شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - asman - 2014-03-02 09:19 AM

سلام من اکاردارم داداشم میخواد نخجیر۱بخره بخاطربردش لطفا بفرمایید که بردش ازاکار لول ۷۱بیشتره یانه/یاحق

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - royall - 2014-03-02 12:30 PM

من پترن هایی که کاربر محترم cheytac گرفتن رو چک کردم
توی 60 متر تقریبا پترن مشابه ی داده اند ولی خوب کیفیت این کجا و ان کجا !!

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - asman - 2014-03-02 04:51 PM

سلام لطفا درمورد برد نخجیر 1 ومقایسه اون از لحاظ برد با اکار معمولی ونخجیر 2 وتک لول روس بنده را راهنمایی بفرمایید /یاحق Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - zebra - 2014-03-03 04:53 PM

با سلام به همه نخجیر داران عزیز
دوستان ممکنه من رو راهنمایی بفرمایید که برای خرید نخجیر دولتی باید به کجا مراجعه کنم ؟؟؟
من ساکن تهران هستم اما دیگه توی فردوسی هیچ مغازه ایی اسلحه ساچمه زن نمیفروشه و همه زدن تو کار بادی

ایا میشه وستقیما برم وزارت دفاع ؟؟؟ یا حتما باید از مغازه دار تهیه کنم ؟Khansariha (226)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - royall - 2014-03-03 04:57 PM

شما وارد خیابون سرهنگ سخایی بشید (دقیقا رو بروی پاساژ صدا وسیما) و اولین کوچه دست راست یه کوچه ای هستش که اسمش رو دقیق یادم نیست.انتهای کوچه چند تا مغازه هست که کارشون فروش و تعمیر تفنگ شکاریه
البته بهتره برای راهنمایی بیشتر به تاپیک مربوطه مراجعه کنید چون اینجا تاپیک معرفی نخجیر هستش
Khansariha (8)
البته ممکنه توی چهارراه لشکر (اسلحه مهمات) هم تفنگ بفروشن ولی من خودم حضوری نرفتم برسی کنم

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - ROOBAH - 2014-03-04 07:57 PM

سلام به دوستان [تصویر: khansariha%20(8).gif]
می خوام یه نخجیر بخرم . الان قیمتش چنده ؟ تفنگ خوبیه ؟ من که ازش خیلی تعریف شنیدم .

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - royall - 2014-03-04 08:40 PM

خوب دقیقا منظور شما چیه !؟ از چه نظر ؟ قیمت ؟ پترن ؟ کیفیت ؟
استفاده شما در چه زمینه ای هستش !؟
اگه شما فقط قصد شکار پرنده دارید نسبت به قیمتش برای این کار خوبه
ولی برای شلیک فشنگ های شارژبالا و شکار 4پابان به نظر من باید سلاح جون دار تر تهیه کنید
Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - royall - 2014-03-04 09:19 PM

کیفیتش که به تک لول ترک و روس نمیرسه ولی نسبت به قیمتی که داره خوبه
فول چوکه و پترنش هم توی 60 متر با لول بالای اکار تقریبا مشابه هستش
برای شکار پرندگان مناسبه ولی اصلا دنبال چهارپاره نرید
قیمتش رو دقیق نمیدونم چون خیلی پیگیر تفنگ های ساچمه زن نیستم.
Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mrysamtehrani - 2014-03-04 11:11 PM

باسلام دوست عزیز کیفیت نخجیر های قدیمی ازتک لول روس کم نمیاره.من نخجیر تمام زه تولید 84
دارم داداشم هم تک روس داره .هر دفعه میریم بیابون کلی غر میزنه میگه بیا تفنگ ها عوض.توی فاصله دور هیچی مثله نخجیر جمع زن دور زن نیست.ما تو خونه 4 تا شاتگان داریم .نخجیر منم مال بابام بودش.دادش به من خودش اکار گرفت .اما میگه نخجیر یه چیز دیگست توی فاصله دور.راستی بچه ها این جواز حمل من الان 75 روزه که نیومده .دیگه دارم بیزار میشم بخدا.من اسلحه رو15 /7تحویل دادیم10/4 جواز موقت گرفتم اما خبری از جواز نیست.مال اکار بابام هم مثله منه .مگه چه خبره بابا.ماله همین بچه های سایت رو دیدم 2 ماهه جوازش اومده.اقا حسین عبدی.
دوستان جواز های شما چه مدت طول کشیده دستتون روبگیره...؟میگم استان ما اینجوریه دیگه.ماله داییم برج 3تمدید کرده هنوز جوازش نیومده.ماله خیلی هارو خبر دارم که 8یا9 ماه کشیده تابرسه دستشون.بچه ها این راهه حلی چیزی داره مثلا تماس بگیریم با مرکز صدور ببینیم اصلا صادر شده یا به دست اونا رسیده خلاصه چه وضعیتی داره.کسی شماره ای چیزی از اسلحه مهمات کل کشور نداره تماس بگیریم.خداییش خیلی معطلش میکنند.سپاه خیلی زودترصادر میکنه .توگنبد 15روزه صلاحیت میدن 45 روزه جواز حمل 5ساله.اگر بسیج فعال هم ذاشته باشی تفنگت رونگه نمیدارن تو اسلحه مهمات یا اسلحه فروشی.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - arash1324 - 2014-03-05 08:39 AM

(2014-03-04 07:57 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان [تصویر: khansariha%20(8).gif]
می خوام یه نخجیر بخرم . الان قیمتش چنده ؟ تفنگ خوبیه ؟ من که ازش خیلی تعریف شنیدم .

سلام و درود دوست عزيز Khansariha (8)

باتوجه به پست دستمون رويال عزيز . شما منظورتون كدام تيپ نخجير هست . نخجير 1 ، 2 و يا سه كه گلوله زن هست . با فرض بر ساچمه زن بودن منظورتون ، كدام نوع تك لول (نخجير 1 ) و يا دولول (نخجير2 ) .

تك لول قيمت ازاد 2.200 الي 3.200 بستگي به تميز و كم كار بودن

دولول 2.500 الي 3.500

نسبت به قيمتش تفنگ خوبيه . خيلي از شكارچي هاي قديمي ازش تعريف مي كنند البته تك لول تفنگ دور زني هست .