شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - royall - 2014-01-19 07:50 PM

البته فکر نکنم از ترک بهتر باشه. ولی میشه گفت از هیچی بهتره خخخ
شما خودتون اگه محدودیت مالی نداشتید ترک بر میداشتید یا نخجیر ؟
شما کیفیت اکار رو با نخجیر یکی میکنید ؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mirlohi - 2014-01-19 07:53 PM

(2014-01-19 07:50 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما کیفیت اکار رو با نخجیر یکی میکنید ؟

اصلا داداKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - royall - 2014-01-19 07:58 PM

من شکاری نداشتم به دلایلی هم شخصا برای شکار هم نمیپسندم ولی خیلی با انواع شکاری کار کردم.
واقعا قابل مقایسه هم نیستن.Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - azimia - 2014-01-19 08:06 PM

دولتي حدود 1 تومن آزاد هم حدود 2 تومن ميديد ميخواييد در حد رومينگتون ببريد اي بابا انصاف داشته باشيد ديگه ولي از انصاف نگذريد چنس فولاد لوله از اين تركها بهتره تازشم اين قيمت يه تفنگ بادي خارچي هم نيست بابا خخخخخخخخخخخخ

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - turkavci - 2014-01-19 08:10 PM

دوست گرامی تو کیفیت لوله بله نخجیر بهتره
ولی وقتی کلی در نظر بگیریم آکار یا دیگر برندهای ترکیه که صادراتی هستند حتی غیر صادراتی ها هم در سطح خیلی بالاتری قرار دارند .
متاسفانه نخجیر1 با تکنولوژی دهه 70 ایران تولید میشه و چند ساله همون رو ادامه میدن و تغییر آنچنانی ندادند .
ولی توی ترکیه تا یه تکنولوژی جدیدی به بازار میاد فوراً همشون شروع به رقابت می کنند و روز بروز کیفیتشون بالا میره ولی اینجا فقط یه تولید کننده هست و اصلاً دنبال مشتری مداری نیست همینجوری تولید میکنه میده بیرون مخوایین بخرین نمیخوایین هم بمونید بدون تفنگ .
من خودم رمینگتون دارم نخجیر یک برای خونه هست .

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - royall - 2014-01-19 08:17 PM

دوست عزیز منم اولش عرض کردم بدون محدودیت مالی !!!!
در ضمن خوب معلومه با 2 تومن چیز بهتری در نمیاد.(یعنی به طور خلاصه از هیچی بهتره Khansariha (48))

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - turkavci - 2014-01-19 10:42 PM

بله جناب royall از هیچی بهتره عقلاً میتونی سهمیه فشنگ بگیری

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - marshalPcP - 2014-01-19 11:04 PM

(2014-01-19 07:21 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کپ تفنگو که نمیشه تغییر داد.اون همون کپ فولادی هست که روش یه لایه کروم میاد. بعد استیلم اصلا ابکاری نمیشه چون نگیر هست.

دوست خوبم کپ ابکاری نمیشه .
اون هم که دوستمون گفت کپ در اصطلاح گیلانس شده هست ..

یه جور سفارشی سازی

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - amin.faraji - 2014-01-19 11:21 PM

دوست عزیز هر فلزی میشه ابکاری کرد هم از کروم تزئینی یا کروم سخت. یا اینکه سخت کاری کرد بنا بر نوع فلز البته.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - کوهنورد - 2014-01-19 11:41 PM

(2014-01-19 08:10 PM)turkavci نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامی تو کیفیت لوله بله نخجیر بهتره
ولی وقتی کلی در نظر بگیریم آکار یا دیگر برندهای ترکیه که صادراتی هستند حتی غیر صادراتی ها هم در سطح خیلی بالاتری قرار دارند .
متاسفانه نخجیر1 با تکنولوژی دهه 70 ایران تولید میشه و چند ساله همون رو ادامه میدن و تغییر آنچنانی ندادند .
ولی توی ترکیه تا یه تکنولوژی جدیدی به بازار میاد فوراً همشون شروع به رقابت می کنند و روز بروز کیفیتشون بالا میره ولی اینجا فقط یه تولید کننده هست و اصلاً دنبال مشتری مداری نیست همینجوری تولید میکنه میده بیرون مخوایین بخرین نمیخوایین هم بمونید بدون تفنگ .
من خودم رمینگتون دارم نخجیر یک برای خونه هست .
با سلام :
دوست عزیز ما خودمون هم نمیتونیم بریم شکار ، اونوقت خونه شما تفنگ داره شکار هم میره تراپ هم میره ؟؟!!خخخخخخخ
اینهایی رو که گفتی متاسفانه درسته اینجا نه تفکر ، نه سیاست ، نه مدیریت درست ، در مورد سلاح و تیراندازی وجود داره چپ میری و راست میای همه هم میگن در اسلام به تیراندازی سفارش شده انوقت برای تیراندازی این امکاناتمونه !!!!
شما هم که رمینگتون دارید ( مبارکتون باشه ) یه شرحی از تجربیاتتون رو در تاپیکش بگذارید و معرفیش کنید برای بجه ها . ممنون از زحمت شما