شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - rezafat - 2014-07-11 11:06 AM

(2014-07-11 02:40 AM)Hormozjanahi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز با این بودجه دولول ترکی میتونی گیر بیاری از تک لول بهتر ه

مرسی دوست عزیز اگر ممکنه مدل دو لول ترک رو بهم بگین و اگر مدل دست کش خارجی خوب هم میشناسید بهم معرفی کنیدKhansariha (48)
با تشکرKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - کوهنورد - 2014-07-11 01:04 PM

(2014-07-10 11:11 PM)rezafat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
دیدم اینجا راجب تک لول بحثه گفتم یه سوالی از استادان خوبم بپرسم:

من چند وقتیه دنبال یه تفنگ تک لول خوب هستم ولی نمیدونم دقیقا چی بگیرم و توی شیراز جنس خوب رو از کجا پیدا کنم بعضی از دوستان بهم نخجیر صیاد2 که دست کش هست رو پیشنهاد دادن اگر شما:
1.تک لول کمرشکن
2.دو لول سوار
3. یا دست کش
از مدل های خارجی(غیر نخجیر) خوب سراغ دارین بهم معرفی کنید حدود 6 تومن هم میتونم خرج کنم.

مرسی از همه دوستانKhansariha (8)
با سلام :
دوست عزیز اول از همه ورودتون رو خوشامد میگم Khansariha (219)
در مورد سوال شما باید گفت سوال شما خیلی کلی هست ، چند چیز با کارایی های متفاوت رو در نظر دارید . مثل این میمونه که من بگم در مورد خرید این ماشینها نظر بدید کدوم بهتره ؟ جیپ تویوتا لند کروزر - پراید- بیوک بی3
اگر این اولین اسلحه گرم شماست ، پیشنهاد میکنم تاپیک سلاحهای مورد نظرتون رو با دقت مطالعه کنید تا دیدتون نصبت به سلاح مورد نظر روشن بشه . اگر این اولین تفنگنون هست بنده شدیدا توصیه میکنم از 5 تیر دوری کنید چون چند نفر در شرایط مشابه رو دیدم دچار دلزدگی و پشیمانی شدیدی شدند . 5تیر ها ( علیرغم علاقه شخصی که خودم بهشون دارم ) تفنگهای پر دردسری هستند اگر روش استفاده از آنها را خوب بلد نباشید .
انشالله پس از مطالعه و انتخاب تفنگتون ، در تاپیک مشاوره ، بنده و سایر دوستان در خدمتیم .موفق باشید

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - rezafat - 2014-07-11 01:52 PM

سلام آقای کوهنورد عزیز مرسی بابت لطفتونKhansariha (219)

آره اولین تفنگی هست که مال خودم باشه ولی با تفنگ آشناها زیاد تیراندازی کردم.
5تیر رو بخاطر اینکه سریع تر میشه تیر کرد و لازم نیست بعد هر تیراندازی پوکه دربیاری و فشنگ جا بزنی دوس دارم اگر دلیلم بده بهم بگید تا بیشتر فکرکنمKhansariha (256)
چند مدل دو لول هم دیدم مثل:
بایکال روس
یلدیز ترک
کرال ترک
ولی میخوام تا جایی که ممکنه 5تیر البته مارک خوب (غیر از ایرانی)بگیرم اگر نشد برم سراغ این مدل ها...Khansariha (48)
بازم مرسی از راهنمایی خوبتون Khansariha (8)Khansariha (8)
فقط من نمیدونم منظورتون از تاپیک مشاوره کجاست Khansariha (93)اگر زحمتی نیست لینکش رو برام بزارید ممنوووووووووووووونKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - MAZ - 2014-07-11 02:02 PM

(2014-07-11 01:52 PM)rezafat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقای کوهنورد عزیز مرسی بابت لطفتونKhansariha (219)

آره اولین تفنگی هست که مال خودم باشه ولی با تفنگ آشناها زیاد تیراندازی کردم.
5تیر رو بخاطر اینکه سریع تر میشه تیر کرد و لازم نیست بعد هر تیراندازی پوکه دربیاری و فشنگ جا بزنی دوس دارم اگر دلیلم بده بهم بگید تا بیشتر فکرکنمKhansariha (256)
چند مدل دو لول هم دیدم مثل:
بایکال روس
یلدیز ترک
کرال ترک
ولی میخوام تا جایی که ممکنه 5تیر البته مارک خوب (غیر از ایرانی)بگیرم اگر نشد برم سراغ این مدل ها...Khansariha (48)
بازم مرسی از راهنمایی خوبتون Khansariha (8)Khansariha (8)
فقط من نمیدونم منظورتون از تاپیک مشاوره کجاست Khansariha (93)اگر زحمتی نیست لینکش رو برام بزارید ممنوووووووووووووونKhansariha (8)

داداش با بودجه شما هیچ کدوم از تفنگ هایی که گفتی نمیدند
اینم تاپیک مشاوره تفنگ ساچمه زنی:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - shekarmi - 2014-07-11 02:12 PM

(2014-07-10 11:11 PM)rezafat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

من چند وقتیه دنبال یه تفنگ تک لول خوب هستم ولی نمیدونم دقیقا چی بگیرم و توی شیراز جنس خوب رو از کجا پیدا کنم بعضی از دوستان بهم نخجیر صیاد2 که دست کش هست رو پیشنهاد دادن اگر شما:
1.تک لول کمرشکن
2.دو لول سوار
3. یا دست کش
از مدل های خارجی(غیر نخجیر) خوب سراغ دارین بهم معرفی کنید حدود 6 تومن هم میتونم خرج کنم.

سلام دربالا دوستمون ( کوهنورد) جواب مناسبی دادن ... من هم چند نکته یاداور شوم>>>>>. شما باید اول این نکته را برا خودتون روشن کنید که از اسحه تک لول برا چه نوع شکاری میخواید استفاده کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر برا شکار پرنده و هوازنی میخواید تک لول روس یا تک لول 2 عقاب ترک مناسبه چون لول کوتاه هستن و از کار در آمدن ... اگربراشکار حیوان مثل شکار گراز میخواید تک لول آمریکا و تک لول نخیر 1 واقعا عالی است چون این 2 نوع تفنگ قابلیت شلیک همه نوع تک گلوله و چهارپاره را دارن و تفنگهای محکم مقاومی هستن .......................................................... اما در مورد اسلحه 5 تیر با این مبلغ پولی که دارین میتوانید 5 تیر دستکش صیاد ایران -- 5تیر دستکش ترکیه --- یا 5تیر نیمه خودکار ترکیه خریداری کنید .. 5تیر ایران که دستکشش لق ولوق است 30 سانت سر میزند و گاهی پوکه گیر میکند 5تیر ترک هم احتیاج به گفتن ندارد صد رحمت به همتای ایرانیش !!!!!! اما میتوانید با این مبلغ 2لول ترک از قبیل چیفسان آکار یالدیز خریداری کنید تفنگ دو لول نخجیر با توجه به قیمتش هم گزینه مناسبی است .

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - rezafat - 2014-07-11 07:45 PM

(2014-07-11 02:02 PM)MAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-07-11 01:52 PM)rezafat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش با بودجه شما هیچ کدوم از تفنگ هایی که گفتی نمیدند
اینم تاپیک مشاوره تفنگ ساچمه زنی:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا من گفتم 6تومن ولی نه اینکه بالاتر نمیرم Khansariha (59)
مگه دقیقا واسه چنین تفنگ هایی چقدر باید خرج کنم؟!Khansariha (290)
(2014-07-11 02:12 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دربالا دوستمون ( کوهنورد) جواب مناسبی دادن ... من هم چند نکته یاداور شوم>>>>>. شما باید اول این نکته را برا خودتون روشن کنید که از اسحه تک لول برا چه نوع شکاری میخواید استفاده کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر برا شکار پرنده و هوازنی میخواید تک لول روس یا تک لول 2 عقاب ترک مناسبه چون لول کوتاه هستن و از کار در آمدن ... اگربراشکار حیوان مثل شکار گراز میخواید تک لول آمریکا و تک لول نخیر 1 واقعا عالی است چون این 2 نوع تفنگ قابلیت شلیک همه نوع تک گلوله و چهارپاره را دارن و تفنگهای محکم مقاومی هستن .......................................................... اما در مورد اسلحه 5 تیر با این مبلغ پولی که دارین میتوانید 5 تیر دستکش صیاد ایران -- 5تیر دستکش ترکیه --- یا 5تیر نیمه خودکار ترکیه خریداری کنید .. 5تیر ایران که دستکشش لق ولوق است 30 سانت سر میزند و گاهی پوکه گیر میکند 5تیر ترک هم احتیاج به گفتن ندارد صد رحمت به همتای ایرانیش !!!!!! اما میتوانید با این مبلغ 2لول ترک از قبیل چیفسان آکار یالدیز خریداری کنید تفنگ دو لول نخجیر با توجه به قیمتش هم گزینه مناسبی است .

مرسی داداش راهنمایی خوبی بود Khansariha (8)
مگه 5تیر خوب تو چه رنج قیمتی هست؟!Khansariha (290)
نیمه خودکار ترک که بدرد نمیخوره همش گیر میکنه بلزیکی ها هم که مال از ما بهترونه خخخخخKhansariha (95)
احتمال زیاد هم از همین دو لول ها تهیه کنم چون مطمعنم اون چیزی که میخوام گیرم نمیادKhansariha (368)
به هرحال مرسی که کمکم کردیKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - asman - 2014-07-13 05:39 PM

سلام دوستان

1.تک لول کمرشکن
2.دو لول سوار
3. یا دست کش

سلام دوست گرامی شما با3تا5تومن تک لول یا دولول ایرانی 6تا8 تومن دولول ترک با 9 تا 11 تومن دولول روس از 11تا 40 تومن میتونید دولول یا دستکش یا پران اروپایی وامریکایی بخرید برای مثال یکی از اشناهامون یه تک لول امریکایی داره با گلنگدن مثل برنو وظرفیت 3 تیر 15 تومن بهش پیشنهاد شد نداد /یاحقKhansariha (256)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - seasonhunt - 2014-07-14 07:48 PM

من میخوام از سایت نخجیر این مدل رو ثبت نام کنم فقط نمیدونم که به قیمت سهمیه حساب میشه یا قیمت آزاد میشه راهنمایی کنید؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - samani - 2014-07-14 09:11 PM

(2014-07-14 07:48 PM)seasonhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من میخوام از سایت نخجیر این مدل رو ثبت نام کنم فقط نمیدونم که به قیمت سهمیه حساب میشه یا قیمت آزاد میشه راهنمایی کنید؟

سایت نخجیر که ثبت نام واسه ما نداره هر موقع رفتم دیدم نوشته این سامانه در حال بروزرسانی و اماده سازی است
اما قیمت نخجیر یک فکر کنم حدود 1200 باید باشه نخجیر دو ساده 1800 و ویژه هم حدود 3100 احیانا اگه موفق شدید ممنون میشم راهنمایی کنید چطور ثبت نام کردید
موفق باشید

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - seasonhunt - 2014-07-14 09:54 PM

دوست عزیز اول باید ثبت نام کنید و کاربر سایت بشین مثل عضو شدن یا همچین چیزی بعد به قسمت محصولات برین بعد زیر قسمت نام سلاح یک گزینه به نام سفارش وجود داره باید اونو کامل کنید بعد باهاتون تماس میگیرن

مثلا: