شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - masih.hunter - 2013-11-21 03:23 PM

سلام .

حدودا" 2 تا 2.5 میلیون تومن.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - sees - 2013-11-21 04:40 PM

سلام.کرمان در حد اک 2500

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - ilka - 2013-11-21 06:18 PM

سلام من یک نخجیر یک دارم سه سالش شده و یه مقدار داغون میتونم بدم اسلحه سازی یه نخجیر دو بگیرم (تبدیل به احسنت کنم لطفا اگه اطلاعاتی دارید خبر بدید

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - dieselpower - 2013-11-21 06:25 PM

تبدیل به احسنت یعنی شما همزمان بفروشی و بخری اسلحه سازی تفنگ تعویض نمیکنه تفنگ شما هم شرایط اسقاط رو نداره و اصلا به صرفه هم نیست

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - morii - 2013-11-21 07:12 PM

(2013-11-21 06:18 PM)ilka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من یک نخجیر یک دارم سه سالش شده و یه مقدار داغون میتونم بدم اسلحه سازی یه نخجیر دو بگیرم (تبدیل به احسنت کنم لطفا اگه اطلاعاتی دارید خبر بدید

اگر بخوای تحویل بدی تا اسمت بره لیسته سهمیه لولشو باید بترکونی،چون اسلحت سنش کمه و سرحال،که بقوله دوستمون اصلا بصرفه نیست،میتونی تبدیل به احسن بگیری بفروشیش فکنم دوروبره ۲ برهه شایدم یکم بیشتر اگر یکم بهش برسی که میتونی حداکثر ۱.۵ بزاری روش یه نخجیر ۲ صفر بداری،کار کرده دوروبره ۳ تومنه،

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - ilka - 2013-11-22 01:16 PM

بی نهایت ممنون از راهنمایی . راستش خیلی کهنه هم نیست ولی از وقتی گرفتمش فشنگ از تو فشنگ کش پرت میشه تو لول دو سه بار هم بردم اسلح سازی فرقی نکرد درست نشد به خاط همین با وجود سالم بودن سیستم چکاننده به خاطر ذوری چاشنی از سوزن (احتمالا) سوزن درست نمی زنه و فشنگ عمل نمیکنه دیوونه ام کرد Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290) اگه تجربه دارید لطفا راهنمایی کنید

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - morii - 2013-11-22 02:22 PM

(2013-11-22 01:16 PM)ilka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بی نهایت ممنون از راهنمایی . راستش خیلی کهنه هم نیست ولی از وقتی گرفتمش فشنگ از تو فشنگ کش پرت میشه تو لول دو سه بار هم بردم اسلح سازی فرقی نکرد درست نشد به خاط همین با وجود سالم بودن سیستم چکاننده به خاطر ذوری چاشنی از سوزن (احتمالا) سوزن درست نمی زنه و فشنگ عمل نمیکنه دیوونه ام کرد Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290) اگه تجربه دارید لطفا راهنمایی کنید
اگر بخاطر ایرادش میخوای عوض کنی، نکن این کارو،نخجیر ۱ سرتر از ۲ هستش هم دوامش هم ساچمه زدنش ۲ فقط دولوله،تعمیر کار تعمیر کار نبوده،تعمیر شدنیه ۱۰۰%

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - کوهنورد - 2013-11-24 12:51 AM

(2013-11-22 01:16 PM)ilka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
دوست عزیز شما به این هم میگی عیب ، که میخوای اسلحه رو اسقاط کنی ؟؟ یا بقول این عزیز لولشو بترکونی ؟؟؟؟؟ بابا اینکه خیلی راحت تعمیر میشه !!! تعمیر کاری که پیشش رفتی ببخشید شاید تعمیر کار بادی بوده نمیدونم کجا ساکن هستی ولی شهر های بزرگ اسلحه ساز های خوب ونامی دارن . اگر هم بتونی ببری جنگ افزار سازی از روز اول هم بهتر درست میکنن بهت میدن خیلی هم ارزون . بعدش چرا از گارانتی استفاده نکردی که مجانی بوده ؟ نخجیر تک بنظر من از 2 هم بهتره ( که خودم 2دارم ) بده درستش کنن حالشو ببر تعویض چیه برادر .

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - ilka - 2013-11-24 10:28 AM

نخجیر 1 560 ؟؟ امکان نداره

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mrysamtehrani - 2013-11-24 11:21 PM

سلام دوستان .فردامیخوام برم سراغ اسلحه مهمات بپرسم ببینم تایید صلاحیتم اومده الان 45روزه .به نظر شمااومده تاالان.راستی اون کاربری که راجع به قیمت سوال کرده بود نخجیر تک اک الان دوروبره 3200تا3500هستش.این قیمت خراسان شمالی هستش.اک اک که اصلا امکان نداره همشون 3سال رد شده .بچه ها مال شما چندروزه جوازموقتش اومده.بخداکلافه شدم .