtehrani - 2013-10-20 11:59 PM

سلام خدمت دوستانوکارشناسان عزیز.من ده روز قبل یک تک لول نخجیر در حداک ازاینا که روی لولش زه داره خریدم و7/20رفتم اسلحه مهمات ارتش بامدارک هام تشکیل پرونده دادم.خواستم بپرسم چند روز طول میکشه تاییدصلاحیت بشم وجوازموقت صادربشه که برم دنبال اسلحم .وچند روز طول میکشه جواز اصلی بیاد تامهمات تموم نشده برم سراغ سهمیه.لطف کنند عزیزانی که مثل من ازاداسلحه گرفتن جواب بدن .باتشکر

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Amiraliv - 2013-10-21 12:27 AM

(2013-10-20 11:59 PM)mrysamtehrani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستانوکارشناسان عزیز.من ده روز قبل یک تک لول نخجیر در حداک ازاینا که روی لولش زه داره خریدم و7/20رفتم اسلحه مهمات ارتش بامدارک هام تشکیل پرونده دادم.خواستم بپرسم چند روز طول میکشه تاییدصلاحیت بشم وجوازموقت صادربشه که برم دنبال اسلحم .وچند روز طول میکشه جواز اصلی بیاد تامهمات تموم نشده برم سراغ سهمیه.لطف کنند عزیزانی که مثل من ازاداسلحه گرفتن جواب بدن .باتشکر

سلام ، جواز موقت حداقل ١ ماه طول مي كشه و جواز دائم هم بين ٤٥ روز تا ١ ماه ( هر دو ممكنه بيشتر هم طول بكشه ، من حداقل هارو گفتم )

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mehdihadi - 2013-10-21 12:52 AM

(2013-10-20 11:59 PM)mrysamtehrani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام جواز من هم مال ارتش جواز موقتش 35 روز اومد اما جوازه اصلیش الان70 روزه که نیومده.خدا صبرم بده.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mrysamtehrani - 2013-10-21 02:26 PM

سلام خدمت همه بچه ها ودوستان گل.ممنون از راهنمایییتون.خداکنه مال من هم یک ماهه جوازموقتش بیاد.بزار اسلحه روتحویل بگیریم براجوازشم خدابزرگه بالاخره میاد.اما خداییش این پروسه کاریش یکم زیاد زمان میبره 3ماه زیاده.خدا بهمه ما صبربده .

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - baracuda - 2013-10-30 09:05 AM

سلام تكلول پسرعموم بعد از شليك بچه قنداقش در مياد بيرون فنر داخل بچه قنداقم عوض كرديم ولي مشكل حل نشد به نظر دوستان چكارش كنيم

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - HiTLER - 2013-10-30 09:16 AM

(2013-10-21 02:26 PM)mrysamtehrani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه بچه ها ودوستان گل.ممنون از راهنمایییتون.خداکنه مال من هم یک ماهه جوازموقتش بیاد.بزار اسلحه روتحویل بگیریم براجوازشم خدابزرگه بالاخره میاد.اما خداییش این پروسه کاریش یکم زیاد زمان میبره 3ماه زیاده.خدا بهمه ما صبربده .

جواز موقت معمولا 1ماهه مياد اما جواز دائم سلاحتون بعيد ميدونم تا 3ماه ديگه يا حتي پايان سال بياد.اينجوري كه يكي از دوستان ميگفت تا زماني كه همه ي جوازهاي دائم عفو رهبري رو ندن جواز واسه اونا كه دولتي خريد كردند يا تبديل به احسنت كردند نمياد.